Koziorożyca, 09 stycznia - Kobieta

Koziorożyca, 09 stycznia - Kobieta
planeta Saturn
metal ołów
Astrologiczna pani koziorożec, która urodziła się w dniu 9 1, to człowiek przebojowy, rewelacyjnie radzi sobie ze stresującą harówką, lubi powoływać do życia awangardowe rzeczy i jest bardzo efektywna w działaniu. Jest to osobnik dominujący, pragnie rzucić na kolana cały świat i uznaje za zagrożenie osoby niepotwierdzające jej opinii, więc bywa wyalienowana w swoim otoczeniu. Częstokroć bywa oficjalna, jej postępowanie jest często szablonowe, zdaje się być na amen zablokowana w nieodmiennym trybie funkcjonowania, a zatem nie jest wziętym społecznikiem. To jednostka cierpliwa, częstokroć cieszy ją wędkarstwo, umie cierpliwie zagłębiać się w ludzkie zwierzenia i determinacja dopomaga jej dojrzeć korelacje niedostrzegalne dla pozostałych ludzi. Jest to osobnik konserwatywny, uważa zmiany za technikę unicestwiania dobrych mechanizmów, jej współpracownicy mają obowiązek osądzać rzeczywistość tak samo jak ona, toteż często czuje się nie na miejscu w dzisiejszym, życiu. Charakteryzuje się lojalnością, potrafi być najlepszym towarzyszem dostępnym w opałach, zaangażowanie w małżeństwie jest dla niej sprawą niekwestionowaną, aczkolwiek jej wrodzona prawość umie skutkować paroksyzmami awersji. Bywa drobiazgowa, dowolną kwestię potrafi roztrząsać na wskroś i częstokroć nie umie spostrzec znaczenia problemu, dlatego niestety filozoficzne rozważania potrafią być dla niej istotniejsze niż praktyczne wynajdywanie sposobu działania. To jednostka metodyczna, umie dowieść swoje plany do korzystnego zamknięcia, przeciwności nie potrafią prędko jej zniechęcić, jednak nieraz nazbyt przywiązuje się do przedtem opracowanych pomysłów.
Jest to człowiek flegmatyczny, nie szacuje wyłącznie w oparciu o wygląd, gdyż w szczególności ceni przydatność i zawsze próbuje konstruować długofalowe analizy. Jest to osobnik sumienny, jest niezwykle uparta i konsekwentna, utrzymuje monotonne, ale wydajne tempo pracy, a więc można uczyć się od niej pragmatyzmu oraz efektywności. Jest to osoba kompromisowa, chętnie przyswaja wiedzę o nowych i fascynujących rzeczach i łatwo aktualizuje dotychczasowe poglądy w kontakcie z nowopoznanymi doświadczeniami, zatem stara się unikać postrzelonych maniaków zaabsorbowanych oznajmianiem najsłuszniejszych ideologii. To człowiek dzielny, umie urzeczywistnić zadania niewykonalne dla innych ludzi, bo wyśmienicie daje sobie radę ze stresem i okazuje pokaźne opanowanie. To jednostka kulturalna, daje radę znaleźć produktywne rozwiązania kłopotów, które zdają się nierealnymi a nawet szalonymi i mierzące się z nimi osoby zazwyczaj błyskawicznie skłaniają do wycofania się. To osobnik wysublimowany, lubi egzotyczne napoje i potrawy i w każdej swojej aktywności dąży do tego, by zdobywać wirtuozerię, toteż szczęśliwa jest jako szafarz dużego majątku. Cechuje się ostrożnością, to rozważny i ambitny dowódca, układa roztropne projekty oraz pędzi ku sukcesowi z wolna, lecz systematycznie. Uwielbia zachowywać się stanowczo, bardzo dobrze zdaje sobie sprawę ze swoich potrzeb, potrafi wymusić wykonanie zaordynowanych instrukcji i nie pozwala się zbić z tropu.

Pozostałe atrybuty odpowiednio określające opisywanego człowieka to też: dowcipny, nieuprzejmy, czarujący, narwany, gderliwy, pracowity, roztropny, potężny, zapobiegliwy, schematyczny, ograniczony, zmysłowy, otwarty, skąpy, sadystyczny, konformistyczny, tajemniczy, wytworny, przyjacielski, niezawodny oraz ekscentryczny.
Zawodami, w których doskonale się będzie spełniał, są: konstruktor, ochroniarz, notariusz, policjant, nadzorca, sportowiec, kamieniarz, rachmistrz, saper, księgowy, makler, broker, bankier, murarz i buchalter.

rokowania na dziś

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Abbas Abu - (1948-2004) - polityk palestyński.
 • Arkadie Kevin - (1957-) - amerykański scenarzysta, realizator telewizyjny.
 • Blok Stef - (1964-) - polityk holenderski.
 • Coleridge Sylvia - (1909-) - aktorka brytyjska.
 • Higuaín Gonzalo - (1987-) - argentyński sportowiec, piłka nożna.
 • Janowski Paweł - (1968-) - historyk, teolog.
 • Kozak Maciej - (1971-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Lamour Dorothy - (1914-) - amerykańska aktorka, piosenkarka.
 • Learczyk Zbigniew - (1953-) - aktor.
 • LuaLua Kazenga - (1990-) - brytyjski sportowiec, piłka nożna.
 • Manley Michael - (1924-1997) - polityk jamajski.
 • Musa Lisa - (1984-) - rosyjska aktorka w filmach erotycznych.
 • Petković Maria od Jezusa Ukrzyżowanego - (1892-) - założycielka Córek Miłosierdzia, błogosławiona katolicka.
 • Rose Reginald - (1920-2002) - pisarz amerykański.
 • Samuel Xavier - (1983-) - aktor australijski.
 • Santiago Rémi - (1980-) - francuski sportowiec, skoki narciarskie.
Super Horoskop
o stronie    indeks
 
 
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.