Lwica, 18 sierpnia - Kobieta

Lwica, 18 sierpnia - Kobieta
planeta Słońce
metal złoto
Pani lew, która przyszła na świat dnia 18 8, bywa jednostką towarzyską, pragnie znajdować się wśród przyjaciół, niezmiernie uwielbia manifestować swoją obecność, jednakże potrafi też irytować gadaniem nieprzerwanie o określonej rzeczy. Jest to człowiek prostolinijny, częstokroć jest bardzo popularna, prawdomówność to jej najtrafniejsze miano, aczkolwiek często złości w ten sposób współpracowników. Bywa napastliwa, spełnia wariackie marzenia, nienawidzi nawet drobnych utrudnień i działa arogancko. Bywa osobnikiem samolubnym, osoby wokół mają dbać o jej humor i do celów umie przeć choćby poprzez cudze nieszczęście. Cechuje się szczerością, towarzysze są dla niej niezwykle istotni, do miłości odnosi się niezmiernie na serio, ale niejednokrotnie w swojej lojalności posuwa się aż do przesady. Jest to jednostka władcza, nie cierpi krytykowania własnych koncepcji i uznaje za zagrożenie ludzi nieaprobujących jej punktu widzenia, a zatem częstokroć ma do czynienia z biernym sprzeciwem względem swoich działań. To osobnik dociekliwy, życie jest dla niej gigantyczną kartoteką, więc na zawsze zostaje w niej szczeniacka predyspozycja do dziwienia się rzeczywistości oraz spełnia się w zawodach powiązanych z ciekawskością. Lubi zachowywać się konsekwentnie, mozoli się bez nieefektywnych zrywów, potrafi się dobrze motywować, jednak często nie wystarcza jej błyskotliwości wskazanej w naglących okolicznościach. To jednostka energiczna, ubóstwia tworzyć awangardowe projekty, rewelacyjnie daje sobie radę ze stresującą działalnością i przeszkody przezwycięża odważnie.
Jest to osoba samodzielna, nie znosi jakichkolwiek regulaminów i restrykcji, zatem niech ci nie wydaje się, że ulegnie komuś bez walki. To człowiek kompromisowy, chętnie przyswaja wiedzę o nowych i ciekawych sprawach i problemowo uaktualnia istniejące poglądy w konfrontacji z nieznanymi wcześniej spostrzeżeniami, a więc próbuje stronić od nawiedzonych pomyleńców zaaferowanych wygłaszaniem najwspanialszych idei. Uwielbia zachowywać się stanowczo, podąża do finału bez zbędnych wahań, umie wyegzekwować wykonanie zarządzonych poleceń oraz nie pozwala się zbić z pantałyku. Jest to osobnik szybki, od razu adaptuje się do potrzeb sytuacji i odważnie wydziera się myślami przed własne towarzystwo. To jednostka pobudliwa, prezentuje sobą dość niedorzeczny światopogląd, iż permanentna, odrobinkę stuknięta jazda na oślep też może przedstawiać sobą jakiś pomysł na egzystencję i nie winno się nazbyt przesadzać z bezustanną samokontrolą. To osoba śmiała, potrafi urzeczywistnić zadania niemożliwe dla pozostałych ludzi, gdyż podejmuje starania, by nie myśleć o strachu i jawi się innym ludziom niewzruszonym głazem. Bywa nietolerancyjna, oczekuje drobiazgowej realizacji swoich dyspozycji, każdą niezgodność opinii uważa za akt wrogości, toteż częstokroć zaczyna wojny z kolegami. Jest to osobnik pogodny, wyczekuje od świata oryginalnych, pasjonujących przeżyć, radują ją kolejne wyzwania i doświadczenia, dlatego wyśmienicie sprawdza się w sprawach wypełnionych ryzykiem.

Pozostałe określenia trafnie portretujące tę jednostkę to także: zdolny, wyzywający, tkliwy, snobistyczny, ujmujący, tajemniczy, ufny, nietaktowny, awanturniczy, litościwy, ambitny, rozhisteryzowany, denerwujący, podejrzliwy, podły, krytykancki, apodyktyczny, gościnny, lubieżny, poukładany, gniewny, lubiany, nadgorliwy, nieznośny oraz nieokiełznany.
Zawodami, w których doskonale się będzie spełniał, są: tłumacz, webmaster, programista, sędzia, inżynier, logistyk, urzędnik i menedżer.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Cornelius Henry - (1913-1958) - brytyjski reżyser filmowy.
 • Day Dillon - (1970-) - amerykański aktor w filmach erotycznych.
 • Górecki Jan - (1934-) - ekonomista, dyplomata.
 • Hyo-jin Choi - (1983-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Jarocka Irena - (1946-) - piosenkarka.
 • Keys London - (1989-) - amerykańska aktorka w filmach erotycznych.
 • Kulik Alina - (1924-) - aktorka.
 • Małkowska Hanna - (1903-) - aktorka, reżyser, kierownik artystyczny teatru, pedagog.
 • Middendorf Aleksandr F - (1815-1894) - rosyjski-niemiecki przyrodnik, geograf, podróżnik.
 • Neals Nikki - (1972-) - aktorka w filmach erotycznych.
 • Peck Mizuo - (1977-) - aktorka amerykańska.
 • Samberg Andy - (1978-) - amerykański aktor, komik.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.