Koziorożyca, 04 stycznia - Kobieta

Koziorożyca, 04 stycznia - Kobieta
planeta Saturn
metal ołów
Kobieta koziorożec, która przyszła na świat w dniu 4 1, często bywa dominująca, działa niby chuligan i częstokroć nie wie o zbiorowym postrzeganiu swojej persony, a zatem często przeobraża się w samotnego i wyobcowanego wodza. Jest to osoba zorganizowana, systematycznie zmierza do celu, postępuje w sposób rozważny i zamierzony, jednak umie być nadto formalna w nieprzewidzianych sytuacjach. Charakteryzuje się wytrwałością, potrafi wykonać zadania niezmiernie nieciekawe dla pozostałych ludzi, umie być wielkodusznym i wrażliwym partnerem i w zamierzchłych wiekach potrafiłaby być kopistą piszącym starożytnych woluminach. Jest to osobnik szczery, umie być autentycznym przyjacielem dostępnym w zmartwieniach, jest niezwykle szanowana przez znajomych, ale nieraz w swojej wierności dochodzi aż do pompatyczności. To jednostka przebojowa, jest bardzo wydajna w pracy i nie obawia się roboty. Bywa człowiekiem konwencjonalnym, uwielbia złożoną społeczną etykietę, nieszablonowość to dla niej prawie że pseudonim złej postawy, dlatego najwspanialsze wyniki otrzymuje w naukowych dziedzinach wiedzy wyzbytych krzykliwych ozdób. Częstokroć bywa pedantyczna, dowolną sprawę potrafi analizować całymi dniami i nie widzi całości zza detali, dlatego niestety często nie potrafi rozpocząć bezzwłocznych i odpowiednich do warunków działań. To osoba tradycjonalistyczna, z największą satysfakcją funkcjonuje w każdym wypadku analogicznie jak wcześniej, w swoich dzieciach najchętniej dostrzegałaby własne kopie, więc nie aprobuje dokoła siebie jakichkolwiek innowatorów.
Cechuje się wyrafinowaniem, z największą przyjemnością ubiera się w najmodniejsze aktualnie i gustowne stroje i doznaje upodobania do przestawania ze sztuką, zatem częstokroć jest kwalifikowana jako tutejszy wyznacznik gustów. To osobnik nieustraszony, umie urzeczywistnić zadania niewykonalne dla innych ludzi, albowiem pracuje nad tym, by raczej nie martwić się z góry i wydaje się pozostałym ludziom nieporuszonym głazem. Jest to jednostka kulturalna, daje radę wykryć efektywne rozwiązania komplikacji, które stanowią prawdziwą trudność także dla obeznanych i przebiegłych polityków i walczących z nimi ludzi przeważnie w krótkim czasie prowadzą do kapitulacji. Lubi zachowywać się stanowczo, rewelacyjnie pojmuje swoje potrzeby, nie odczuwa obiekcji przed burzeniem istniejącego ładu oraz nie stroni od wszczynania sporów. Jest to osoba dalekowzroczna, dokłada starań, by nie odpowiadać emocjonalnie, sporządza roztropne projekty i pędzi ku finansowemu dobrobytowi z namysłem, jednakże metodycznie. To osobnik powolny, nie ocenia wyłącznie powierzchownie, gdyż zawsze rozważa spodziewane zyski i każdy obiekt musi posiadać dla niej jakąś funkcję. Znamionuje się odpowiedzialnością, jest niezmiernie uparta i konsekwentna, jej plany nie kryją usterek, a więc mimo pozornej flegmatyczności na ogół wciela w życie swoje pomysły. To człowiek kompromisowy, chętnie czerpie wiedzę o nowatorskich i interesujących rzeczach i bawi ją różność otoczenia i wspólników, toteż stara się wystrzegać się nawiedzonych ekstremistów pochłoniętych rozgłaszaniem najdoskonalszych idei.

Inne atrybuty celnie opisujące tę osobę to też: jowialny, badawczy, logiczny, ufny, gorliwy, wyniosły, marudny, liberalny, solidny, fanatyczny, sarkastyczny, zadumany, wystraszony, naiwny, narwany, szorstki, hojny, wytworny, pracowity, łaskawy, zblazowany, ekscentryczny, konformistyczny, nieugięty, potężny oraz sadystyczny.
Zawodami, w których optymalnie się będzie czuł, są: notariusz, sportowiec, sędzia, murarz, adwokat, kaskader, żołnierz, rachmistrz, księgowy i buchalter.

rokowania na dziś

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Błaszczyk Marcin - (1989-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Gardawski Michael - (1990-) - niemiecki sportowiec, piłka nożna.
 • Goszczurny Stanisław - (1929-2003) - powieściopisarz, dziennikarz.
 • Koga Mineichi - (1885-1944) - admirał japoński.
 • Maraš Davor - (1977-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Popchadze Giorgi - (1986-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Prowse Juliet - (1936-) - brytyjska aktorka, tancerka.
 • Suchoň Eugen - (1908-1993) - kompozytor słowacki.
 • Towers Frank - (1969-) - amerykański aktor w filmach erotycznych.
 • Tyler Max Clayton - (1880-1974) - generał amerykański.
 • White Judy - (1976-) - węgierska aktorka w filmach erotycznych.
 • Wiechecki Rafał - (1978-) - prawnik, ekonomista, polityk.
 • Wilson Donal - (1892-1978) - generał amerykański.
 • Zaklukiewicz Kuba - (1949-1998) - aktor.
Super Horoskop
o stronie    indeks
 
 
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.