Lwica, 31 lipca - Kobieta

Lwica, 31 lipca - Kobieta
planeta Słońce
metal złoto
Lwica, która urodziła się w dniu 31 7, jest to osobnik dominujący, nie cierpi oceniania własnych nakazów i częstokroć nie zna społecznej percepcji swojej persony, więc umie prowokować bunty śród swoich podwładnych. Jest to człowiek metodyczny, metodycznie podąża do finału, potrafi się adekwatnie inspirować, jednak często brakuje jej polotu wskazanego w niespodziewanych sytuacjach. Jest to jednostka szczera, jest niezwykle ciepła dla własnej drugiej połowy, jest niezmiernie ceniona przez wspólników, lecz częstokroć w tej immanentnej kurtuazji umie nie dopilnować osobistych potrzeb. To osoba towarzyska, rozpowiada o swoich najdrobniejszych rozważaniach, uwielbia ujmować swoich obserwatorów, aczkolwiek niestety potrafi również uważać się za krynicę mądrości. To człowiek przebojowy, dysponuje nieskończonymi pokładami energii i jest bardzo produktywna w działaniu. To osobnik ciekawski, pragnie zrozumieć każde zagadnienie, a zatem zawsze usiłuje zerknąć za kraniec rzeczywistości oraz osiąga wyśmienite oceny w wybranych dziedzinach. Lubi zachowywać się egoistycznie, osoby naokoło mają obowiązek zajmować się jej dobrostanem, charakteryzuje ją brak wrażliwości i relacje interpersonalne znaczą dla niej czerpanie zarobków. Jest to jednostka napastliwa, zachowuje się buńczucznie i realizuje śmiałe plany. Jest to osoba naturalna, umie natychmiast zostać przyjacielem, uczciwość to jej najlepsze imię, ale często nie wystarcza jej taktu.
To osobnik pogodny, w każdym wypadku popatruje z optymizmem w przyszłość, ekscytują ją nowe przeżycia i wyzwania, toteż świetnie spełnia się w zadaniach obciążonych niebezpieczeństwem. Uwielbia zachowywać się stanowczo, w urzeczywistnieniu własnych celów potrafi być niezmiernie zorganizowana, nieraz całkiem grubiańska, chętnie współzawodniczy z innymi oraz nie unika wszczynania kłótni. To człowiek szybki, śmiało wykracza myślami przed swoją grupę i wszelki problem chce rozplątać błyskawicznie. Znamionuje się tolerancyjnością, nie boi się rzeczy awangardowych i odmiennych od przedtem poznanych i osób różnych i dziwnych nie uznaje od razu za zagrożenie, dlatego dokłada starań, by wystrzegać się zaślepionych radykałów zaabsorbowanych obwieszczaniem najsłuszniejszych koncepcji. Bywa jednostką ksenofobiczną, lubi strofować ludzi w otoczeniu, jej towarzysze muszą myśleć w taki sam sposób jak ona, a więc migiem zniechęca do siebie normalne osoby. Jest to osobnik porywczy, uosabia sobą dość nonsensowny światopogląd, iż wydawałoby się nieuporządkowane prace też umieją gwarantować wyniki i nie potrzeba nazbyt przesadzać z permanentną samodyscypliną. To człowiek dzielny, nie trwożą jej nijekie trudności, gdyż stara się zazwyczaj nie lękać się z wyprzedzeniem i jakiekolwiek kłopoty z reguły nie zatrważają jej. Charakteryzuje się zaradnością, naprawdę przepada za całkowitą swobodą decyzji, zatem zawiedzie cię zakładanie, że posłucha kogoś bez walki.

Pozostałe przymioty prawidłowo portretujące wspomnianą osobę to również: nadwrażliwy, krytykancki, zwycięski, ufny, ruchliwy, zuchwały, nieokiełznany, żarliwy, niepohamowany, ordynarny, despotyczny, medialny, waleczny, krytyczny, namiętny, zblazowany, uparty, miły, poszukujący, pusty, rzutki, bezlitosny, zadufany, poukładany, lubieżny, perfekcjonistyczny, apodyktyczny oraz asertywny.
Zawodami, w których najlepiej będzie działał, są: programista, webmaster, antykwariusz, naczelnik, sędzia, inżynier, prezes, kierownik, redaktor, logistyk i dyrektor.

rokowania na dziś

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Abutbul Shay - (1983-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Artymowska Zofia - (1923-) - artysta malarz, pedagog.
 • Bała Tomasz - (1986-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Clarke Dameon - (1972-) - aktor kanadyjski.
 • Darín Ricardo - (1957-) - argentyński aktor, scenarzysta, reżyser filmowy.
 • George Francis Eugene - (1937-) - amerykański duchowny katolicki, arcybiskup Portland i Chicago, kardynał.
 • Januchta Jolanta - (1955-) - sportowiec, lekkoatletyka, biegi średniodystansowe.
 • Lattek Udo - (1935-2015) - niemiecki sportowiec, piłka nożna, trener piłkarski.
 • Lynn Barbara - (1942-) - piosenkarka amerykańska.
 • Pareto Paula - (1986-) - argentyńska sportowiec, judo.
 • Petrova Olinka - (1960-) - francuska aktorka w filmach erotycznych.
 • Rau Johannes - (1931-2006) - polityk niemiecki.
 • Ryder Charles Wolcott - (1892-1960) - generał amerykański.
 • Sontag Susan - (1933-) - pisarka, eseistka, publicystka, krytyk literacki.
 • Stępiński Patryk - (1995-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Tanjič Almir - (1979-) - sportowiec, piłka nożna.
Super Horoskop
o stronie    indeks
 
 
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.