Lwica, 27 lipca - Kobieta

Lwica, 27 lipca - Kobieta
planeta Słońce
metal złoto
Astrologiczna pani lew urodzona w dniu 27 7 jest to osobnik wścibski, pragnie dowiedzieć się więcej niż inni ludzie, a zatem na zawsze zostaje w niej dziecinna predyspozycja do dziwienia się życiu i jest odpowiednia na wybitnego badacza. Jest to osoba energiczna, jest bardzo wydajna w pracy i nie umie usiedzieć na miejscu. To jednostka lojalna, jest rzetelnym i słownym pracownikiem, do miłości odnosi się niezwykle poważnie, aczkolwiek momentami w swojej ofiarności dociera aż do bufonerii. Bywa osobnikiem towarzyskim, opisuje swoje najbłahsze myśli, lubi oszałamiać swoich widzów, jednakże częstokroć niestety nie potrafi zamilknąć w sposobnym momencie. Jest to człowiek zdyscyplinowany, konsekwentnie zmierza do finału, pracuje w sposób rozumny i zaplanowany, jednak często nie wystarcza jej kreatywności potrzebnej w naglących sytuacjach. Jest to osobnik apodyktyczny, uważa się za osobę kompetentną w każdej dziedzinie i częstokroć nie posiada wiedzy o ogólnym odbiorze swojej postaci, toteż umie prowokować rewolty wśród swoich podwładnych. To osobnik naturalny, potrafi od razu zostać przyjacielem, nie cierpi owijać w bawełnę, ale na nieszczęście, czasami wyraża się nadto otwarcie. Charakteryzuje się wojowniczością, realizuje niespotykane zamierzenia i choćby astronomiczne utrudnienia nie umieją jej powstrzymać. Uwielbia zachowywać się egoistycznie, z ociąganiem ofiarowuje coś pozostałym ludziom i osoby dokoła muszą troszczyć się o jej nastrój.
Cechuje się pogodą, buzuje pozytywną siłą, popełnione błędy postrzega jako skarbnicę pożytecznego doświadczenia, zatem chętnie bierze się za sondowanie nieprzebytych uprzednio stref. Znamionuje się śmiałością, potrafi urzeczywistnić zadania niemożliwe dla innych ludzi, bo dokłada starań, by zwykle nie zamartwiać się z wyprzedzeniem i okazuje potężną samodyscyplinę. Jest to jednostka kompromisowa, nie boi się zagadnień niekonwencjonalnych i różniących się od poprzednio doświadczonych i osobników odmiennych i nietypowych nie uznaje z marszu za niebezpieczeństwo, dlatego jest działaczem dobroczynnym dopominającym się o swobodę osób nękanych. To jednostka spontaniczna, ujawnia kategorycznie całemu globowi, że egzystencja pod presją terminarza nie jest optymalną decyzją i nie trzeba zbytnio przeholowywać z permanentną samokontrolą. Lubi zachowywać się stanowczo, w ucieleśnianiu własnych celów umie być niezmiernie zorganizowana, niekiedy wręcz grubiańska, ochoczo prowadzi zmagania z innymi oraz nie stroni od wszczynania utarczek. Jest to człowiek samodzielny, nie lubi wykonywania narzuconych zaleceń, więc szaleństwem jest zakładanie, iż będzie liczyła się z twoimi barierami i pouczeniami. To osoba żywiołowa, zdecydowanie wysforowuje się rozważaniami przed swoje środowisko i błyskawicznie przystosowuje się do potrzeb okoliczności. Bywa nietolerancyjna, drażnią ją ludzie o niezależnych orientacjach politycznych, na całej całej planecie wyłącznie ona widzi sprawy należycie, a więc potrafi porozmawiać tylko z pokrewnym do niej fanatykiem.

Pozostałe określenia prawidłowo ukazujące owego osobnika to również: tchórzliwy, zuchwały, waleczny, uprzejmy, wyzywający, sprytny, przebiegły, perfidny, chciwy, dogmatyczny, tajemniczy, krytyczny, wygodnicki, hojny, obrotny, snobistyczny, charyzmatyczny, poukładany, okropny, niegrzeczny, nadgorliwy, narcystyczny, asertywny, bezczelny, ordynarny oraz ujmujący.
Zawodami, w których najlepiej się będzie czuł, są: redaktor, kierownik, zarządca, urzędnik, ekonomista, inżynier, tłumacz, programista, informatyk, prezes, spedytor, administrator i dyrektor.

rokowania na dziś

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Abutbul Shay - (1983-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Artymowska Zofia - (1923-) - artysta malarz, pedagog.
 • Bała Tomasz - (1986-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Clarke Dameon - (1972-) - aktor kanadyjski.
 • Darín Ricardo - (1957-) - argentyński aktor, scenarzysta, reżyser filmowy.
 • George Francis Eugene - (1937-) - amerykański duchowny katolicki, arcybiskup Portland i Chicago, kardynał.
 • Januchta Jolanta - (1955-) - sportowiec, lekkoatletyka, biegi średniodystansowe.
 • Lattek Udo - (1935-2015) - niemiecki sportowiec, piłka nożna, trener piłkarski.
 • Lynn Barbara - (1942-) - piosenkarka amerykańska.
 • Pareto Paula - (1986-) - argentyńska sportowiec, judo.
 • Petrova Olinka - (1960-) - francuska aktorka w filmach erotycznych.
 • Rau Johannes - (1931-2006) - polityk niemiecki.
 • Ryder Charles Wolcott - (1892-1960) - generał amerykański.
 • Sontag Susan - (1933-) - pisarka, eseistka, publicystka, krytyk literacki.
 • Stępiński Patryk - (1995-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Tanjič Almir - (1979-) - sportowiec, piłka nożna.
Super Horoskop
o stronie    indeks
 
 
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.