Lwica, 01 sierpnia - Kobieta

Lwica, 01 sierpnia - Kobieta
planeta Słońce
metal złoto
Lwica, która przyszła na świat w dniu 1 8, jest to osobnik bezpośredni, jej otwartość dostarcza jej uznania, nie lubi owijać w bawełnę, lecz przy tym nie umie być powściągliwa. To jednostka dominująca, czuje się człowiekiem wykwalifikowanym w każdym zagadnieniu i nie zamartwia się oceną swojego sposobu bycia, zatem potrafi prowokować protesty wśród swoich podkomendnych. Bywa egocentryczna, jest kompletnie skoncentrowana na sobie i wszelkie rzeczy powinny kręcić się wokoło jej osoby. Uwielbia zachowywać się towarzysko, mówi o swoich najdrobniejszych rozważaniach, bardzo lubi manifestować swoją obecność, ale często pragnie ogłaszać osądy niezbyt rozsądne. Jest to jednostka wierna, umie być najlepszym przyjacielem użytecznym w opałach, do małżeństw odnosi się niezwykle poważnie, jednak niejednokrotnie w swojej wierności sięga aż do pompatyczności. Charakteryzuje się agresywnością, choćby astronomiczne przeszkody nie potrafią jej zatrzymać i spełnia niespotykane marzenia. Jest to osobnik wścibski, ubóstwia dokształcać się w nieznanych dziedzinach, toteż na zawsze zostaje w niej szczeniacka zdolność do dziwienia się życiu oraz nadaje się na wybitnego odkrywcę. Cechuje się systematycznością, umie racjonalnie zawiadywać swoimi środkami, trudności nie potrafią prędko jej zdeprymować, jednak umie być zanadto oficjalna w nietypowych sytuacjach. Jest to osoba aktywna, bardzo dobrze znosi stresującą działalność i jest niezmiernie skuteczna w pracy.
To człowiek śmiały, niezwykle rzadko lęka się zaskakujących wyzwań, bo pracuje nad tym, by zazwyczaj nie lękać się przed czasem i okazuje duże opanowanie. To osobnik popędliwy, prezentuje sobą zupełnie bezsensowną myśl, iż bezustanna, ociupinę stuknięta jazda bez trzymanki też może przedstawiać sobą jakąś koncepcję na egzystencję i częstokroć nasze spontaniczne reakcje wykazują największą skuteczność. Znamionuje się niezależnością, postanowienia obiera na kanwie własnych przemyśleń, dlatego niech ci nie wydaje się, że ustąpi komuś bez walki. Uwielbia zachowywać się nietolerancyjnie, zmaga się z każdym sądzącym odmiennie, dowolną niezgodność punktu widzenia uznaje za napaść, a więc często prowadzi waśnie z kolegami. To jednostka szybka, deprymuje ją niedostatek efektów swoich obecnych działań i pokazuje trafne podejście powolniejszym od siebie. Jest to osoba wesoła, oczekuje od losu nowych, interesujących doznań, cieszą ją kolejne przeżycia i przygody, a zatem nie traci odwagi nawet w uciążliwych warunkach. To człowiek kompromisowy, nie unika zagadnień niekonwencjonalnych i różnych od już poznanych i jednostek odmiennych i obcych nie uważa od razu za niebezpieczeństwo, więc podejmuje próby, by stronić od narwanych fanatyków zaaferowanych oznajmianiem najdoskonalszych ideologii. Charakteryzuje się siłą, w realizacji własnych celów potrafi być niezmiernie metodyczna, chwilami całkiem drapieżna, umie wymóc wykonanie zarządzonych zarządzeń oraz nie zrzeka się urzeczywistnienia dalekosiężnych przedsięwzięć dla przelotnego i fałszywego wytchnienia.

Pozostałe cechy celnie określające wspomnianego osobnika to również: namiętny, poukładany, nadwrażliwy, tępy, waleczny, podły, okropny, perfekcjonistyczny, brutalny, natarczywy, litościwy, ufny, kochliwy, dowcipny, przyjacielski, nieznośny, zadufany, sprytny, słodki, asertywny, charyzmatyczny, gościnny, perfidny, oryginalny, ofiarny, niegrzeczny i lubiany.
Zawodami, w których najlepiej się będzie sprawdzał, są: kierownik, inżynier, webmaster, prezes, urzędnik, menedżer, redaktor oraz spedytor.

rokowania na dziś

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Abbas Abu - (1948-2004) - polityk palestyński.
 • Arkadie Kevin - (1957-) - amerykański scenarzysta, realizator telewizyjny.
 • Blok Stef - (1964-) - polityk holenderski.
 • Coleridge Sylvia - (1909-) - aktorka brytyjska.
 • Higuaín Gonzalo - (1987-) - argentyński sportowiec, piłka nożna.
 • Janowski Paweł - (1968-) - historyk, teolog.
 • Kozak Maciej - (1971-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Lamour Dorothy - (1914-) - amerykańska aktorka, piosenkarka.
 • Learczyk Zbigniew - (1953-) - aktor.
 • LuaLua Kazenga - (1990-) - brytyjski sportowiec, piłka nożna.
 • Manley Michael - (1924-1997) - polityk jamajski.
 • Musa Lisa - (1984-) - rosyjska aktorka w filmach erotycznych.
 • Petković Maria od Jezusa Ukrzyżowanego - (1892-) - założycielka Córek Miłosierdzia, błogosławiona katolicka.
 • Rose Reginald - (1920-2002) - pisarz amerykański.
 • Samuel Xavier - (1983-) - aktor australijski.
 • Santiago Rémi - (1980-) - francuski sportowiec, skoki narciarskie.
Super Horoskop
o stronie    indeks
 
 
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.