Koziorożyca, 05 stycznia - Kobieta

Koziorożyca, 05 stycznia - Kobieta
planeta Saturn
metal ołów
Kobieta koziorożec urodzona dnia 5 1 często bywa władcza, łaknie zniewolić całą kulę ziemską i przemawianie do jej rozumu częstokroć nie sprawdza się, dlatego umie prowokować rewolty pomiędzy swoimi podkomendnymi. Jest to osoba cierpliwa, potrafi być wyrozumiałym i otwartym kompanem, nieustępliwość dopomaga jej zauważyć zależności niewidoczne dla normalnych ludzi i radzi sobie w roli uznanego opiekuna. To jednostka energiczna, dysponuje niezmierzonymi zasobami energii i tyra niczym maszyna. Bywa osobnikiem skrupulatnym, pragnie poznać najsubtelniejsze elementy poznawanej sprawy i nie umie popatrzeć na problemy w szerszym kontekście, dlatego niestety potrafi zakopać się na cały dzień w pracy. To człowiek konwencjonalny, jest podobna do bolidu bez resorów, często jest bardzo grzeczna, jednakże także nieco szablonowa w funkcjonowaniu, a więc jest to perfekcyjny mistrz ceremonii. Cechuje się szczerością, jest niezmiernie kochająca względem własnego małżonka, stara się działać stosownie do swoich poglądów, ale częstokroć w tym wrodzonym koleżeństwie umie zapomnieć osobiste interesy. To osoba tradycjonalistyczna, uwielbia posiadać spójne stanowisko odnośnie wszelkich kwestii, w swoich pociechach najchętniej widziałaby własne duplikaty, toteż często uporczywie trwa przy dawno już anachronicznych rozwiązaniach i strategiach. To jednostka zorganizowana, okazuje zdyscyplinowanie i cierpliwość, postępuje w sposób rozumny i sprawdzony, jednak częstokroć nie starcza jej błyskotliwości niezbędnej w naglących okolicznościach.
Jest to osobnik kompromisowy, ochoczo przyswaja wiedzę o awangardowych i ciekawych rzeczach i bez problemu aktualizuje istniejące przekonania w konfrontacji z nieznanymi wcześniej doświadczeniami, zatem podejmuje próby, by wystrzegać się stukniętych pomyleńców zaaferowanych wygłaszaniem najwspanialszych dogmatów. Lubi zachowywać się powolnie, nie interesuje się fasadami, bo liczy się dla niej przede wszystkim realna przydatność i każdy obiekt musi mieć dla niej jakieś zastosowanie. Uwielbia zachowywać się stanowczo, zmierza do celu bez zbędnych rozterek, nie odczuwa niechęci przed burzeniem dotychczasowego ładu oraz nie rezygnuje z realizowania dalekosiężnych planów dla przelotnego i pozornego udogodnienia. To osoba szykowna, ceni wymyślne dania i napitki i w dowolnej swojej aktywności podejmuje starania, by osiągać maestrię, więc często jest oceniana jako tutejszy arbiter elegancji. Jest to człowiek kulturalny, nie lęka się zajmować się mediowaniem sporów, które mają związek z zagadnieniami niezwykle drażliwymi i okażą niemożliwe dla jej licznych prekursorów. To jednostka przezorna, stroni od niefrasobliwych działań, drobiazgowo komponuje najbłahsze posunięcia oraz pędzi ku sukcesowi powoli, aczkolwiek konsekwentnie. Jest to osobnik nieustraszony, bardzo rzadko boi się nieprzewidzianych trudności, gdyż doskonale znosi tremę i wykazuje pokaźne opanowanie. Znamionuje się słownością, bynajmniej nie odkłada zadań do załatwienia, utrzymuje jednolite, lecz wydajne tempo działalności, a zatem pomimo zwodniczej powolności z reguły realizuje swoje projekty.

Pozostałe cechy poprawnie wyrażające wspomnianego człowieka to również: zawzięty, narwany, naiwny, olśniewający, nieufny, namówiony, zrzędliwy, nadgorliwy, litościwy, życzliwy, twórczy, sarkastyczny, zmysłowy, nietaktowny, zwycięski, nieugięty, ograniczony, despotyczny, marudny, uważny, liberalny, namiętny, zblazowany, umiarkowany, mądry, przebiegły, rozsądny oraz bezlitosny.
Zawodami, w których najtrafniej się będzie realizował, są: murarz, saper, buchalter, żołnierz, makler, rachmistrz, adwokat, sportowiec, kaskader, kurator, kamieniarz, nadzorca i notariusz.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Adams David - (1970-) - południowoafrykański sportowiec, tenis ziemny.
 • Burbon Jan Karol I - (1938-) - król Hiszpanii 1975-2014.
 • Carthy-Deu Deborah - (1966-) - modelka portorykańska.
 • Consolini Adolfo - (1917-1969) - włoski sportowiec, lekkoatletyka, rzut dyskiem.
 • Cristine Agatha - (1982-) - brazylijska aktorka w filmach erotycznych.
 • César Paulo - (1980-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Dytrych Lucjan - (1903-1989) - aktor, reżyser teatralny.
 • Eco Umberto - (1932-2016) - włoski semiotyk, estetyk, pisarz, publicysta.
 • Gounaris Dimitrios - (1866-1922) - polityk grecki.
 • Jabłoński Konrad - (1985-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Karvonen Veikko - (1926-2007) - fiński sportowiec, lekkoatletyka, bieg maratoński.
 • Kobuszewska-Faryna Maria - (1920-) - lekarka, patomorfolog, profesor medycyny.
 • Krzak Jarosław - (1992-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Kudlik Wojciech - (1954-) - sportowiec, kajakarstwo.
 • Suter Fabienne - (1985-) - szwajcarska sportowiec, narciarstwo alpejskie.
 • Sylwesiuk Robert - (1983-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Trick Marcus - (1978-) - niemiecki sportowiec, rugby.
 • Veuillot Pierre - (1913-1968) - francuski duchowny katolicki, kardynał.
 • Wagner Wieland - (1917-1966) - niemiecki reżyser operowy.
super horoskop
o stronie    indeks
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.