Lwica, 26 lipca - Kobieta

Lwica, 26 lipca - Kobieta
planeta Słońce
metal złoto
Pani lew urodzona w dniu 26 7 jest to człowiek autokratyczny, jest prawdziwym ucieleśnieniem żandarma i zwracanie się do jej rozwagi często nie sprawdza się, toteż częstokroć staje się wyalienowanym i niepopularnym dyktatorem. To jednostka przedsiębiorcza, emanuje niezwykłym żarem, drażni ją lenistwo i odpoczywa dynamicznie. Jest to osobnik bezpośredni, jej bezpośredniość gwarantuje jej popularność, nie znosi używać eufemizmów, ale często nie wystarcza jej powściągliwości. Lubi zachowywać się konsekwentnie, metodycznie podąża do finału, przeciwności nie potrafią prędko jej odstręczyć, jednak częstokroć brakuje jej polotu potrzebnego w niespodziewanych sytuacjach. Bywa egocentryczna, wszelkie przedsięwzięcia winny kręcić się wokoło jej osoby, stosunki międzyludzkie oznaczają dla niej otrzymywanie dochodów i do zamierzeń umie dążyć choćby poprzez czyjeś nieszczęście. To człowiek wierny, jest niezmiernie kochająca względem własnego towarzysza życia, jest niezwykle chwalona przez wspólników, jednakże chwilami w swojej wierności dochodzi aż do sztuczności. Często bywa wojownicza, nie lubi nawet drobnych utrudnień i chętnie wchodzi w sprzeczki. Bywa jednostką towarzyską, jest naturalnym społecznikiem, bardzo uwielbia eksponować swoją osobę, lecz na nieszczęście potrafi również uznawać się za ósmy cud świata. To osobnik ciekawski, pragnie przeniknąć każde zagadnienie, dlatego zawsze dokłada starań, by popatrzeć za horyzont oraz spełnia się w profesjach wiążących się z ciekawskością.
To jednostka odważna, niezmiernie rzadko jest zaniepokojona nieprzewidzianymi wyzwaniami, ponieważ bardzo dobrze radzi sobie w zagmatwanych warunkach i ubóstwia pracować na wysokich obrotach. Jest to człowiek kompromisowy, nie niepokoją odmienne zamiłowania i osób różniących się i niespotykanych nie uważa z marszu za niebezpieczeństwo, a zatem jest aktywistą charytatywnym zabiegającym o równość mniejszości. To człowiek samodzielny, nie cierpi jakichkolwiek zakazów i reguł, więc rozczaruje cię spodziewanie się, iż zrealizuje przedstawione jej instrukcje. Lubi zachowywać się spontanicznie, prezentuje sobą całkiem niedorzeczny światopogląd, że nieprzerwana, trochę szalona jazda bez trzymanki też może stanowić jakiś pomysł na życie i należy sobie zezwolić na spontaniczne smakowanie bodźców i uzewnętrznianie się. Bywa jednostką nietolerancyjną, uwielbia pouczać osoby wokół, jej partnerzy mają oceniać wszystko identycznie jak ona, a więc umie porozumieć się tylko z podobnym do niej radykałem. Cechuje się wesołością, w każdym wypadku spogląda z nadzieją przed siebie, pragnie czerpać wiedzę o nieznanych dziedzinach, zatem rewelacyjnie działa jako śmiały wynalazca. To osobnik bystry, wskazuje odpowiedni kierunek powolniejszym od siebie i irytuje ją przymus zaczekania na cudze postanowienia. Znamionuje się stanowczością, w ucieleśnianiu własnych celów potrafi być niezwykle zorganizowana, momentami aż grubiańska, entuzjastycznie wprowadza w życie wielkie przemiany i rewolucje oraz nie pozwala się skonfundować.

Inne określenia adekwatnie określające opisywaną jednostkę to również: pusty, krytyczny, okropny, hojny, natrętny, medialny, rzutki, zadufany, natarczywy, groźny, tchórzliwy, wyzwolony, gniewny, tkliwy, apodyktyczny, rozkojarzony, ambitny, denerwujący, niegrzeczny, entuzjastyczny, narcystyczny, awanturniczy, bezpruderyjny, zapalczywy i snobistyczny.
Zawodami, w których najlepiej będzie funkcjonował, są: inżynier, antykwariusz, informatyk, menedżer, urzędnik, programista, logistyk, ekonomista, naczelnik, redaktor, prezes oraz tłumacz.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Bleifer John - (1901-1992) - aktor amerykański.
 • Błajda Krystian - (1995-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Colbert Robert - (1931-) - aktor amerykański.
 • Czeżowski Tadeusz - (1889-1981) - filozof i logik.
 • Daci Nexhat - (1944-) - polityk albański.
 • Freier Paul - (1979-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Harlan Kenneth - (1895-1967) - aktor amerykański.
 • Kowalczuk Nikołaj K - (1902-1973) - radziecki generał, polityk.
 • Maicon - (1981-) - brazylijski sportowiec, piłka nożna.
 • Margetts Monty - (1912-) - aktorka kanadyjska.
 • Marlowe Linda - (1940-) - aktorka australijska.
 • Matute Ana María - (1925-) - hiszpańska pisarka, krytyk literacki.
 • Nix Jayson - (1982-) - amerykański sportowiec, baseball.
 • Norell Mark - (1957-) - paleontolog amerykański.
 • Ortiz Danny - (1976-2004) - gwatemalski sportowiec, piłka nożna.
 • Peyrefitte Alain - (1925-1999) - francuski pisarz, polityk.
 • Sweeney Joseph - (1884-1963) - aktor amerykański.
 • Zając Leszek - (1976-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Zuloaga Ignacio - (1870-1945) - malarz hiszpański.
super horoskop
o stronie    indeks
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.