Lwica, 24 lipca - Kobieta

Lwica, 24 lipca - Kobieta
planeta Słońce
metal złoto
Lwica, która urodziła się w dniu 24 7, bywa apodyktyczna, nie lubi osądzania swoich nakazów i często nie zdaje sobie sprawy z powszechnej percepcji swojej persony, a więc częstokroć napotyka pasywne nieposłuszeństwo względem swoich działań. Jest to człowiek ciekawski, chce pojąć więcej niźli inne osoby, toteż jest wzorowym uczniem w zagadnieniach nielubianych przez pozostałe jednostki oraz chętnie uczy się rozmaitych dziedzin wiedzy. Bywa osobnikiem egoistycznym, ludzie wokół mają zajmować się jej humorem, jest całkowicie skoncentrowana na sobie i potrafi beznamiętnie wykorzystywać inne osoby. Znamionuje się wiernością, jest poważanym i rzetelnym pracownikiem, oddanie w parze małżeńskiej jest dla niej rzeczą oczywistą, jednakże nierzadko w swojej szczerości dociera aż do pompatyczności. Jest to jednostka prostolinijna, jest lubiona w ekipie, nie kryje własnych uczuć, ale wielkoduszność nie jest jej silnym atutem. Jest to osoba przedsiębiorcza, trudności przezwycięża szturmem i nie boi się pracy. Charakteryzuje się agresją, zmierza do postawienia na swoim dowolnym kosztem, realizuje niewiarygodne plany i wydaje się autentycznym łobuzem. Cechuje się zdyscyplinowaniem, okazuje dyscyplinę i determinację, kłopoty nie umieją prędko jej odstręczyć, jednak niekiedy przesadnie obstaje za już wymyślonymi koncepcjami. To człowiek ekstrawertyczny, jest źródłem różnorodnych projektów, uwielbia oszałamiać swoich obserwatorów, lecz często posiada też nazbyt pozytywną opinię o sobie.
To osobnik stanowczy, świetnie rozumie swoje potrzeby, ochoczo prowadzi zmagania z innymi oraz nie daje się zbić z tropu. Jest to osoba tolerancyjna, potrafi kumplować z jednostkami o bardzo różnych poglądach i ekscytuje ją rozmaitość otoczenia i wspólników, więc jest wolontariuszem filantropijnym zabiegającym o równouprawnienie mniejszości. Jest to osobnik śmiały, nie zatrważają jej żadne przeciwności, gdyż umie pokonać własny strach i ubóstwia pracować w biegu. Bywa osobą ksenofobiczną, walczy z każdym sądzącym w inny sposób, jej koledzy mają obowiązek postrzegać sprawy identycznie jak ona, dlatego częstokroć zaczyna wojny ze znajomymi. To człowiek samodzielny, nie znosi realizowania narzuconych instrukcji, a zatem niech ci nie roi się, że będzie miała uznanie dla twoich zaleceń i restrykcji. Lubi zachowywać się spontanicznie, jest wielce przekonana, iż niby bezładne działania też potrafią dostarczać efektów i winno się sobie zezwolić na dzikie przeżywanie odczuć i wyrażanie się. To jednostka szybka, zdecydowanie wypada myślami przed swoją społeczność i drażnią ją skomplikowane sytuacje narzucające konieczność wszechstronnego badania. Jest to osobnik optymistyczny, spodziewa się od życia oryginalnych, fantastycznych przygód, radują ją nieznane przeżycia i doznania, zatem bardzo dobrze sprawdza się jako dzielny racjonalizator.

Pozostałe cechy właściwie odzwierciedlające wspomnianą osobę to także: bezduszny, dogmatyczny, denerwujący, nieznośny, indywidualistyczny, gościnny, despotyczny, niezawodny, uprzejmy, żarliwy, kochliwy, nietaktowny, asertywny, ofiarny, nieokrzesany, zuchwały, pyszałkowaty, uparty, bezkompromisowy, lubiany, tkliwy, zwycięski oraz uśmiechnięty.
Zawodami, w których najskuteczniej się będzie spełniał, są: ekonomista, tłumacz, zarządca, programista, logistyk, sędzia, menedżer, naczelnik, urzędnik, webmaster, kierownik, prezes, antykwariusz, administrator i informatyk.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Bartosiak Adam - (1945-) - działacz polityczny, inżynier rolnik.
 • Currie Michael - (1928-2009) - aktor amerykański.
 • Dowling Constance - (1920-) - aktorka amerykańska.
 • Gott Larry - (1957-) - muzyk angielski.
 • Langenbrunner Jamie - (1975-) - amerykański sportowiec, hokej na lodzie.
 • Leighton Laura - (1968-) - aktorka amerykańska.
 • Mahdavikia Mehdi - (1977-) - irański sportowiec, piłka nożna.
 • Maia - (1982-) - czeska aktorka w filmach erotycznych.
 • Malone Karl - (1963-) - amerykański sportowiec, piłka koszykowa.
 • Moss Elisabeth - (1982-) - aktorka amerykańska.
 • Pośpiech Krzysztof - (1944-2011) - dyrygent, chórmistrz.
 • Quo Stat - (1979-) - raper amerykański.
 • Ricci Ruggiero - (1920-) - skrzypek amerykański.
 • Uba Łukasz - (1980-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Wilson Mara - (1987-) - aktorka amerykańska.
 • Wischnewski Hans-Jürgen - (1922-2005) - polityk niemiecki.
super horoskop
o stronie    indeks
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.