Koziorożyca, 14 stycznia - Kobieta

Koziorożyca, 14 stycznia - Kobieta
planeta Saturn
metal ołów
Astrologiczna pani koziorożec, która urodziła się w dniu 14 1, bywa konwencjonalna, kocha skomplikowaną publiczną etykietę, jako cząstka wspólnoty jest często wiarygodna, mimo że zarazem niespecjalnie lotna, a zatem nie jest lubianym aktywistą. Jest to osobnik cierpliwy, potrafi zdobyć biegłość w sprawach narzucających konieczność długiej praktyki, częstokroć jest idealnym nauczycielem i radzi sobie w zawodzie wziętego mentora. Często bywa skrupulatna, odbiera strukturę jako potężną gromadę drobiazgów i przepuszcza w ten sposób życie, dlatego niestety umie zatopić się na cały miesiąc w robocie. Jest to jednostka lojalna, jest niezmiernie kochająca dla własnego towarzysza życia, jest bardzo ceniona przez współtowarzyszy, lecz częstokroć w tej przyrodzonej kurtuazji potrafi zaniedbać osobiste potrzeby. Lubi zachowywać się konsekwentnie, okazuje uporządkowanie i upór, umie się adekwatnie motywować, jednak potrafi być nadmiernie sztywna w zaskakujących okolicznościach. Jest to człowiek dominujący, nienawidzi podważania swoich opinii i cudzy opór nie ma dla niej wagi, toteż umie prowokować bunty wśród swoich podwładnych. To osoba energiczna, uwielbia konstruować niekonwencjonalne projekty, emanuje niesamowitym światłem i trudności pokonuje z marszu. Jest to jednostka zachowawcza, nie cierpi wszelkich wymyślności i reorganizacji, jest przeświadczona o nieodmiennej poprawności wcześniej wytworzonych stanowisk, a więc często czuje się zagubiona w teraźniejszej, rzeczywistości.
To osobnik przewidujący, unika pochopnych aktywności, tworzy wymyślne plany oraz dąży do sukcesu z wolna, ale systematycznie. Jest to osoba tolerancyjna, nie stroni od zagadnień oryginalnych i rozbieżnych od poprzednio opanowanych i bez problemu modyfikuje dotychczasowe przekonania w zderzeniu z nowymi doświadczeniami, zatem nie znosi u kolegów wyłącznie niedoboru poszanowania innych. Jest to człowiek stanowczy, dobrze pojmuje swoje pragnienia, nie odczuwa awersji przed burzeniem istniejącego porządku oraz nie obawia się inicjowania zatargów. Charakteryzuje się słownością, zlecenie jest dla niej rzeczą niepodważalną, utrzymuje monotonne, jednakże wydajne tempo działalności, więc powinno się doszkalać się od niej ergonomii i sprawności. Znamionuje się wyrafinowaniem, ceni wyszukane dania i napitki i pragnie postępować z jaśniepańską wytwornością, a zatem posiadanie gotówki niezwykle ułatwia jej prowadzenie bytu współgrającego z jej naturą. To jednostka śmiała, niezmiernie rzadko lęka się nietypowych przeszkód, gdyż potrafi zwalczyć własny przestrach i ubóstwia pracować na wysokich obrotach. Jest to osobnik subtelny, umie wybrnąć z przykrych i groźnych sytuacji, które wiążą się z koniecznością zastosowania sprytnych i w szeregu przypadków dosyć zagmatwanych wywodów i zwykle przygnębiają inne osoby. To osobnik flegmatyczny, nie trwoni prac na po prostu nieuzasadnione kwestie, bo dba tylko o naprawdę przydatne sprawy i w każdym wypadku stara się sporządzać dalekosiężne ekstrapolacje.

Pozostałe przymioty poprawnie portretujące ową jednostkę to też: ograniczony, nieugięty, wyrachowany, otwarty, bezbarwny, rzutki, obrotny, narwany, badawczy, namówiony, wielkoduszny, beznamiętny, zgryźliwy, pusty, ekscentryczny, nieustępliwy, solidny, atrakcyjny, dowcipny, uważny, uprzejmy, stabilny, zwycięski, chytry, liberalny, łaskawy, obowiązkowy, poważany oraz szorstki.
Zawodami, w których perfekcyjnie się będzie czuł, są: konstruktor, nadzorca, żołnierz, prokurator, projektant, murarz, księgowy i sędzia.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Albingier Tomasz - (1982-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Aletter Frank - (1926-2009) - aktor amerykański.
 • Bes Eva - (1973-) - hiszpańska sportowiec, tenis ziemny.
 • Black Johnni - (1968-) - amerykańska aktorka w filmach erotycznych.
 • Ciesielski Piotr - (1993-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Diakonow Andrzej - (1950-) - ekonomista.
 • Ford-Sampolska Aleksandra - (1947-) - aktorka.
 • Gentili Alberico - (1551-1608) - malarz włoski.
 • Green Joseph Andrew - (1881-1963) - generał amerykański.
 • Iwanowska Danuta - (1940-) - ekonomista, kierownik produkcji filmowej.
 • Klenczon Krzysztof - (1942-1981) - wokalista, gitarzysta, kompozytor.
 • McGee Vonetta - (1945-) - aktorka amerykańska.
 • Piotrowski Marek - (1965-) - kickboxer i bokser zawodowy.
 • Siebert Sonny - (1937-) - amerykański sportowiec, baseball.
 • Szafran Paweł - (1972-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Wylde Zakk - (1967-) - amerykański muzyk, gitarzysta, wokalista.
 • Zubanović Hadis - (1978-) - sportowiec, piłka nożna.
super horoskop
o stronie    indeks
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.