Koziorożyca, 06 stycznia - Kobieta

Koziorożyca, 06 stycznia - Kobieta
planeta Saturn
metal ołów
Koziorożyca urodzona w dniu 6 1 jest to osobnik szczery, jest odpowiedzialnym i rzetelnym pracownikiem, do związków małżeńskich podchodzi bardzo na serio, jednakże częstokroć w tej immanentnej grzeczności potrafi nie zaspokoić własnych potrzeb. To człowiek zdyscyplinowany, umie rozsądnie zawiadywać swoimi zasobami, kłopoty nie potrafią szybko jej zrazić, jednak często nie daje rady wykazywać się kreatywnością w narzucających konieczność tego sytuacjach. To jednostka wytrwała, w liceum częstokroć osiąga imponujące oceny, umie nabyć biegłość w dziedzinach wymagających długiej nauki i potrafi być pobłażliwym i empatycznym kumplem. Bywa osobą pedantyczną, jakąkolwiek kwestię umie analizować na wszystkie strony i nie widzi panoramy struktury, dlatego niestety potrafi ugrzęznąć na cały dzień w pracy. To człowiek dominujący, zachowuje się jak łobuz i czyjś sprzeciw nie posiada dla niej znaczenia, zatem jest nielubiana w swoim otoczeniu. To osobnik przedsiębiorczy, płonie wewnętrznym ogniem, odpoczywa aktywnie i haruje niby traktor. Bywa jednostką konwencjonalną, przypomina wehikuł bez hamulców, oryginalność to dla niej nieomalże inne określenie nieodpowiedniego zachowania, więc nie jest wziętym aktywistą. To osoba zachowawcza, czuje niechęć do nieoczekiwanych ekstrawagancji i reorganizacji, jej koledzy mają myśleć tak samo jak ona, toteż często toczy zaciekłe spory z własnymi dziećmi.
Jest to człowiek wyrafinowany, ceni ekstrawaganckie potrawy i trunki i jej publiczne obyczaje są zawsze nieskazitelne, a więc ukontentowana jest jako dysponent dużej fortuny. Jest to jednostka stanowcza, podąża do mety bez zbędnych wątpliwości, z zapałem wdraża w czyn ogromne przewroty i przemiany oraz nie odstępuje od ucieleśniania długookresowych projektów dla krótkotrwałego i iluzorycznego wytchnienia. Znamionuje się kompromisowością, nie wadzą odmienne gusty i osób różniących się i niekonwencjonalnych nie uważa od razu za niebezpieczeństwo, a zatem dokłada starań, by stronić od stukniętych fanatyków zaaferowanych szerzeniem najsłuszniejszych koncepcji. To osobnik odważny, niezwykle rzadko obawia się zaskakujących przeszkód, bo umie zwalczyć swój lęk i ukazuje potężne opanowanie. Charakteryzuje się powolnością, nie traci wysiłków na po prostu nieuzasadnione rzeczy, gdyż stara się wyłącznie o autentycznie użyteczne sprawy i stara się działać według wyznaczonych harmonogramów. Jest to człowiek grzeczny, można jej powierzyć wykonanie ryzykownych zadań, które potrzebują wielkiej dawki kurtuazyjnego taktu i okażą niewykonalne dla jej rozlicznych prekursorów. Jest to jednostka słowna, zlecenie jest dla niej rzeczą nienaruszalną, jej plany nie kryją usterek, więc w długotrwałej perspektywie przeważnie wyprzedza gwałtownych czempionów. To osoba przezorna, to dalekowzroczny i wytrawny dowódca, drobiazgowo planuje najdrobniejsze ruchy oraz śpieszy ku dostatkowi z namysłem, lecz systematycznie.

Pozostałe atrybuty trafnie wyrażające wspomnianą jednostkę to też: badawczy, rzutki, ofiarny, zrzędliwy, namiętny, prawy, namówiony, tajemniczy, wiarygodny, pracowity, obrotny, perfekcjonistyczny, czarujący, natarczywy, łaskawy, ufny, liberalny, entuzjastyczny, przyjazny, nieznośny, zapobiegliwy, srogi, solidny, atrakcyjny, czujny, gospodarny, potężny, olśniewający i nieprzejednany.
Zawodami, w których doskonale się będzie spełniał, są: bankier, spawacz, buchalter, ślusarz, policjant, księgowy, adwokat, murarz, prokurator, żołnierz, kurator, ochroniarz, sędzia, projektant oraz sportowiec.

rokowania na dziś

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Carlson Jeffrey - (1975-) - aktor amerykański.
 • Carter June - (1929-) - amerykańska piosenkarka country, kompozytorka.
 • Dallimore Maurice - (1912-1973) - aktor angielski.
 • Duffy - (1984-) - piosenkarka walijska.
 • Edgerton Joel - (1974-) - aktor australijski.
 • Garang John - (1945-2005) - sudański wojskowy, polityk.
 • Gjika Viktor - (1937-2009) - albański reżyser, scenarzysta, operator filmowy.
 • Grałek Jerzy - (1946-2016) - aktor.
 • King Dave - (1929-2002) - aktor angielski.
 • Light Robert - (1911-1997) - aktor amerykański.
 • MacBride Donald - (1889-1957) - aktor amerykański.
 • Malinowski Maksymilian - (1860-1948) - działacz ruchu ludowego, polityk, publicysta.
 • Mecweldowski Tadeusz - (1946-) - muzyk.
 • Mäkelä Juho - (1983-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Plumb Dido - (1905-1991) - aktor angielski.
 • Samecki Tomasz - (1978-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Tall Ibrahim - (1981-) - francuski sportowiec, piłka nożna.
 • Wolbaum Mariusz - (1989-) - sportowiec, piłka nożna.
Super Horoskop
o stronie    indeks
 
 
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.