Lwica, 23 lipca - Kobieta

Lwica, 23 lipca - Kobieta
planeta Słońce
metal złoto
Kobieta lew, która urodziła się w dniu 23 7, charakteryzuje się metodycznością, konsekwentnie zmierza do mety, przeciwności nie umieją prędko jej zdeprymować, jednak kiepsko wytrzymuje gwałtownie przeobrażające się warunki. To osoba szczera, często jest niezwykle urocza, bardzo lubi uczciwość, ale częstokroć złości swoją postawą wspólników. To jednostka energiczna, jest niezmiernie skuteczna w pracy i nie potrafi usiedzieć na miejscu. Uwielbia zachowywać się egoistycznie, wszelkie wydarzenia powinny kręcić się wkoło jej persony, jest całkowicie skoncentrowana na sobie i do swoich partnerów ma podejście zupełnie przedmiotowe. Jest to osobnik lojalny, przyjaciele są dla niej niezwykle cenni, stara się zachowywać się stosownie do swoich przekonań, aczkolwiek jej wrodzony legalizm umie owocować erupcjami awersji. To człowiek błyskotliwy, jest autentycznym aktywistą, bardzo lubi zaznaczać swoją obecność, jednakże potrafi też zamęczać ględzeniem bez ustanku o jakiejś kwestii. To osobnik kłótliwy, pragnie dostrzegać błyskawiczne efekty, ochoczo prowadzi kłótnie i urzeczywistnia śmiałe projekty. Często bywa władcza, pragnie zdobyć całą planetę i częstokroć nie posiada wiedzy o powszechnym odbiorze swojej postaci, więc umie prowokować protesty śród swoich pracowników. Jest to osoba ciekawska, ubóstwia przyswajać wiedzę o nieznanych rzeczach, zatem chętnie wędruje po świecie oraz często oddaje się nietypowym hobby.
To jednostka żywiołowa, każdy problem chce rozwikłać z marszu i uwielbia widzieć przed sobą starannie wyznaczone cele. Jest to człowiek zaradny, decyzje obiera na bazie własnych przemyśleń, toteż niech ci nie roi się, że będzie liczyła się z twoimi przykazaniami i ograniczeniami. Jest to osobnik nieustraszony, potrafi zrealizować zadania niewykonalne dla innych ludzi, bo dobrze spełnia się w zawikłanych okolicznościach i okazuje potężną samokontrolę. To osoba radosna, niezachwianie pokłada ufność w swojej pomyślnej passie, lubi dokształcać się w oryginalnych sprawach, a zatem rewelacyjnie funkcjonuje jako odważny racjonalizator. Uwielbia zachowywać się spontanicznie, ujawnia wyraźnie całemu globowi, iż egzystencja pod przymusem harmonogramu nie jest optymalnym wyborem i nie powinno się zbytnio przedobrzać z ciągłym panowaniem nad sobą. To jednostka kompromisowa, nie obawia się dziedzin niekonwencjonalnych i różniących się od poprzednio poznanych i nie kręci jej nakłanianie kompanów do swoich poglądów, dlatego dokłada starań, by stronić od narwanych maniaków zajętych rozgłaszaniem najwspanialszych dogmatów. Lubi zachowywać się stanowczo, świetnie rozumie swoje oczekiwania, jeśli trzeba, śmiało i merytorycznie argumentuje swoje sądy oraz nie unika zaczynania utarczek. Jest to osobnik ksenofobiczny, jest absolutnie przekonana o osobistej doskonałości, na całej całej planecie wyłącznie ona ocenia rzeczy właściwie, a więc umie dojść do ładu tylko z pokrewnym do niej ekstremistą.

Pozostałe atrybuty adekwatnie określające opisywaną osobę to także: nieokrzesany, niezawodny, pusty, ordynarny, przebiegły, wpływowy, natrętny, litościwy, obrotny, brutalny, miły, tyrański, namiętny, surowy, oszczędny, denerwujący, bezpruderyjny, rozmowny, podły, bezwzględny, bezczelny, narcystyczny, pociągający, zapalczywy, bezkompromisowy, uprzejmy, apodyktyczny i perfekcjonistyczny.
Zawodami, w których idealnie się będzie spełniał, są: menedżer, prezes, ekonomista, webmaster, urzędnik, inżynier, spedytor, zarządca, naczelnik, kierownik, redaktor, tłumacz, antykwariusz oraz dyrektor.

rokowania na dziś

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Ben Karl - (1977-) - rumuński aktor w filmach erotycznych.
 • Burczyk Paweł - (1969-) - aktor.
 • Dragon Clement - (1988-) - francuski sportowiec, piłka nożna.
 • Frelinghuysen Peter - (1916-2011) - polityk amerykański.
 • Hoffs Susanna - (1959-) - amerykańska piosenkarka, aktorka.
 • Janikowski Bartosz - (1985-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Karwecki Krzysztof - (1986-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Libicki Jan Filip - (1971-) - historyk, polityk.
 • Mareš Petr - (1991-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Nagórna Danuta - (1932-) - aktorka.
 • North Sheree - (1932-) - amerykańska aktorka, piosenkarka.
 • Parsons Nancy - (1942-) - aktorka amerykańska.
 • Petrow Anton Pietrowicz - (1902-1982) - generał radziecki.
 • Spadło Ariel - (1988-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Sycylijska Maria Krystyna - (1779-) - księżniczkę Obojga Sycylii, królowa Sardynii i Piemontu.
 • Turgeon Sylvain - (1965-) - kanadyjski sportowiec, hokej na lodzie.
 • Wojciechowski Dawid - (1981-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Żmudzki Zbigniew - (1950-) - kierownik produkcji filmowej.
Super Horoskop
o stronie    indeks
 
 
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.