Koziorożyca, 30 grudnia - Kobieta

Koziorożyca, 30 grudnia - Kobieta
planeta Saturn
metal ołów
Pani koziorożec urodzona dnia 30 12 znamionuje się cierpliwością, umie wykonać sprawy niezmiernie nieciekawe dla pozostałych ludzi, w zamierzchłych epokach potrafiłaby być skrybą notującym pergaminowych tomach i umie być wspaniałomyślnym i empatycznym partnerem. Jest to osobnik dominujący, postrzega się za jednostkę fachową w dowolnym zagadnieniu i często nie zna zbiorowego postrzegania swojej osoby, toteż częstokroć napotyka pasywny sprzeciw w stosunku do swoich aktywności. To człowiek konserwatywny, najchętniej postępuje zawsze identycznie jak poprzednio, jej współpracownicy muszą oceniać wszystko tak samo jak ona, a więc nie znosi wokół siebie jakichkolwiek reformatorów. To osobnik aktywny, uwielbia znajdować się w permanentnym biegu i irytuje ją lenistwo. To jednostka pedantyczna, każdą rzecz potrafi analizować na wszystkie strony i traci w konsekwencji rok po roku, dlatego niestety akademickie rozważania potrafią być dla niej ważniejsze niż praktyczne wynajdywanie sposobu działania. Bywa człowiekiem sztywnym, lubi złożoną towarzyską etykietę, jako członek społeczności jest często wiarygodna, chociaż równocześnie niezbyt łebska, a zatem najlepsze wyniki uzyskuje w technologicznych dziedzinach wiedzy pozbawionych szpanerskich błyskotek. Jest to osoba wierna, jest niezwykle kochająca wobec własnego współmałżonka, uczciwość w parze małżeńskiej jest dla niej sprawą niepodważalną, jednakże momentami w swoim zaangażowaniu dosięga aż do braku powagi. To jednostka zdyscyplinowana, okazuje determinację i uporządkowanie, przeciwności nie umieją prędko jej odstręczyć, jednak częstokroć brakuje jej pomysłowości wskazanej w naglących okolicznościach.
Jest to człowiek nieustraszony, potrafi urzeczywistnić zadania nierealne dla innych ludzi, bowiem bardzo dobrze spełnia się w zagmatwanych warunkach i jawi się pozostałym ludziom twardą skałą. Charakteryzuje się ostrożnością, to rozważny i śmiały zarządca, rozpatruje przeróżne harmonogramy posunięć oraz nie polega na koncepcjach utworzonych na kolanie. Cechuje się tolerancyjnością, nie obawia się zagadnień niekonwencjonalnych i różnych od wcześniej zgłębionych i osobników odmiennych i niezwykłych nie uznaje natychmiast za niebezpieczeństwo, więc nie aprobuje u wspólników tylko niedostatku wielkoduszności. Znamionuje się flegmatycznością, nie szacuje wyłącznie po pozorach, gdyż zabiega jedynie o naprawdę ważne rzeczy i w każdym wypadku próbuje sporządzać długookresowe ekstrapolacje. Jest to osoba odpowiedzialna, jest bardzo wytrwała i zorganizowana, jej projekty nie posiadają usterek, zatem pomimo fałszywej opieszałości zazwyczaj urzeczywistnia swoje pomysły. Jest to jednostka wysublimowana, z największą przyjemnością ubiera się w najbardziej poszukiwane w tej chwili i luksusowe kreacje i jej publiczne zwyczaje są zawsze doskonałe, toteż często uznaje się za arbitra odpowiedniego stylu. To osobnik stanowczy, wyraźnie i precyzyjnie wyraża swoje pragnienia, z pasją wprowadza w życie potężne przewroty i modernizacje oraz radośnie podchodzi do wszelkich pomyślnych przemian w otoczeniu. To osoba subtelna, nie obawia się podejmować się arbitrażu kłótni, które jawią się niewykonalnymi a nawet stukniętymi i ścierających się z nimi ludzi zwykle w krótkim czasie skłaniają do poddania się.

Inne przymioty celnie określające niniejszą jednostkę to też: sarkastyczny, gospodarny, solidny, gderliwy, wytworny, ograniczony, nadgorliwy, miłosierny, srogi, potężny, dyplomatyczny, przesądny, ufny, bezkompromisowy, prawy, perfekcjonistyczny, ekscentryczny, mądry, nieuprzejmy, chytry, niezawodny, zimny, badawczy, twórczy, światły, konformistyczny, naiwny, ofiarny, roztropny oraz olśniewający.
Zawodami, w których perfekcyjnie się będzie spełniał, są: bankier, projektant, ślusarz, makler, kaskader, sportowiec, notariusz, budowlaniec, nadzorca, kurator, sędzia, saper, adwokat, broker i ochroniarz.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Allen Lew - (1925-2010) - generał amerykański.
 • Burrows James - (1940-) - amerykański reżyser, producent filmowy.
 • Criscito Domenico - (1986-) - włoski sportowiec, piłka nożna.
 • Jackson Leon - (1988-) - szkocki piosenkarz pop-jazzowy.
 • Janik Wiktor - (1990-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Karwowski Łukasz - (1965-) - reżyser, scenarzysta, producent filmowy.
 • Kolonko Marek - (1973-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Łuszczewska Halina - (1895-) - aktorka, reżyser teatralny, dyrektor teatru.
 • Martin Kenyon - (1977-) - amerykański sportowiec, piłka koszykowa.
 • Okoro Mike - (1981-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Podgórski Tomasz - (1985-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Reed Carol - (1906-1976) - angielski reżyser, producent filmowy.
 • Shannon Del - (1938-1990) - amerykański piosenkarz, gitarzysta rockowy.
 • Stewart Duglas T - (1964-) - muzyk szkocki.
 • Timotić Ana - (1982-) - serbska sportowiec, tenis ziemny.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.