Koziorożyca, 01 stycznia - Kobieta

Koziorożyca, 01 stycznia - Kobieta
planeta Saturn
metal ołów
Pani koziorożec, która urodziła się w dniu 1 1, charakteryzuje się systematycznością, potrafi rozsądnie gospodarować swoimi siłami, funkcjonuje w sposób rozsądny i zaplanowany, jednak nierzadko zbytnio przywiązuje się do poprzednio stworzonych projektów. Jest to człowiek autokratyczny, pragnie zawładnąć całą Ziemią i cudzy protest nie ma dla niej wagi, dlatego kiepsko sprawdza się podczas zespołowych czynności. Bywa konwencjonalna, lubuje się w złożonym społecznym ceremoniale, spontaniczność to dla niej prawie określenie niewłaściwego postępowania, toteż jest to kapitalny wodzirej. To osobnik lojalny, jest uczciwym i rzetelnym pracownikiem, oddanie w związku małżeńskim jest dla niej sprawą niekwestionowaną, ale chwilami w swojej szczerości dosięga aż do braku powagi. Jest to osoba konserwatywna, z największą satysfakcją pracuje zawsze analogicznie jak przedtem, w swoich pociechach najchętniej widziałaby własne odbicia, zatem często ustawicznie upiera się przy już dawno przestarzałych strategiach i rozwiązaniach. Bywa jednostką drobiazgową, interesuje się niezbyt ważnymi drobiazgami i nie widzi całości spoza szczegółów, dlatego niestety częstokroć nie potrafi przedsięwziąć szybkich i adekwatnych do okoliczności aktywności. Jest to człowiek aktywny, ożywia współpracowników swoim nieokiełznanym wigorem, promieniuje niezwykłym blaskiem i rozpoczyna za jednym zamachem różnorodne zadania. Znamionuje się cierpliwością, konsekwencja pozwala jej zauważyć współzależności nieuchwytne dla innych osób, często jest idealnym przewodnikiem i radzi sobie w zawodzie uznanego mentora.
Cechuje się rzetelnością, to bezdyskusyjny przykład przodownika pracy, działa według drobiazgowo wypracowanego planu, a zatem należy uczyć się od niej efektywności oraz pragmatyczności. Znamionuje się kompromisowością, umie kumplować z ludźmi o ogromnie różnych przekonaniach i osobników niepodobnych i nietypowych nie uważa z marszu za zagrożenie, a więc nie aprobuje u wspólników tylko nieposiadania poszanowania innych. Charakteryzuje się rozwagą, stroni od pośpiesznych działań, kreuje roztropne harmonogramy oraz mknie ku bogactwu powoli, aczkolwiek metodycznie. To osoba dzielna, bardzo rzadko obawia się zaskakujących trudności, gdyż dąży do tego, by nie myśleć o strachu i ukazuje ogromne opanowanie. To człowiek zdecydowany, w realizacji swoich zamierzeń potrafi być niezwykle zdyscyplinowana, niejednokrotnie zupełnie grubiańska, nie czuje obiekcji przed demolowaniem dotychczasowego porządku oraz radośnie reaguje na wszelkie pomyślne przemiany w życiu. Jest to jednostka kulturalna, można jej polecić wykonanie ambitnych zleceń, które potrzebują wielkiej porcji dyplomatycznego umiaru i zwykle przerastają pozostałe osoby. To człowiek flegmatyczny, nie zwraca uwagi na pozory, bo najistotniejszy jest dla niej rzeczywisty pożytek i każda rzecz musi posiadać dla niej jakąś funkcję. Jest to osobnik wyrafinowany, podziwia chyże, rajdowe auta i w dowolnej swojej aktywności pracuje nad tym, by zdobywać perfekcję, więc częstokroć jest określana jako lokalny arbiter elegancji.

Inne przymioty właściwie opisujące opisywaną jednostkę to też: beznamiętny, hojny, wielkoduszny, łaskawy, rozsądny, nieuprzejmy, zmysłowy, entuzjastyczny, gorliwy, zręczny, narcystyczny, zrzędliwy, roztropny, uprzejmy, poukładany, nieprzejednany, mądry, obrotny, solidny, przyjazny, życzliwy oraz nieufny.
Zawodami, w których doskonale się będzie czuł, są: spawacz, nadzorca, adwokat, budowlaniec, notariusz, kamieniarz, prokurator, murarz i księgowy.

rokowania na dziś

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Błaszczyk Marcin - (1989-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Gardawski Michael - (1990-) - niemiecki sportowiec, piłka nożna.
 • Goszczurny Stanisław - (1929-2003) - powieściopisarz, dziennikarz.
 • Koga Mineichi - (1885-1944) - admirał japoński.
 • Maraš Davor - (1977-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Popchadze Giorgi - (1986-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Prowse Juliet - (1936-) - brytyjska aktorka, tancerka.
 • Suchoň Eugen - (1908-1993) - kompozytor słowacki.
 • Towers Frank - (1969-) - amerykański aktor w filmach erotycznych.
 • Tyler Max Clayton - (1880-1974) - generał amerykański.
 • White Judy - (1976-) - węgierska aktorka w filmach erotycznych.
 • Wiechecki Rafał - (1978-) - prawnik, ekonomista, polityk.
 • Wilson Donal - (1892-1978) - generał amerykański.
 • Zaklukiewicz Kuba - (1949-1998) - aktor.
Super Horoskop
o stronie    indeks
 
 
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.