Lwica, 12 sierpnia - Kobieta

Lwica, 12 sierpnia - Kobieta
planeta Słońce
metal złoto
Kobieta lew urodzona w dniu 12 8 jest to jednostka metodyczna, metodycznie zmierza do mety, funkcjonuje w sposób roztropny i zaplanowany, jednak chwilami nadmiernie obstaje za wcześniej stworzonymi planami. To człowiek agresywny, chce widzieć bezzwłoczne rezultaty i urzeczywistnia brawurowe przedsięwzięcia. To osobnik wścibski, pragnie pojąć więcej niż inni śmiertelnicy, więc jest kujonem w dziedzinach pomijanych przez pozostałe osoby oraz częstokroć poświęca się dziwnym zamiłowaniom. Jest to osobnik przedsiębiorczy, lubi żyć w bezustannym pędzie i jest bardzo produktywna w pracy. To człowiek autokratyczny, chce ujarzmić całą kulę ziemską i ocenia jako niebezpieczeństwo osoby niepodzielające jej punktu widzenia, zatem często przemienia się w wyalienowanego i nielubianego władcę. Uwielbia zachowywać się towarzysko, jest źródłem różnych pomysłów, obecność szerokiego audytorium stanowi dla niej optymalną zabawę, ale umie także nudzić na śmierć plotkowaniem nieprzerwanie o określonej sprawie. Lubi zachowywać się egoistycznie, jest totalnie skupiona na sobie, inni ludzie mają rozplątywać jej problemy i do celów potrafi dążyć nawet poprzez czyjąś niedolę. Cechuje się wiernością, umie być prawdziwym kompanem dostępnym w opałach, jest niezmiernie szanowana przez wspólników, aczkolwiek jej wrodzona prawość potrafi być przyczyną wybuchów awersji. Jest to jednostka otwarta, jej prostolinijność przynosi jej uznanie, nie lubi mówić nie wprost, lecz częstokroć nie starcza jej delikatności.
Znamionuje się śmiałością, nie zatrważają jej jakiekolwiek przeszkody, bowiem doskonale znosi napięcie i wszelkie kłopoty z reguły nie trwożą jej. Charakteryzuje się stanowczością, wyśmienicie zna swoje potrzeby, chętnie toczy walki z innymi oraz z radością odbiera wszelkie korzystne innowacje w rzeczywistości. To osobnik wesoły, cieszy się światem, również w niepowodzeniu próbuje wykryć plusy, dlatego rewelacyjnie spełnia się w zadaniach obciążonych ryzykiem. Często bywa nietolerancyjna, jest wielce przeświadczona o osobistej perfekcyjności, na całym całym globie tylko ona postrzega rzeczy należycie, a zatem umie porozmawiać jedynie z porównywalnym do niej fanatykiem. To człowiek szybki, każdą sprawę chce rozsupłać w jednej chwili i irytuje ją przymus poczekania na cudze decyzje. Uwielbia zachowywać się spontanicznie, bardziej wnikliwe podglądanie jej popycha do przekonania, iż egzystencja pod presją terminarza nie jest najtrafniejszą opcją i winno się sobie pozwolić na żywiołowe przeżywanie przeżyć i wyrażanie się. To osobnik samodzielny, nie znosi jakichkolwiek zakazów i regulaminów, a więc zawiedzie cię spodziewanie się, że usłucha oznajmionych jej dyspozycji. To osoba tolerancyjna, posiada niezwykle uważną i wielostronną psychikę i raduje ją rozmaitość otoczenia i współpracowników, toteż jest wolontariuszem charytatywnym dopominającym się o swobodę grup dyskryminowanych.

Pozostałe określenia prawidłowo opisujące przedstawianą jednostkę to również: przebiegły, krytyczny, gorliwy, słodki, medialny, wybuchowy, przesądny, wyzwolony, ostry, niepohamowany, zdolny, bezduszny, zuchwały, nadgorliwy, rozmowny, lubiany, wpływowy, nieokrzesany, tkliwy, entuzjastyczny, zapalczywy oraz sprytny.
Zawodami, w których najtrafniej się będzie sprawdzał, są: urzędnik, logistyk, spedytor, redaktor, webmaster, ekonomista, zarządca, tłumacz, sędzia, programista, inżynier i kierownik.

rokowania na dziś

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Csányi Sándor - (1975-) - aktor węgierski.
 • Korona Dawid - (1987-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Kosmowska Ada - (1871-) - aktorka teatralna.
 • Kotliński Janusz - (1943-) - sportowiec, kolarstwo torowe.
 • Lawless Tom - (1956-) - amerykański sportowiec, baseball.
 • Lee Alvin - (1944-2013) - angielski muzyk rockowy, gitarzysta, wokalista.
 • Limahl - (1958-) - angielski wokalista, muzyk.
 • Milano Alyssa - (1972-) - aktorka amerykańska.
 • Mojsow Łazar - (1920-2011) - polityk macedoński.
 • Oberek Gabriela - (1986-) - aktorka.
 • Reinhardt - (1968-) - niemiecki aktor w filmach erotycznych.
 • Rudenko Mykoła - (1920-2004) - pisarz ukraiński.
 • Rzewuski Jan - (1916-1994) - fizyk, profesor.
 • Smith Jon - (1975-) - pisarz brytyjski.
 • Swanson Kristy - (1969-) - amerykańska aktorka, modelka.
 • Świercz Dawid - (1991-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Towers Tiffany - (1971-) - kanadyjska aktorka w filmach erotycznych.
 • Wira Albin - (1953-) - sportowiec, piłka nożna.
Super Horoskop
o stronie    indeks
 
 
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.