Koziorożyca, 17 stycznia - Kobieta

Koziorożyca, 17 stycznia - Kobieta
planeta Saturn
metal ołów
Pani koziorożec, która przyszła na świat dnia 17 1, jest to jednostka wytrwała, w szkole częstokroć osiąga fenomenalne noty, potrafi umiejętnie oczekiwać na stosowną chwilę i często jest cudownym opiekunem. Jest to osoba wierna, umie być doskonałym towarzyszem lojalnym w kłopotach, jest bardzo ceniona przez znajomych, jednak częstokroć w tej wrodzonej przyjazności potrafi nie zaspokoić własnych interesów. To osobnik oficjalny, pragnie posiadać zaplanowaną odpowiedź na dowolne dające się pomyśleć pytanie, wydaje się być na dobre unieruchomiona w nieodmiennym trybie działania, więc najlepsze rezultaty otrzymuje w matematycznych zagadnieniach wyzutych z krzykliwych ozdób. To człowiek konserwatywny, najbardziej ochoczo pracuje zawsze identycznie jak uprzednio, jest przeświadczona o niezmiennej poprawności już nabytych opinii, a zatem często z uporem obstaje przy już dawno wycofanych z użycia strategiach i metodach. Uwielbia zachowywać się konsekwentnie, okazuje siłę charakteru i konsekwencję, trudności nie umieją prędko jej zdeprymować, jednak częstokroć nie wystarcza jej polotu koniecznego w niespodziewanych okolicznościach. Jest to jednostka pedantyczna, potyka się o drobiazgi i nie potrafi spojrzeć na sytuacje w szerszym kontekście, dlatego niestety powielanie obiekcji często uznaje za bardziej znaczące od wynajdywania rozwiązań. Jest to osoba energiczna, relaksuje się czynnie i płonie wewnętrznym ogniem. Jest to osobnik władczy, jest urodzoną inkarnacją policjanta i zwracanie się do jej rozsądku częstokroć nie sprawdza się, zatem bywa wyalienowana w swoim otoczeniu.
To człowiek tolerancyjny, dysponuje niezwykle baczną i wieloaspektową psychiką i osób różnych i egzotycznych nie uważa z marszu za niebezpieczeństwo, a więc jest aktywistą prospołecznym starającym się o wolność ludzi wykluczonych. Jest to osobnik wyrafinowany, lubi ekstrawaganckie trunki i dania i ubóstwia prowadzić się z arystokratyczną elegancją, toteż często bywa określana jako miejscowy arbiter elegancji. Jest to jednostka dzielna, niezmiernie rzadko jest zaniepokojona zaskakującymi przeszkodami, albowiem doskonale radzi sobie w niezrozumiałych warunkach i jawi się pozostałym ludziom twardą kolumną. Znamionuje się powolnością, nie marnuje środków na kompletnie niepotrzebne kwestie, ponieważ liczy się dla niej w pierwszym rzędzie faktyczny zysk i w każdym wypadku zachowuje się świadomie oraz ostrożnie. Charakteryzuje się sumiennością, swoje obowiązki postrzega poważnie, utrzymuje równe, jednakże produktywne tempo pracy, a więc warto uczyć się od niej sprawności i pragmatyczności. Cechuje się dalekowzrocznością, wystrzega się nieprzemyślanych aktywności, rozpatruje rozmaite harmonogramy posunięć oraz nie polega na projektach stworzonych na kolanie. To człowiek silny, rewelacyjnie zdaje sobie sprawę ze swoich potrzeb, umie wydębić wykonanie zarządzonych nakazów i nie daje się zbić z tropu. Jest to osoba kulturalna, nie obawia się zajmować się arbitrażem zatargów, które potrzebują wielkiej dawki taktownego wyczucia i zwykle załamują innych ludzi.

Pozostałe cechy poprawnie określające przedstawianego osobnika to również: czujny, ograniczony, tajemniczy, jowialny, zręczny, naiwny, tkliwy, bezbarwny, nieprzejednany, poważany, życzliwy, oszczędny, poukładany, ambitny, nieufny, gderliwy, gorliwy, bezkompromisowy, olśniewający, gospodarny, przesądny, prawy, entuzjastyczny, czarujący oraz uparty.
Zawodami, w których najtrafniej się będzie czuł, są: nadzorca, żołnierz, ochroniarz, spawacz, konstruktor, budowlaniec, księgowy i sędzia.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Ben Karl - (1977-) - rumuński aktor w filmach erotycznych.
 • Burczyk Paweł - (1969-) - aktor.
 • Dragon Clement - (1988-) - francuski sportowiec, piłka nożna.
 • Frelinghuysen Peter - (1916-2011) - polityk amerykański.
 • Hoffs Susanna - (1959-) - amerykańska piosenkarka, aktorka.
 • Janikowski Bartosz - (1985-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Karwecki Krzysztof - (1986-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Libicki Jan Filip - (1971-) - historyk, polityk.
 • Mareš Petr - (1991-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Nagórna Danuta - (1932-) - aktorka.
 • North Sheree - (1932-) - amerykańska aktorka, piosenkarka.
 • Parsons Nancy - (1942-) - aktorka amerykańska.
 • Petrow Anton Pietrowicz - (1902-1982) - generał radziecki.
 • Spadło Ariel - (1988-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Sycylijska Maria Krystyna - (1779-) - księżniczkę Obojga Sycylii, królowa Sardynii i Piemontu.
 • Turgeon Sylvain - (1965-) - kanadyjski sportowiec, hokej na lodzie.
 • Wojciechowski Dawid - (1981-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Żmudzki Zbigniew - (1950-) - kierownik produkcji filmowej.
super horoskop
o stronie    indeks
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.