Lwica, 30 lipca - Kobieta

Lwica, 30 lipca - Kobieta
planeta Słońce
metal złoto
Lwica, która przyszła na świat w dniu 30 7, to człowiek towarzyski, jest naturalnym aktywistą, ma w duszy nieograniczone mrowie przypowieści, jednakże na nieszczęście potrafi także uznawać się za prawdziwego mędrca. Bywa osobnikiem egoistycznym, cechuje ją brak wrażliwości i stosunki społeczne oznaczają dla niej uzyskiwanie dochodów. To osoba ciekawa, chce przeniknąć każde zagadnienie, toteż wabią ją koncepcje wymyślne i oryginalne oraz spełnia się w zawodach połączonych z dociekliwością. Jest to jednostka metodyczna, umie dociągnąć swoje przedsięwzięcia do szczęśliwego zwieńczenia, kłopoty nie potrafią łatwo jej zrazić, jednak umie być nadto konwencjonalna w nieprzewidzianych sytuacjach. Jest to człowiek otwarty, jest lubiona w otoczeniu, niezmiernie lubi prawdomówność, aczkolwiek powściągliwość nie jest jej mocną stroną. Jest to osobnik szczery, koledzy są dla niej bardzo istotni, do związków odnosi się niezwykle serio, lecz czasami w swojej uczciwości dochodzi aż do pompatyczności. Znamionuje się agresją, jest straszna wobec oponentów, najpotężniejsze komplikacje nie potrafią jej powstrzymać i dąży odważnie przed siebie. To osoba przedsiębiorcza, męczy ją leniuchowanie, relaksuje się dynamicznie i płonie wewnętrznym ogniem. Jest to człowiek władczy, chce ujarzmić całą Ziemię i cudzy sprzeciw nie posiada dla niej wagi, a więc źle sprawdza się w trakcie grupowych czynności.
Jest to osobnik popędliwy, ukazuje sobą dość nonsensowną ideę, iż na pierwszy rzut oka niezorganizowane prace też umieją zapewniać wyniki i często nasze instynktowne czyny wykazują największą efektywność. Charakteryzuje się śmiałością, nie trwożą jej jakiekolwiek problemy, bowiem stara się zazwyczaj nie bać się z wyprzedzeniem i utrzymuje opanowanie bez względu na warunki. To jednostka kompromisowa, ochoczo dokształca się w nowych i interesujących rzeczach i nie interesuje jej przekonywanie przyjaciół do swoich przekonań, dlatego nie znosi u towarzyszy wyłącznie niedostatku szacunku dla innych. Uwielbia zachowywać się stanowczo, podąża do celu bez nieuzasadnionych wahań, potrafi wyegzekwować wykonanie zarządzonych nakazów oraz nie rezygnuje z realizacji długofalowych projektów dla przelotnego i iluzorycznego wytchnienia. Jest to osoba optymistyczna, emanuje ożywczą siłą, popełnione błędy postrzega jako skarbnicę wartościowej mądrości, więc bardzo dobrze radzi sobie w sprawach obarczonych niebezpieczeństwem. To człowiek ksenofobiczny, domaga się starannego wykonywania swoich poleceń, dowolną różnicę punktu widzenia uważa za akt wrogości, zatem umie porozumieć się tylko ze zbliżonym do niej fanatykiem. Cechuje się niezależnością, autentycznie kocha całkowitą swobodę decyzji, a zatem niech ci nie wydaje się, że będzie liczyła się z twoimi barierami i dyrektywami. To jednostka bystra, drażnią ją niejasne sytuacje narzucające konieczność wszechstronnego rozważenia, przeważnie rozpoczyna aktywność natychmiast i bez ociągania i odważnie wysforowuje się rozważaniami przed własny zespół.

Pozostałe cechy odpowiednio odzwierciedlające owego osobnika to także: grubiański, niegrzeczny, perfekcjonistyczny, wyniosły, rozmowny, przesądny, chciwy, hojny, snobistyczny, wyzwolony, nadwrażliwy, zdolny, słodki, ruchliwy, gościnny, gorliwy, oszczędny, ambitny, nietaktowny, ujmujący oraz litościwy.
Zawodami, w których najtrafniej będzie działał, są: inżynier, logistyk, informatyk, zarządca, tłumacz, dyrektor, prezes i administrator.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Adams Khaliah - (1982-) - amerykańska aktorka, tancerka, raperka.
 • Baker Duck - (1949-) - amerykański muzyk, gitarzysta.
 • Bednarek Andrzej - (1942-) - reżyser.
 • Brontë Emily - (1818-) - powieściopisarka angielska.
 • Holm Daniel Fredheim - (1985-) - norweski sportowiec, piłka nożna.
 • Howland Chris - (1928-2013) - aktor angielski.
 • Karas Jiři - (1942-) - polityk czeski.
 • Korzeniowski Robert - (1968-) - sportowiec, lekkoatleta, chód sportowy.
 • Kosznik Damian - (1994-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Lachowska Karolina - (1983-) - aktorka, tancerka.
 • Leszczyński Kamil - (1990-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Łozniak Ołeksandr - (1989-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Modiano Patrick - (1945-) - pisarz francuski.
 • Prusak Mateusz - (1989-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Ruskof Diana - (1976-) - ukraińska aktorka w filmach erotycznych.
 • Siemens Georg Wilhelm von - (1855-1919) - przemysłowiec niemiecki.
 • Sverdrup Johan - (1816-1892) - norweski polityk, prawnik, dziennikarz.
 • Wróbel Błażej - (1989-) - sportowiec, piłka nożna.
super horoskop
o stronie    indeks
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.