Koziorożyca, 20 stycznia - Kobieta

Koziorożyca, 20 stycznia - Kobieta
planeta Saturn
metal ołów
Pani koziorożec urodzona w dniu 20 1 znamionuje się szczerością, jest niezmiernie dbała względem własnego współmałżonka, do miłości odnosi się niezwykle poważnie, ale jej przyrodzony legalizm umie owocować przypływami antypatii. Jest to jednostka sztywna, jej postępowanie jest częstokroć rutynowe, jako cząstka społeczeństwa jest często godna zaufania, pomimo tego że równocześnie niezbyt błyskotliwa, zatem nie jest uznanym aktywistą. To osoba władcza, chce ujarzmić cały świat i nie zamartwia się ocenianiem swojego sposobu bycia, toteż częstokroć przeobraża się w wyobcowanego i unikanego tyrana. Jest to osobnik przebojowy, przeszkody przezwycięża przebojowo i ubóstwia żyć w nieustannym biegu. Jest to człowiek zdyscyplinowany, potrafi mądrze wykorzystywać swoje środki, przeciwności nie umieją łatwo jej zniechęcić, jednak potrafi być zanadto formalna w nieznanych okolicznościach. Cechuje się cierpliwością, często cieszy ją wędkowanie, częstokroć jest idealnym opiekunem i umie uważnie wyczekiwać na sposobną okazję. To jednostka zachowawcza, uwielbia posiadać określony punkt widzenia wobec wszelkich spraw, w swoich pociechach najchętniej dostrzegałaby własne repliki, a zatem nie aprobuje naokoło siebie jakichkolwiek rewolucjonistów. To osoba skrupulatna, każdą kwestię potrafi badać na wszystkie strony i często nie umie dostrzec meritum problemu, dlatego niestety nie jest raptusem w trakcie szukania rozwiązań.
Charakteryzuje się kompromisowością, chętnie przyswaja wiedzę o niekonwencjonalnych i wciągających rzeczach i ekscytuje ją zróżnicowanie rzeczywistości i współpracowników, a więc nie znosi u towarzyszy tylko niedostatku wyrozumiałości. Znamionuje się stanowczością, z reguły pracuje szybko i dynamicznie, entuzjastycznie wprowadza w życie wielkie modernizacje i przełomy oraz nie daje się zbić z pantałyku. Jest to osobnik sumienny, to chodzący ideał pioniera, postępuje wedle drobiazgowo sprokurowanego planu, więc pomimo złudnej opieszałości zazwyczaj realizuje swoje projekty. To człowiek subtelny, potrafi wykaraskać się z przykrych i groźnych sytuacji, które tyczą się zagadnień bardzo skomplikowanych i przeważnie przygnębiają pozostałe osoby. Cechuje się ostrożnością, próbuje nie zachowywać się emocjonalnie, analizuje rozliczne harmonogramy działań oraz nie darzy zaufaniem pomysłów napisanych niestarannie. Znamionuje się flegmatycznością, nie trwoni wysiłków na całkowicie zbędne kwestie, bo w najwyższym stopniu lubi ergonomiczność i usiłuje działać według wyznaczonych scenariuszy. To jednostka dzielna, niezwykle rzadko obawia się zaskakujących trudności, bowiem dokłada starań, by nie powracać myślami do lęku i wydaje się innym ludziom nieporuszoną górą. To osoba wysublimowana, z największą przyjemnością przyodziewa się w najbardziej poszukiwane aktualnie i eleganckie szaty i w dowolnej swojej aktywności stara się osiągać maestrię, toteż częstokroć bywa określana jako tubylczy wyznacznik gustów.

Pozostałe cechy właściwie opisujące wspomnianego człowieka to także: elegancki, despotyczny, niezawodny, pyszałkowaty, wyzwolony, zadumany, zapobiegliwy, czarujący, chytry, łaskawy, badawczy, zblazowany, asertywny, bezkompromisowy, ufny, rzutki, nieelastyczny, przyjazny, roztropny, nieuczciwy, namówiony, twórczy, poukładany, solidny, samotny, zawzięty, zwycięski, srogi, potężny oraz wytworny.
Zawodami, w których najlepiej będzie funkcjonował, są: adwokat, strażnik, kaskader, spawacz, buchalter, żołnierz, budowlaniec, konstruktor i sędzia.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Acácio - (1959-) - brazylijski sportowiec, piłka nożna.
 • Agalcow Filip Aleksandrowicz - (1900-1980) - radziecki marszałek lotnictwa.
 • Brockstedt Nora - (1923-) - piosenkarka norweska.
 • Chmielewski Jacek - (1985-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Kriesel Gregory - (1965-) - amerykański muzyk, basista.
 • Lebioda Łukasz - (1987-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Lowe Crystal - (1981-) - aktorka kanadyjska.
 • Ludkiewicz Seweryn - (1882-1964) - polityk.
 • Maylene Michelle - (1987-) - amerykańska aktorka w filmach erotycznych.
 • Miśkiewicz Michał - (1989-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Piston Walter - (1894-) - amerykański kompozytor, pedagog.
 • Soto Geovany - (1983-) - portorykański sportowiec, baseball.
 • Suárez Jeffrén - (1988-) - hiszpański sportowiec, piłka nożna.
 • Tabęcki Hadrian Filip - (1975-) - kompozytor, muzyk, pianista.
 • Tena Luis Fernando - (1958-) - meksykański sportowiec, piłka nożna.
 • Torrisi Pietro - (1940-) - aktor włoski.
 • Tudor David - (1926-1996) - amerykański pianista, kompozytor.
 • Własow Aleksandr - (1932-2002) - polityk rosyjski.
super horoskop
o stronie    indeks
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.