Koziorożyca, 08 stycznia - Kobieta

Koziorożyca, 08 stycznia - Kobieta
planeta Saturn
metal ołów
Koziorożyca, która przyszła na świat w dniu 8 1, cechuje się szczerością, kumple są dla niej niezmiernie cenni, oddanie w parze małżeńskiej jest dla niej sprawą niezaprzeczalną, jednak często w tej przyrodzonej uprzejmości potrafi zaniedbać swoje interesy. To osobnik przedsiębiorczy, posiada nieprzebrane rezerwy energii, mozoli się jak traktor i wypoczywa aktywnie. To osoba wytrwała, w minionych czasach umiałaby być kopistą kaligrafującym zakurzonych zwojach, upór dopomaga jej zauważyć związki niezauważalne dla pozostałych ludzi i potrafi być wyrozumiałym i otwartym kompanem. Bywa konwencjonalna, jest podobna do tramwaju bez zderzaków, improwizacja to dla niej prawie synonim niewłaściwej postawy, więc nie jest wziętym społecznikiem. Jest to jednostka konserwatywna, nie znosi wszelkich przemian i ekscentryzmów, jest przekonana o niezmiennej prawdziwości już nabytych stanowisk, toteż nie aprobuje naokoło siebie jakichkolwiek innowatorów. To człowiek autokratyczny, łaknie zniewolić całą Ziemię i przemawianie do jej rozwagi częstokroć nie sprawdza się, zatem często przeobraża się w samotnego i niepopularnego wodza. Jest to osobnik konsekwentny, pracuje bez nieskutecznych sprintów, kłopoty nie umieją łatwo jej odstręczyć, jednak częstokroć brakuje jej elastyczności pożądanej w niespodziewanych sytuacjach. Jest to osoba drobiazgowa, postrzega budowlę jako wielki zespół drobiazgów i nie widzi ogółu spoza szczegółów, dlatego niestety zwielokrotnianie dociekań często uznaje za ważniejsze od wyszukiwania odpowiedzi.
Jest to jednostka wyrafinowana, gustuje w zwinnych, wyczynowych autach i w dowolnym swoim działaniu stara się uzyskiwać doskonałość, a zatem częstokroć czuje się jurorem dobrego smaku. To osobnik tolerancyjny, chętnie przyswaja wiedzę o oryginalnych i pasjonujących rzeczach i cieszy ją różnorakość otoczenia i wspólników, a więc nie toleruje u towarzyszy jedynie braku wielkoduszności. Lubi zachowywać się stanowczo, podąża do celu bez zbędnych rozterek, ochoczo prowadzi zmagania z innymi oraz radośnie wita wszelkie korzystne zmiany w życiu. Znamionuje się śmiałością, nie trwożą jej żadne przeszkody, bowiem dobrze radzi sobie w złożonych okolicznościach i wydaje się innym ludziom nieugiętą kolumną. To człowiek flegmatyczny, nie zwraca uwagi na pozory, bo wartość ma dla niej zwłaszcza realna funkcjonalność i w osobistych postanowieniach w każdym wypadku rządzi się zimnymi kalkulacjami. Jest to jednostka słowna, swoje prace odbiera poważnie, postępuje według skrupulatnie dopracowanego harmonogramu, zatem w długoterminowej perspektywie przeważnie przewyższa popędliwych wodzirejów. Jest to osoba przezorna, próbuje nie reagować intuicyjnie, drobiazgowo komponuje najmniejsze ruchy oraz dąży ku dostatkowi z namysłem, aczkolwiek konsekwentnie. To osobnik kulturalny, potrafi wykaraskać się ze skomplikowanych i niebezpiecznych sytuacji, które nasuwają potrzebę wykorzystania twórczych i niejednokrotnie zupełnie powikłanych wywodów i ścierających się z nimi ludzi na ogół prędko skłaniają do wycofania się.

Pozostałe przymioty trafnie charakteryzujące ową osobę to też: chytry, bezkompromisowy, światły, uważny, zrzędliwy, ufny, przesądny, wiarygodny, fanatyczny, czarujący, schematyczny, wytrzymały, nieugięty, mądry, otwarty, badawczy, zgryźliwy, jowialny, atrakcyjny, zimny, nieustępliwy, litościwy, sarkastyczny oraz ekscentryczny.
Zawodami, w których najskuteczniej się będzie sprawdzał, są: strażnik, sportowiec, budowlaniec, kurator, konstruktor, ślusarz, kaskader, ochroniarz, księgowy, makler, projektant, nadzorca, bankier i saper.

rokowania na dziś

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Atkins Chet - (1924-2001) - amerykański muzyk country, gitarzysta, producent muzyczny.
 • Balanzino Sergio - (1934-) - włoski dyplomata, sekretarz generalny O Urodzony Bolonia, Włochy.
 • Belletti Juliano - (1976-) - sportowiec, piłka nożna, obrońca.
 • Biczycki Jan - (1931-1996) - aktor, reżyser, dyrektor teatrów, pedagog.
 • Chedjou Aurélien - (1985-) - kameruński sportowiec, piłka nożna.
 • Halsey Brett - (1933-) - aktor amerykański.
 • Jordin Katie - (1987-) - amerykańska aktorka w filmach erotycznych.
 • Kolak Dorota - (1957-) - aktorka.
 • Landau Martin - (1931-) - aktor amerykański.
 • Lee Joo Min - (1973-) - francuska aktorka w filmach erotycznych.
 • Loredo Linda - (1907-) - aktorka amerykańska.
 • Milicic Darko - (1985-) - sportowiec, koszykówka.
 • Parham Neko - (1972-) - aktor amerykański.
 • Rosing Bodil - (1878-) - aktorka duńska.
 • Sapunżijew Iwan Christow - (1892-) - generał bułgarski.
 • Sekuła Mirosław - (1955-) - chemik, menadżer, polityk.
 • Tomsia Konrad - (1987-) - sportowiec, piłka nożna, obrońca.
 • Winton Alexander - (1860-1932) - szkocki konstruktor samochodów, kierowca wyścigowy.
 • Wójcik Zbigniew - (1932-1963) - aktor.
Super Horoskop
o stronie    indeks
 
 
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.