Lwica, 31 lipca - Kobieta

Lwica, 31 lipca - Kobieta
planeta Słońce
metal złoto
Lwica, która urodziła się w dniu 31 7, jest to osobnik dominujący, nie cierpi oceniania własnych nakazów i częstokroć nie zna społecznej percepcji swojej persony, więc umie prowokować bunty śród swoich podwładnych. Jest to człowiek metodyczny, metodycznie podąża do finału, potrafi się adekwatnie inspirować, jednak często brakuje jej polotu wskazanego w niespodziewanych sytuacjach. Jest to jednostka szczera, jest niezwykle ciepła dla własnej drugiej połowy, jest niezmiernie ceniona przez wspólników, lecz częstokroć w tej immanentnej kurtuazji umie nie dopilnować osobistych potrzeb. To osoba towarzyska, rozpowiada o swoich najdrobniejszych rozważaniach, uwielbia ujmować swoich obserwatorów, aczkolwiek niestety potrafi również uważać się za krynicę mądrości. To człowiek przebojowy, dysponuje nieskończonymi pokładami energii i jest bardzo produktywna w działaniu. To osobnik ciekawski, pragnie zrozumieć każde zagadnienie, a zatem zawsze usiłuje zerknąć za kraniec rzeczywistości oraz osiąga wyśmienite oceny w wybranych dziedzinach. Lubi zachowywać się egoistycznie, osoby naokoło mają obowiązek zajmować się jej dobrostanem, charakteryzuje ją brak wrażliwości i relacje interpersonalne znaczą dla niej czerpanie zarobków. Jest to jednostka napastliwa, zachowuje się buńczucznie i realizuje śmiałe plany. Jest to osoba naturalna, umie natychmiast zostać przyjacielem, uczciwość to jej najlepsze imię, ale często nie wystarcza jej taktu.
To osobnik pogodny, w każdym wypadku popatruje z optymizmem w przyszłość, ekscytują ją nowe przeżycia i wyzwania, toteż świetnie spełnia się w zadaniach obciążonych niebezpieczeństwem. Uwielbia zachowywać się stanowczo, w urzeczywistnieniu własnych celów potrafi być niezmiernie zorganizowana, nieraz całkiem grubiańska, chętnie współzawodniczy z innymi oraz nie unika wszczynania kłótni. To człowiek szybki, śmiało wykracza myślami przed swoją grupę i wszelki problem chce rozplątać błyskawicznie. Znamionuje się tolerancyjnością, nie boi się rzeczy awangardowych i odmiennych od przedtem poznanych i osób różnych i dziwnych nie uznaje od razu za zagrożenie, dlatego dokłada starań, by wystrzegać się zaślepionych radykałów zaabsorbowanych obwieszczaniem najsłuszniejszych koncepcji. Bywa jednostką ksenofobiczną, lubi strofować ludzi w otoczeniu, jej towarzysze muszą myśleć w taki sam sposób jak ona, a więc migiem zniechęca do siebie normalne osoby. Jest to osobnik porywczy, uosabia sobą dość nonsensowny światopogląd, iż wydawałoby się nieuporządkowane prace też umieją gwarantować wyniki i nie potrzeba nazbyt przesadzać z permanentną samodyscypliną. To człowiek dzielny, nie trwożą jej nijekie trudności, gdyż stara się zazwyczaj nie lękać się z wyprzedzeniem i jakiekolwiek kłopoty z reguły nie zatrważają jej. Charakteryzuje się zaradnością, naprawdę przepada za całkowitą swobodą decyzji, zatem zawiedzie cię zakładanie, że posłucha kogoś bez walki.

Pozostałe przymioty prawidłowo portretujące wspomnianą osobę to również: nadwrażliwy, krytykancki, zwycięski, ufny, ruchliwy, zuchwały, nieokiełznany, żarliwy, niepohamowany, ordynarny, despotyczny, medialny, waleczny, krytyczny, namiętny, zblazowany, uparty, miły, poszukujący, pusty, rzutki, bezlitosny, zadufany, poukładany, lubieżny, perfekcjonistyczny, apodyktyczny oraz asertywny.
Zawodami, w których najlepiej będzie działał, są: programista, webmaster, antykwariusz, naczelnik, sędzia, inżynier, prezes, kierownik, redaktor, logistyk i dyrektor.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Arizona - (1984-) - kanadyjska aktorka w filmach erotycznych.
 • Barry Yane - (1936-) - aktorka francuska.
 • Borowiecka Danuta - (1945-) - aktorka.
 • Bramble Titus - (1981-) - angielski sportowiec, piłka nożna.
 • Brown Bill - (1912-2008) - australijski sportowiec, krykiet.
 • Chaplin Geraldine - (1944-) - aktorka amerykańska.
 • Chrzanowski Grzegorz - (1987-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Dolan Leo - (1943-2003) - aktor angielski.
 • Hirvonen Mikko - (1980-) - fiński kierowca rajdowy.
 • Patrick Deval - (1956-) - polityk amerykański.
 • Planquette Robert - (1848-1903) - francuski kompozytor operetkowy.
 • Połuszejko Wojciech - (1992-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Quimby Fred - (1883-1965) - amerykański producent filmowy.
 • Read James - (1953-) - aktor amerykański.
 • Turnau Grzegorz - (1967-) - kompozytor, pianista, wokalista, poeta.
 • Vallée André - (1930-) - kanadyjski duchowny katolicki, biskup.
 • Wilczyński Wacław - (1923-2008) - ekonomista, profesor.
super horoskop
o stronie    indeks
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.