Lwica, 15 sierpnia - Kobieta

Lwica, 15 sierpnia - Kobieta
planeta Słońce
metal złoto
Pani lew urodzona w dniu 15 8 to jednostka napastliwa, zachowuje się arogancko, zmierza do zwycięstwa dowolnym kosztem i spełnia wariackie projekty. Charakteryzuje się zdyscyplinowaniem, umie doprowadzić swoje zamierzenia do szczęśliwego końca, problemy nie potrafią prędko jej odstręczyć, jednak czasami zbyt przyzwyczaja się do uprzednio wymyślonych pomysłów. Bywa osobnikiem egoistycznym, wyłącznie jej własne kłopoty są znaczące, do swoich partnerów ma nastawienie czysto przedmiotowe i stosunki wzajemne implikują dla niej uzyskiwanie zarobków. Jest to człowiek wierny, kumple są dla niej niezmiernie ważni, jest niezwykle chwalona przez współpracowników, lecz często w tej immanentnej uprzejmości umie nie dopilnować osobistych potrzeb. Jest to osoba wścibska, wypełnia ją żądza nowości, więc jest prymusem w dziedzinach omijanych poprzez inne jednostki oraz chętnie dokształca się w przeróżnych przedmiotach. To osobnik otwarty, częstokroć jest bardzo szykowna, nie kryje własnych wzruszeń, ale często złości takim zachowaniem kolegów. Uwielbia zachowywać się towarzysko, pragnie przebywać z przyjaciołami, przechowuje w duchu nieograniczoną ilość historyjek, jednakże częstokroć posiada także zanadto wybujałe mniemanie o sobie. To człowiek dominujący, działa niby opryszek i cudzy sprzeciw nie ma dla niej znaczenia, a więc często spotyka się z niejawnym buntem wobec swoich działań. To osoba przebojowa, trudności przezwycięża szturmem, lubi znajdować się w bezustannym ruchu i wypoczywa aktywnie.
Cechuje się kompromisowością, nie unika rzeczy awangardowych i różnych od poprzednio opanowanych i ekscytuje ją różnolitość otoczenia i wspólników, a zatem nie toleruje u znajomych tylko nieposiadania szacunku dla innych. Znamionuje się zaradnością, nienawidzi wszelkich zasad i restrykcji, toteż rozczaruje cię zakładanie, iż podda się komuś bez walki. Jest to osobnik pogodny, tryska zdrową energią, także w fiasku usiłuje wyszukać pozytywy, dlatego ochoczo bierze się za odkrywanie niepoznanych dawniej stref. Częstokroć bywa ksenofobiczna, żąda drobiazgowego realizowania swoich poleceń, na całym świecie jedynie ona postrzega sprawy właściwie, zatem momentalnie zraża do siebie pozostałych ludzi. Jest to jednostka stanowcza, wyśmienicie rozumie swoje oczekiwania, potrafi wymusić zrealizowanie zaordynowanych zarządzeń oraz nie lęka się wszczynania sporów. To osoba porywcza, przedstawia sobą żywe potwierdzenie, że niby niezorganizowane prace też umieją zapewniać efekty i często nasze spontaniczne zachowania okazują najwyższą skuteczność. Charakteryzuje się śmiałością, niezmiernie rzadko boi się nietypowych przeszkód, gdyż stara się raczej nie bać się z góry i ubóstwia żyć energicznie. Jest to człowiek szybki, zdecydowanie wysforowuje się rozważaniami przed własne środowisko i odstrasza ją niedostatek wyników swoich bieżących działań.

Inne atrybuty prawidłowo charakteryzujące wspomnianego osobnika to także: asertywny, bezpruderyjny, oszczędny, przebiegły, zapalczywy, pociągający, oryginalny, narwany, uprzejmy, zdolny, ofiarny, natarczywy, awanturniczy, tajemniczy, podejrzliwy, waleczny, niepohamowany, zadufany, hojny, niezawodny oraz zblazowany.
Zawodami, w których optymalnie się będzie sprawdzał, są: programista, tłumacz, inżynier, informatyk, webmaster, redaktor, spedytor, kierownik i zarządca.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Adamski Hubert - (1988-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Altman Scott - (1959-) - astronauta amerykański.
 • Bailey - (1979-) - amerykańska aktorka w filmach erotycznych.
 • Ballin Albert - (1857-1918) - przedsiębiorca niemiecki.
 • Berry Bertrand - (1975-) - amerykański sportowiec, futbol amerykański.
 • Cassina Igor - (1977-) - włoski sportowiec, gimnastyka.
 • Dale Jim - (1935-) - aktor angielski.
 • Danielowski Mikołaj - (1994-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Demiańczuk Radosław - (1977-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Korotyński Wincenty - (1831-1891) - publicysta, edytor, poeta.
 • Lewandowski Michał - (1981-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Lindsay William - (1945-1986) - aktor angielski.
 • Maine Henry Sumner - (1822-1888) - sir, brytyjski prawnik i historyk prawa.
 • Sakramentalnego Maria del Transito od Jezusa - (1821-) - zakonnica, błogosławiona katolicka.
 • Sheridan Rondell - (1958-) - aktor amerykański.
 • Taylor Vern - (1932-) - aktor amerykański.
 • Webb Jim - (1946-) - amerykański muzyk, kompozytor.
 • Wolańska Krystyna - (1946-) - aktorka.
super horoskop
o stronie    indeks
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.