Koziorożyca, 10 stycznia - Kobieta

Koziorożyca, 10 stycznia - Kobieta
planeta Saturn
metal ołów
Koziorożyca urodzona w dniu 10 1 jest to osobnik lojalny, umie być doskonałym kolegą pomocnym w problemach, usiłuje działać stosownie do swoich poglądów, ale często w tej immanentnej życzliwości potrafi zaniedbać własne potrzeby. To osoba autokratyczna, zachowuje się niby łobuz i przemawianie do jej rozwagi częstokroć nie sprawdza się, dlatego umie prowokować rewolty pomiędzy swoimi podkomendnymi. Jest to człowiek przedsiębiorczy, płonie niezwykłym ogniem, przeszkody pokonuje odważnie i wypoczywa dynamicznie. Jest to jednostka skrupulatna, odbiera budowlę jako wielki zestaw detali i trwoni skutkiem tego życie, dlatego niestety często nie potrafi podjąć błyskawicznych i pasujących do warunków aktywności. Jest to osoba cierpliwa, umie cierpliwie czekać na sposobną okazję, w ogólniau częstokroć zdobywa pierwszorzędne lokaty i umie uważnie zagłębiać się w ludzkie opowieści. To jednostka zorganizowana, potrafi umiejętnie gospodarować swoimi środkami, umie się adekwatnie inspirować, jednak czasem zanadto obstaje za wcześniej opracowanymi projektami. To człowiek formalny, lubi złożony towarzyski ceremoniał, nieszablonowość to dla niej prawie że nazwa niewłaściwej postawy, toteż najwspanialsze rezultaty otrzymuje w ścisłych przedmiotach wypranych z kuglarskich fajerwerków. Jest to jednostka zachowawcza, uważa przemiany za metodę psucia porządnych obiektów, jej współpracownicy mają osądzać rzeczywistość identycznie jak ona, więc nie akceptuje naokoło siebie wszelkich reformatorów.
Cechuje się męstwem, potrafi urzeczywistnić sprawy nierealne dla pozostałych ludzi, ponieważ stara się nie zastanawiać się nad strachem i dowolne trudności zwykle nie trwożą jej. Znamionuje się tolerancyjnością, ochoczo przyswaja wiedzę o nowatorskich i fascynujących rzeczach i osobników różnych i obcych nie uznaje na wstępie za zagrożenie, a zatem dokłada starań, by stronić od narwanych ekstremistów zaabsorbowanych obwieszczaniem najdoskonalszych dogmatów. To osoba słowna, przenigdy nie odwleka zadań do załatwienia, jej koncepcje nie kryją błędów, zatem mimo iluzorycznej ospałości przeważnie urzeczywistnia swoje plany. Jest to człowiek rozważny, podejmuje próby, by nie reagować emocjonalnie, skrupulatnie komponuje najdrobniejsze ruchy oraz nie pokłada ufności w konceptach wykonanych na kolanie. Jest to jednostka powolna, nie pociąga jej kozaczenie, bowiem dba tylko o naprawdę praktyczne sprawy i próbuje pracować według ustalonych grafików. To osoba wysublimowana, para się zbytkownymi rozrywkami i jej publiczne obyczaje są w każdym wypadku nienaganne, a więc uszczęśliwiona jest jako właściciel dużego mienia. Uwielbia zachowywać się stanowczo, przejrzyście i precyzyjnie manifestuje swoje pragnienia, umie wymusić zrealizowanie zaordynowanych nakazów oraz radośnie wita wszelkie pozytywne reformy w otoczeniu. Jest to osobnik subtelny, potrafi wykaraskać się z powikłanych i niebezpiecznych sytuacji, które stanowią niezaprzeczalne wyzwanie także dla doświadczonych i pomysłowych męży stanu i okażą niewykonalne dla jej licznych poprzedników.

Inne określenia prawidłowo określające niniejszego człowieka to też: rozsądny, namiętny, gorliwy, samotny, bezlitosny, tkliwy, apodyktyczny, nieelastyczny, sadystyczny, entuzjastyczny, jowialny, przebiegły, liberalny, oszczędny, nieuczciwy, atrakcyjny, ekscentryczny, łaskawy, roztropny, zgryźliwy, litościwy, nietaktowny, poukładany, życzliwy, wyniosły oraz elegancki.
Zawodami, w których idealnie będzie funkcjonował, są: makler, notariusz, buchalter, saper, rachmistrz, kaskader, adwokat, nadzorca, spawacz, księgowy, kurator, ochroniarz, konstruktor, sportowiec i policjant.

rokowania na dziś

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Finsen Niels Ryberg - (1860-1904) - lekarz duński.
 • Gibernau Sete - (1972-) - motocyklista hiszpański.
 • Imedaszwili Dawit - (1984-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Kowalik Adam - (1933-) - prawnik, polityk.
 • Pankiewicz Eugeniusz - (1857-1898) - kompozytor, pianista.
 • Półchłopek Arkadiusz - (1983-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Quinn James - (1974-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Retlewski Adam - (1988-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Sawka Karolina - (1991-) - aktorka dziecięca.
 • Wilhelm Manuel - (1980-) - niemiecki sportowiec, rugby.
 • Wydrzyński Maciej - (1974-) - przedsiębiorca, polityk.
 • Yasgur Max - (1919-1973) - farmer amerykański.
 • Zamenhof Ludwik - (1859-1917) - poliglota, lekarz.
Super Horoskop
o stronie    indeks
 
 
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.