Lwica, 16 sierpnia - Kobieta

Lwica, 16 sierpnia - Kobieta
planeta Słońce
metal złoto
Kobieta lew urodzona dnia 16 8 to jednostka władcza, chce podbić cały świat i odwoływanie się do jej rozumu często nie daje rezultatu, toteż słabo radzi sobie podczas grupowych czynności. Charakteryzuje się metodycznością, pracuje bez zbędnych zrywów, problemy nie potrafią łatwo jej odstręczyć, jednak częstokroć nie daje rady błyszczeć elokwencją w wymagających tego okolicznościach. Lubi zachowywać się agresywnie, największe komplikacje nie umieją jej przystopować i zachowuje się arogancko. To człowiek wierny, potrafi być doskonałym kompanem dostępnym w kłopotach, jest bardzo lubiana przez znajomych, ale jej immanentna praworządność umie owocować erupcjami niechęci. Bywa osobnikiem błyskotliwym, jest naturalną duszą towarzystwa, jej przeciętne ruchy mają wygląd wymyślnej formy sztuki, aczkolwiek potrafi też nudzić opowiadaniem przez cały czas o określonym temacie. Jest to osoba przedsiębiorcza, nie umie usiedzieć na miejscu i ubóstwia być w ciągłym biegu. To jednostka dociekliwa, pragnie pojąć więcej niż inni śmiertelnicy, a zatem pociągają ją kwestie osobliwe i oryginalne oraz ochoczo przyswaja wiedzę o różnorodnych dziedzinach. Jest to człowiek prostolinijny, często jest niezwykle popularna, nie ukrywa swoich afektów, lecz częstokroć złości w ten sposób wspólników. Bywa egocentryczna, do zamierzeń potrafi podążać chociażby poprzez ludzką niedolę, pozostałe osoby mają obowiązek rozwikływać jej zmartwienia i z trudem darowuje coś innym ludziom.
To osobnik bystry, drażnią ją niejednoznaczne sytuacje narzucające konieczność wieloaspektowego rozpatrywania, każdą sprawę chce rozwikłać momentalnie i często jest motorem całej grupy pracowniczej. Znamionuje się pogodą, tryska ożywczym wigorem, popełnione gafy uznaje za źródło cennego doświadczenia, a więc wspaniale funkcjonuje jako odważny racjonalizator. Cechuje się męstwem, niezmiernie rzadko lęka się nieprzewidzianych wyzwań, bowiem umie zwalczyć własny strach i wszelkie trudności zazwyczaj nie przerażają jej. Jest to człowiek zaradny, autentycznie kocha całkowitą niezależność decyzji, dlatego bezsensem jest przewidywanie, że będzie przestrzegała twoich restrykcji i zaleceń. Znamionuje się tolerancyjnością, nie unika rzeczy niekonwencjonalnych i rozbieżnych od uprzednio opanowanych i cieszy ją różnorodność otoczenia i współpracowników, więc bywa aktywistą dobroczynnym zabiegającym o swobodę ludzi represjonowanych. Częstokroć bywa ksenofobiczna, wkurzają ją osoby o niezależnych poglądach, na całej całej planecie jedynie ona postrzega sprawy właściwie, zatem często zaczyna wojny z kolegami. Charakteryzuje się zdecydowaniem, przeważnie żyje bystro i żywiołowo, chętnie współzawodniczy z innymi oraz radośnie przyjmuje wszelkie pozytywne innowacje w życiu. To jednostka porywcza, personifikuje sobą zupełnie bezsensowny światopogląd, iż na pierwszy rzut oka chaotyczne prace też potrafią dostarczać efektów i warto sobie zezwolić na nieposkromione przeżywanie odczuć i wyrażanie się.

Pozostałe określenia poprawnie wyrażające opisywanego osobnika to także: okropny, oryginalny, gniewny, wpływowy, krytykancki, waleczny, antypatyczny, niepohamowany, gadatliwy, przesądny, tchórzliwy, kochliwy, rzutki, wygodnicki, pusty, gościnny, tajemniczy, groźny, natrętny, przyjazny, wybuchowy, tkliwy, dogmatyczny, namiętny, zdolny, bezwzględny, ujmujący, ruchliwy oraz nadwrażliwy.
Zawodami, w których doskonale się będzie realizował, są: logistyk, kierownik, spedytor, naczelnik, ekonomista, menedżer, dyrektor, sędzia, zarządca, antykwariusz i prezes.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Anderson David - (1937-) - polityk kanadyjski.
 • Anisimow Nikołaj P - (1896-1981) - generał radziecki.
 • Baird Sharon - (1943-) - amerykańska aktorka, tancerka.
 • Carlton Vanessa - (1980-) - amerykańska piosenkarka, pianistka.
 • Cohen Albert - (1895-1981) - pisarz szwajcarski.
 • Cordero Roque - (1917-2008) - kompozytor panamski.
 • Ferrara Cony - (1982-) - węgierska aktorka w filmach erotycznych.
 • Hadžić Anel - (1989-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Manesh Marshall - (1950-) - aktor amerykański.
 • Matilla Javier - (1988-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Monaghan Cameron - (1993-) - aktor amerykański.
 • Moore Jessica - (1990-) - australijska sportowiec, tenis ziemny.
 • Perry Jeff - (1955-) - aktor amerykański.
 • Ross John Jones - (1831-1901) - kanadyjski lekarz, polityk.
 • Schruff Julia - (1982-) - niemiecka sportowiec, tenis ziemny.
 • Stanley Wendell - (1904-1971) - biochemik amerykański.
 • Stelmasiak Piotr - (1990-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Szmit Adam - (1985-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Virgin Vanessa - (1983-) - węgierska aktorka w filmach erotycznych.
super horoskop
o stronie    indeks
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.