Lwica, 29 lipca - Kobieta

Lwica, 29 lipca - Kobieta
planeta Słońce
metal złoto
Kobieta lew, która urodziła się w dniu 29 7, bywa agresywna, największe utrudnienia nie umieją jej zatrzymać, zawzięcie przeciwstawia się problemom i chętnie toczy zwady. Jest to osobnik dociekliwy, lubi czerpać wiedzę o oryginalnych dziedzinach, zatem zawsze dokłada starań, by popatrzeć za horyzont oraz ochoczo przyswaja wiedzę o różnorodnych przedmiotach. Bywa osobą błyskotliwą, jest zdrojem rozmaitych projektów, jej zwykłe ruchy sprawiają wrażenie wyrafinowanego baletu, aczkolwiek często ma również nazbyt pochlebne mniemanie o sobie. To jednostka przebojowa, posiada bezgraniczne zapasy energii i nie boi się pracy. Bywa egoistyczna, do celów potrafi zmierzać chociażby przez czyjąś krzywdę i bez entuzjazmu oddaje coś innym ludziom. Znamionuje się metodycznością, wykazuje wytrwałość i zdyscyplinowanie, funkcjonuje w sposób roztropny i przemyślany, jednak nieraz zbytnio przyzwyczaja się do poprzednio obmyślonych koncepcji. Charakteryzuje się szczerością, jest uczciwym i odpowiedzialnym pracownikiem, do związków małżeńskich odnosi się bardzo serio, ale momentami w swoim zaangażowaniu dociera aż do bufonady. To osobnik otwarty, częstokroć jest niezwykle urocza, uwielbia wypowiadać się bez ogródek, lecz na nieszczęście, czasem mówi nadto otwarcie. Bywa władcza, nie lubi krytykowania własnych decyzji i odwoływanie się do jej rozwagi często nie daje rezultatu, toteż częstokroć napotyka niejawny sprzeciw wobec swoich aktywności.
To osoba optymistyczna, tryska ożywczą siłą, radują ją kolejne przygody i eksperymenty, więc nie gubi optymizmu nawet w zawikłanych okolicznościach. Uwielbia zachowywać się nietolerancyjnie, zmaga się z każdym uważającym inaczej, jej znajomi mają obowiązek myśleć dokładnie jak ona, a zatem często prowadzi potyczki z kolegami. Lubi zachowywać się spontanicznie, demonstruje dobitnie całemu globowi, że niby nieuporządkowane działania też umieją gwarantować wyniki i nie powinno się zanadto przedobrzać z permanentnym opanowaniem. To jednostka gwałtowna, zmęczona przyglądaniem się cudzej indolencji chce częstokroć zrobić coś na własną rękę, w jednej chwili adaptuje się do potrzeb sytuacji i wkurzają ją niejasne sytuacje wymagające wielostronnego badania. Cechuje się kompromisowością, dysponuje niezmiernie bacznym i wieloaspektowym umysłem i nie bawi jej przekonywanie towarzyszy do swoich poglądów, a więc nie akceptuje u wspólników tylko niedostatku wyrozumiałości. To człowiek samodzielny, postanowienia obiera na podłożu osobistych przemyśleń, dlatego niech ci nie wydaje się, iż wykona przedstawione jej dyspozycje. Jest to osobnik zdecydowany, dąży do finału bez niepotrzebnych wahań, nie czuje obiekcji przed burzeniem dotychczasowego porządku oraz nie rezygnuje z realizowania długookresowych planów dla tymczasowego i pozornego komfortu. Znamionuje się męstwem, nie przerażają jej nijekie przeciwności, albowiem potrafi pokonać własny lęk i pragnie pracować w biegu.

Pozostałe określenia kapitalnie ukazujące wspomnianą jednostkę to także: groźny, waleczny, rozhisteryzowany, nadwrażliwy, gniewny, nieznośny, ordynarny, medialny, ambitny, zwariowany, wygodnicki, indywidualistyczny, oszczędny, natrętny, nieugięty, wpływowy, apodyktyczny, charyzmatyczny, hojny, narcystyczny, nietaktowny, destrukcyjny, wyzwolony, ofiarny oraz zwycięski.
Zawodami, w których idealnie się będzie sprawdzał, są: webmaster, logistyk, programista, antykwariusz, informatyk, naczelnik, menedżer, kierownik, urzędnik, administrator, ekonomista, spedytor i redaktor.

rokowania na dziś

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Bednarczyk Marek - (1972-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Cheri Tina - (1973-) - amerykańska aktorka w filmach erotycznych.
 • Davies Simon - (1979-) - walijski sportowiec, piłka nożna.
 • Justyński Adam - (1989-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Kaszczyc Marcin - (1991-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Kenar Antoni - (1906-1959) - rzeźbiarz.
 • Kołakowski Leszek - (1927-2009) - filozof, historyk filozofii i myśli religijnej, eseista, publicysta, prozaik.
 • Langowski Rafał - (1983-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Piotrowski Patryk - (1993-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Rybałko Paweł S - (1894-1948) - marszałek radziecki.
 • Rysak Paweł - (1989-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Stroup Jessica - (1986-) - amerykańska modelka, aktorka.
Super Horoskop
o stronie    indeks
 
 
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.