Lwica, 12 sierpnia - Kobieta

Lwica, 12 sierpnia - Kobieta
planeta Słońce
metal złoto
Kobieta lew urodzona w dniu 12 8 jest to jednostka metodyczna, metodycznie zmierza do mety, funkcjonuje w sposób roztropny i zaplanowany, jednak chwilami nadmiernie obstaje za wcześniej stworzonymi planami. To człowiek agresywny, chce widzieć bezzwłoczne rezultaty i urzeczywistnia brawurowe przedsięwzięcia. To osobnik wścibski, pragnie pojąć więcej niż inni śmiertelnicy, więc jest kujonem w dziedzinach pomijanych przez pozostałe osoby oraz częstokroć poświęca się dziwnym zamiłowaniom. Jest to osobnik przedsiębiorczy, lubi żyć w bezustannym pędzie i jest bardzo produktywna w pracy. To człowiek autokratyczny, chce ujarzmić całą kulę ziemską i ocenia jako niebezpieczeństwo osoby niepodzielające jej punktu widzenia, zatem często przemienia się w wyalienowanego i nielubianego władcę. Uwielbia zachowywać się towarzysko, jest źródłem różnych pomysłów, obecność szerokiego audytorium stanowi dla niej optymalną zabawę, ale umie także nudzić na śmierć plotkowaniem nieprzerwanie o określonej sprawie. Lubi zachowywać się egoistycznie, jest totalnie skupiona na sobie, inni ludzie mają rozplątywać jej problemy i do celów potrafi dążyć nawet poprzez czyjąś niedolę. Cechuje się wiernością, umie być prawdziwym kompanem dostępnym w opałach, jest niezmiernie szanowana przez wspólników, aczkolwiek jej wrodzona prawość potrafi być przyczyną wybuchów awersji. Jest to jednostka otwarta, jej prostolinijność przynosi jej uznanie, nie lubi mówić nie wprost, lecz częstokroć nie starcza jej delikatności.
Znamionuje się śmiałością, nie zatrważają jej jakiekolwiek przeszkody, bowiem doskonale znosi napięcie i wszelkie kłopoty z reguły nie trwożą jej. Charakteryzuje się stanowczością, wyśmienicie zna swoje potrzeby, chętnie toczy walki z innymi oraz z radością odbiera wszelkie korzystne innowacje w rzeczywistości. To osobnik wesoły, cieszy się światem, również w niepowodzeniu próbuje wykryć plusy, dlatego rewelacyjnie spełnia się w zadaniach obciążonych ryzykiem. Często bywa nietolerancyjna, jest wielce przeświadczona o osobistej perfekcyjności, na całym całym globie tylko ona postrzega rzeczy należycie, a zatem umie porozmawiać jedynie z porównywalnym do niej fanatykiem. To człowiek szybki, każdą sprawę chce rozsupłać w jednej chwili i irytuje ją przymus poczekania na cudze decyzje. Uwielbia zachowywać się spontanicznie, bardziej wnikliwe podglądanie jej popycha do przekonania, iż egzystencja pod presją terminarza nie jest najtrafniejszą opcją i winno się sobie pozwolić na żywiołowe przeżywanie przeżyć i wyrażanie się. To osobnik samodzielny, nie znosi jakichkolwiek zakazów i regulaminów, a więc zawiedzie cię spodziewanie się, że usłucha oznajmionych jej dyspozycji. To osoba tolerancyjna, posiada niezwykle uważną i wielostronną psychikę i raduje ją rozmaitość otoczenia i współpracowników, toteż jest wolontariuszem charytatywnym dopominającym się o swobodę grup dyskryminowanych.

Pozostałe określenia prawidłowo opisujące przedstawianą jednostkę to również: przebiegły, krytyczny, gorliwy, słodki, medialny, wybuchowy, przesądny, wyzwolony, ostry, niepohamowany, zdolny, bezduszny, zuchwały, nadgorliwy, rozmowny, lubiany, wpływowy, nieokrzesany, tkliwy, entuzjastyczny, zapalczywy oraz sprytny.
Zawodami, w których najtrafniej się będzie sprawdzał, są: urzędnik, logistyk, spedytor, redaktor, webmaster, ekonomista, zarządca, tłumacz, sędzia, programista, inżynier i kierownik.

rokowania na dziś

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Bujak Łukasz - (1977-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Folejewski Zbigniew - (1910-) - historyk literatury, slawista.
 • Giordano Luca - (1634-1705) - włoski malarz, rysownik.
 • Jawny Piotr - (1971-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Kohn Albin Jakub - (1820-1880) - geograf, etnograf, z zawodu nauczyciel.
 • Lewiński Jakub Walenty - (1792-1897) - generał, działacz polityczny.
 • Lindstrom Jon - (1957-) - aktor amerykański.
 • Mirończuk Łukasz - (1990-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Molander Olof - (1892-1966) - szwedzki reżyser, aktor.
 • Motty Stanisław - (1826-1900) - działacz polityczny i społeczny, prawnik.
 • Mucha Kazimierz - (1923-) - operator filmowy.
 • Posey Tyler - (1991-) - aktor amerykański.
 • Sulski Franciszek - (1964-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Wójcik Dariusz - (1978-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Zaczyk Jakub - (1988-) - sportowiec, piłka nożna.
Super Horoskop
o stronie    indeks
 
 
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.