Lwica, 01 sierpnia - Kobieta

Lwica, 01 sierpnia - Kobieta
planeta Słońce
metal złoto
Lwica, która przyszła na świat w dniu 1 8, jest to osobnik bezpośredni, jej otwartość dostarcza jej uznania, nie lubi owijać w bawełnę, lecz przy tym nie umie być powściągliwa. To jednostka dominująca, czuje się człowiekiem wykwalifikowanym w każdym zagadnieniu i nie zamartwia się oceną swojego sposobu bycia, zatem potrafi prowokować protesty wśród swoich podkomendnych. Bywa egocentryczna, jest kompletnie skoncentrowana na sobie i wszelkie rzeczy powinny kręcić się wokoło jej osoby. Uwielbia zachowywać się towarzysko, mówi o swoich najdrobniejszych rozważaniach, bardzo lubi manifestować swoją obecność, ale często pragnie ogłaszać osądy niezbyt rozsądne. Jest to jednostka wierna, umie być najlepszym przyjacielem użytecznym w opałach, do małżeństw odnosi się niezwykle poważnie, jednak niejednokrotnie w swojej wierności sięga aż do pompatyczności. Charakteryzuje się agresywnością, choćby astronomiczne przeszkody nie potrafią jej zatrzymać i spełnia niespotykane marzenia. Jest to osobnik wścibski, ubóstwia dokształcać się w nieznanych dziedzinach, toteż na zawsze zostaje w niej szczeniacka zdolność do dziwienia się życiu oraz nadaje się na wybitnego odkrywcę. Cechuje się systematycznością, umie racjonalnie zawiadywać swoimi środkami, trudności nie potrafią prędko jej zdeprymować, jednak umie być zanadto oficjalna w nietypowych sytuacjach. Jest to osoba aktywna, bardzo dobrze znosi stresującą działalność i jest niezmiernie skuteczna w pracy.
To człowiek śmiały, niezwykle rzadko lęka się zaskakujących wyzwań, bo pracuje nad tym, by zazwyczaj nie lękać się przed czasem i okazuje duże opanowanie. To osobnik popędliwy, prezentuje sobą zupełnie bezsensowną myśl, iż bezustanna, ociupinę stuknięta jazda bez trzymanki też może przedstawiać sobą jakąś koncepcję na egzystencję i częstokroć nasze spontaniczne reakcje wykazują największą skuteczność. Znamionuje się niezależnością, postanowienia obiera na kanwie własnych przemyśleń, dlatego niech ci nie wydaje się, że ustąpi komuś bez walki. Uwielbia zachowywać się nietolerancyjnie, zmaga się z każdym sądzącym odmiennie, dowolną niezgodność punktu widzenia uznaje za napaść, a więc często prowadzi waśnie z kolegami. To jednostka szybka, deprymuje ją niedostatek efektów swoich obecnych działań i pokazuje trafne podejście powolniejszym od siebie. Jest to osoba wesoła, oczekuje od losu nowych, interesujących doznań, cieszą ją kolejne przeżycia i przygody, a zatem nie traci odwagi nawet w uciążliwych warunkach. To człowiek kompromisowy, nie unika zagadnień niekonwencjonalnych i różnych od już poznanych i jednostek odmiennych i obcych nie uważa od razu za niebezpieczeństwo, więc podejmuje próby, by stronić od narwanych fanatyków zaaferowanych oznajmianiem najdoskonalszych ideologii. Charakteryzuje się siłą, w realizacji własnych celów potrafi być niezmiernie metodyczna, chwilami całkiem drapieżna, umie wymóc wykonanie zarządzonych zarządzeń oraz nie zrzeka się urzeczywistnienia dalekosiężnych przedsięwzięć dla przelotnego i fałszywego wytchnienia.

Pozostałe cechy celnie określające wspomnianego osobnika to również: namiętny, poukładany, nadwrażliwy, tępy, waleczny, podły, okropny, perfekcjonistyczny, brutalny, natarczywy, litościwy, ufny, kochliwy, dowcipny, przyjacielski, nieznośny, zadufany, sprytny, słodki, asertywny, charyzmatyczny, gościnny, perfidny, oryginalny, ofiarny, niegrzeczny i lubiany.
Zawodami, w których najlepiej się będzie sprawdzał, są: kierownik, inżynier, webmaster, prezes, urzędnik, menedżer, redaktor oraz spedytor.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Adam Theo - (1926-) - śpiewak niemiecki,.
 • Amin Hafizullah - (1929-1979) - polityk afgański.
 • Bettin Val - (1923-) - aktor amerykański.
 • Carroll Jim - (1950-2009) - amerykański pisarz, poeta, muzyk.
 • Charpak Georges - (1924-2010) - fizyk francuski.
 • Coonce Rick - (1946-2011) - muzyk rockowy, perkusista.
 • Cwi Sabbataj - (1626-1676) - Żyd sefardyjski, kabalista.
 • Funke Jaromír - (1896-1945) - czeski artysta fotograf.
 • Goodwin Angela - (1925-) - aktorka włoska.
 • Graham Roy Charles Lemach - (1892-1980) - generał amerykański.
 • Grzelak Bartosz - (1993-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Hiiragi Rumi - (1987-) - aktorka japońska.
 • Hunt Stephen - (1981-) - irlandzki sportowiec, piłka nożna.
 • Israel Neal - (1956-) - amerykański reżyser filmowy.
 • Kahane Meir - (1932-1990) - amerykański rabin, polityk, publicysta.
 • Lambert Paul - (1922-1997) - aktor amerykański.
 • Przybylski Michał - (1975-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Shea Jack - (1928-) - amerykański reżyser filmowy.
 • Żbikowski Piotr - (1935-2011) - historyk literatury.
super horoskop
o stronie    indeks
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.