Lwica, 11 sierpnia - Kobieta

Lwica, 11 sierpnia - Kobieta
planeta Słońce
metal złoto
Pani lew urodzona dnia 11 8 jest to jednostka lojalna, jest porządnym i odpowiedzialnym podkomendnym, do związków odnosi się niezmiernie na serio, aczkolwiek jej immanentna sprawiedliwość umie skutkować erupcjami antypatii. To osoba ciekawa, wypełnia ją żądza poznania, a zatem zawsze stara się popatrzeć za horyzont oraz jest odpowiednia na doskonałego badacza. Lubi zachowywać się konsekwentnie, potrafi doprowadzić swoje plany do pomyślnego zwieńczenia, działa w sposób wyważony i zaplanowany, jednak czasem nadmiernie przyzwyczaja się do wcześniej wymyślonych pomysłów. Uwielbia zachowywać się egoistycznie, nie zwraca uwagi na potrzeby pozostałych ludzi, charakteryzuje ją niedostatek wrażliwości i wyłącznie jej własne kłopoty są znaczące. To osobnik przedsiębiorczy, dysponuje niespożytymi pokładami energii, nie unika pracy i jest niezwykle produktywna w działaniu. Jest to jednostka napastliwa, posiada zamiłowanie do ryzyka i z furią przypuszcza szturm na piętrzące się przed sobą przeszkody. Bywa apodyktyczna, czuje się osobą kompetentną w dowolnej sprawie i odwoływanie się do jej rozwagi często nie sprawdza się, zatem źle radzi sobie w trakcie kolektywnych czynności. To osobnik bezpośredni, jest uznawana w zespole, nie kryje swoich afektów, ale częstokroć nie starcza jej delikatności. Jest to człowiek błyskotliwy, ubóstwia spędzać czas z kolegami, bardzo lubi przyciągać wzrok otoczenia, jednakże umie również zanudzać ględzeniem bez ustanku o jakiejś kwestii.
To osoba pogodna, w każdym wypadku patrzy z odwagą w przyszłość, także w fiasku próbuje wyszukać plusy, toteż nie traci nadziei nawet w zawikłanych warunkach. Jest to osobnik niezależny, nie cierpi jakichkolwiek dogmatów i zakazów, więc niech ci nie roi się, iż będzie przestrzegała twoich dyrektyw i barier. Bywa nietolerancyjna, przeciwstawia się każdemu uważającemu odmiennie, na całej całej planecie tylko ona postrzega rzeczy prawidłowo, a więc potrafi porozmawiać jedynie z podobnym do niej fanatykiem. Jest to jednostka stanowcza, świetnie rozumie swoje pragnienia, umie wyegzekwować wykonanie zarządzonych rozkazów oraz nie obawia się zaczynania zatargów. To osoba bystra, znudzona przyglądaniem się cudzej niezdarności chce często wykonać coś w pojedynkę, drażni ją konieczność oczekiwania na czyjeś postanowienia i w jednej chwili przystosowuje się do wymogów okoliczności. Jest to osobnik spontaniczny, ucieleśnia sobą dosyć nonsensowną ideę, że życie pod przymusem kalendarza nie jest najsłuszniejszym wyborem i nie trzeba zanadto przedobrzać z nieprzerwaną samokontrolą. Znamionuje się kompromisowością, ma niezmiernie otwarty i wieloaspektowy umysł i bez problemu aktualizuje istniejące poglądy w konfrontacji z najnowszymi doświadczeniami, dlatego usiłuje stronić od stukniętych radykałów pochłoniętych propagowaniem jedynie słusznych ideologii. Charakteryzuje się męstwem, potrafi zrealizować zadania nierealne dla innych ludzi, bo umie pokonać własny przestrach i wszelkie trudności przeważnie nie zatrważają jej.

Pozostałe cechy kapitalnie wyrażające opisywanego człowieka to także: wyemancypowany, bezwzględny, zblazowany, rozrzutny, bezlitosny, bezczelny, entuzjastyczny, sprytny, narwany, tajemniczy, zadufany, nadwrażliwy, ambitny, rozhisteryzowany, nadgorliwy, rozmowny, wyzywający, tępy, zdolny, oryginalny, nieokiełznany, ostry, wybuchowy, bezkompromisowy, lubieżny oraz skuteczny.
Zawodami, w których najlepiej będzie działał, są: ekonomista, webmaster, programista, naczelnik, redaktor, kierownik, informatyk i urzędnik.

rokowania na dziś

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Atiq-uz-Zaman - (1975-) - pakistański sportowiec, krykiet.
 • Daniels Faith - (1988-) - amerykańska aktorka w filmach erotycznych.
 • Delors Jacques - (1925-) - francuski polityk, ekonomista.
 • Ferguson Ian - (1952-) - nowozelandzki sportowiec, kajakarstwo.
 • Fitzpatrick Colleen - (1969-) - amerykańska piosenkarka, aktorka.
 • Giddins Ed - (1971-) - angielski sportowiec, krykiet.
 • Goldman Lucien - (1913-1970) - francuski filozof, socjolog i krytyk literacki.
 • Hagen Erik - (1975-) - norweski sportowiec, piłka nożna.
 • Jarocha Ferdynand - (1922-2013) - rzeźbiarz.
 • Krawczyk Paweł - (1974-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Lorek Manfred Oskar - (1940-2008) - zootechnik, profesor.
 • Markham Clement Robert - (1830-1916) - angielski geograf, podróżnik.
 • Musampa Kiki - (1977-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Ponomariew Aleksandr N - (1903-2002) - generał radziecki.
 • Prentice Jim - (1956-) - polityk kanadyjski.
 • Reichstein Tadeusz - (1897-1996) - biochemik szwajcarski.
 • Rhind-Tutt Julian - (1968-) - aktor angielski.
 • Rigg Diana - (1938-) - aktorka angielska.
 • Sothern Hugh - (1881-1947) - aktor amerykański.
 • Şimşek Yusuf - (1975-) - sportowiec, piłka nożna.
Super Horoskop
o stronie    indeks
 
 
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.