Lwica, 17 sierpnia - Kobieta

Lwica, 17 sierpnia - Kobieta
planeta Słońce
metal złoto
Zodiakalna kobieta lew urodzona dnia 17 8 bywa władcza, nienawidzi podważania własnych opinii i czyjś protest nie posiada dla niej wagi, a więc często natrafia na bierny sprzeciw w stosunku do swoich działań. Jest to osoba naturalna, potrafi szybko przełamać lody, nie chowa własnych emocji, ale wspaniałomyślność nie jest jej silną cechą. To człowiek energiczny, nie umie usiedzieć na miejscu i przeszkody pokonuje odważnie. Cechuje się wiernością, potrafi być najlepszym kolegą pomocnym w trudnościach, stara się działać właściwie do swoich poglądów, lecz częstokroć w tej przyrodzonej grzeczności umie nie zatroszczyć się o osobiste interesy. Jest to jednostka ciekawska, chce przeniknąć wszystko, zatem jest prymusem w sprawach unikanych przez innych osobników oraz radzi sobie w zajęciach związanych ze wścibskością. Lubi zachowywać się agresywnie, zachowuje się awanturniczo i urzeczywistnia ambitne projekty. Charakteryzuje się zdyscyplinowaniem, konsekwentnie prze do mety, kłopoty nie potrafią łatwo jej odstręczyć, jednak umie być nadmiernie sztywna w nietypowych sytuacjach. Uwielbia zachowywać się egoistycznie, osoby dookoła mają zabiegać o jej samopoczucie, do swoich towarzyszy posiada nastawienie całkowicie przedmiotowe i nie obchodzi jej rozbudowa pozytywnych więzi ze znajomymi. Lubi zachowywać się ekstrawertycznie, ubóstwia spędzać czas z przyjaciołami, jej zwyczajne ruchy zakrawają na wyrafinowany popis, jednakże często niestety nie potrafi uciszyć się we właściwym momencie.
Jest to jednostka gwałtowna, częstokroć bywa koniem pociągowym całej drużyny pracowniczej, momentalnie oswaja się do wymogów okoliczności i drażni ją konieczność oczekiwania na cudze postanowienia. To człowiek tolerancyjny, umie zadawać się z osobami o nadzwyczaj rozbieżnych przekonaniach i ludzi niepodobnych i niezwykłych nie uważa na wstępie za niebezpieczeństwo, więc jest aktywistą filantropijnym dopominającym się o równouprawnienie grup dyskryminowanych. Znamionuje się męstwem, potrafi urzeczywistnić zadania niemożliwe dla pozostałych ludzi, albowiem pracuje nad tym, by raczej nie zamartwiać się z góry i okazuje spokój nie patrząc na warunki. To jednostka popędliwa, stanowi naoczne świadectwo, iż życie pod presją kalendarza nie jest najtrafniejszym wyborem i nie można nadto przesadzać z permanentną samodyscypliną. Bywa osobą nietolerancyjną, domaga się precyzyjnej realizacji swoich dyspozycji, dowolną niezgodność punktu widzenia uznaje za atak, a zatem umie porozmawiać tylko ze zbliżonym do niej fanatykiem. Cechuje się zaradnością, nie lubi jakichkolwiek praw i restrykcji, dlatego rozczaruje cię uważanie, że będzie respektowała twoje przykazania i ograniczenia. Jest to jednostka stanowcza, zwykle żyje żywiołowo i energicznie, nie doznaje niechęci przed niszczeniem istniejącego porządku oraz z radością odbiera wszelkie pomyślne reorganizacje w otoczeniu. Charakteryzuje się optymizmem, cieszy się rzeczywistością, również w niepowodzeniu usiłuje wyszukać korzyści, toteż ochoczo podejmuje się eksploracji nieprzebytych uprzednio obszarów.

Inne przymioty trafnie obrazujące przedstawianego człowieka to też: wyniosły, oryginalny, oszczędny, wyzwolony, dowcipny, pociągający, perfidny, narwany, skuteczny, tkliwy, tyrański, miły, uparty, pyszałkowaty, nadgorliwy, ambitny, nadwrażliwy, destrukcyjny, waleczny, bezpruderyjny, rozhisteryzowany, tajemniczy, litościwy, uśmiechnięty, poszukujący i natrętny.
Zawodami, w których najtrafniej się będzie sprawdzał, są: webmaster, prezes, informatyk, zarządca, menedżer, administrator, programista oraz urzędnik.

rokowania na dziś

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Abbas Abu - (1948-2004) - polityk palestyński.
 • Arkadie Kevin - (1957-) - amerykański scenarzysta, realizator telewizyjny.
 • Blok Stef - (1964-) - polityk holenderski.
 • Coleridge Sylvia - (1909-) - aktorka brytyjska.
 • Higuaín Gonzalo - (1987-) - argentyński sportowiec, piłka nożna.
 • Janowski Paweł - (1968-) - historyk, teolog.
 • Kozak Maciej - (1971-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Lamour Dorothy - (1914-) - amerykańska aktorka, piosenkarka.
 • Learczyk Zbigniew - (1953-) - aktor.
 • LuaLua Kazenga - (1990-) - brytyjski sportowiec, piłka nożna.
 • Manley Michael - (1924-1997) - polityk jamajski.
 • Musa Lisa - (1984-) - rosyjska aktorka w filmach erotycznych.
 • Petković Maria od Jezusa Ukrzyżowanego - (1892-) - założycielka Córek Miłosierdzia, błogosławiona katolicka.
 • Rose Reginald - (1920-2002) - pisarz amerykański.
 • Samuel Xavier - (1983-) - aktor australijski.
 • Santiago Rémi - (1980-) - francuski sportowiec, skoki narciarskie.
Super Horoskop
o stronie    indeks
 
 
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.