Koziorożyca, 28 grudnia - Kobieta

Koziorożyca, 28 grudnia - Kobieta
planeta Saturn
metal ołów
Kobieta koziorożec, która przyszła na świat w dniu 28 12, to osobnik tradycjonalistyczny, z największym zapałem działa zawsze tak samo jak dawniej, w swoich dzieciach z największą satysfakcją widziałaby własne duplikaty, a zatem częstokroć uporczywie upiera się przy dawno już przestarzałych strategiach i technikach. To człowiek wierny, potrafi być doskonałym kolegą przydatnym w strapieniach, jest niezwykle ceniona przez znajomych, lecz często w tej spontanicznej przyjazności umie nie zaspokoić osobistych interesów. To jednostka autokratyczna, postrzega się za osobę fachową w dowolnej sprawie i częstokroć nie zdaje sobie sprawy ze społecznego postrzegania swojej persony, a więc często staje się osamotnionym i wyalienowanym wodzem. To osobnik sztywny, jej zachowanie jest częstokroć sztampowe, często jest niezwykle taktowna, aczkolwiek także nieco schematyczna w funkcjonowaniu, więc jest to optymalny animator. Cechuje się konsekwencją, metodycznie zmierza do mety, funkcjonuje w sposób roztropny i sprawdzony, jednak częstokroć brakuje jej polotu koniecznego w niespodziewanych sytuacjach. Jest to człowiek pedantyczny, pragnie ogarnąć wszelkie niuanse analizowanej dziedziny i nie potrafi popatrzeć na problemy w szerszym ujęciu, dlatego niestety nie jest raptusem w trakcie poszukiwania rozwiązań. Jest to jednostka wytrwała, umie być wspaniałomyślnym i wrażliwym towarzyszem, potrafi uważnie czekać na odpowiednią okazję i w zamierzchłych dniach umiałaby być skrybą notującym szacownych księgach. Jest to osobnik energiczny, rozpoczyna jednocześnie rozliczne zadania i irytuje ją brak zajęcia.
Charakteryzuje się stanowczością, jasno i dokładnie manifestuje swoje oczekiwania, nie doznaje awersji przed niszczeniem istniejącego porządku oraz nie wyrzeka się ucieleśniania długookresowych planów dla doraźnej i złudnej ulgi. To osoba szykowna, ceni wymyślne trunki i strawy i jej towarzyskie zwyczaje są w każdym wypadku bezbłędne, toteż często czuje się jurorem dobrego smaku. To człowiek słowny, jest niezmiernie uparta i konsekwentna, utrzymuje jednostajne, jednakże skuteczne tempo pracy, zatem w długofalowym podejściu zwykle przewyższa gwałtownych wodzirejów. Jest to jednostka grzeczna, można jej powierzyć wykonywanie ryzykownych zleceń, które wymagają ogromnej dawki kurtuazyjnej powściągliwości i okażą nierealne dla jej licznych prekursorów. Jest to osoba dzielna, bardzo rzadko boi się zaskakujących przeszkód, albowiem bardzo dobrze znosi napięcie i jakiekolwiek trudności raczej nie zatrważają jej. Lubi zachowywać się powolnie, trudno ją oszukać pięknymi sloganami, bo wartość ma dla niej zwłaszcza realny zysk i we własnych postanowieniach zawsze rządzi się chłodnymi obliczeniami. To człowiek tolerancyjny, potrafi kumplować z jednostkami o wybitnie różnych przekonaniach i raduje ją różność życia i wspólników, więc jest wolontariuszem filantropijnym dopominającym się o wolność osób nękanych. Jest to osobnik rozważny, wystrzega się nieprzemyślanych działań, wnikliwie sprawdza posiadane ekstrapolacje i zapisy oraz śpieszy ku bogactwu powoli, ale systematycznie.

Pozostałe przymioty trafnie portretujące przedstawianego człowieka to również: logiczny, dyplomatyczny, marudny, rozsądny, uprzejmy, bezbarwny, sadystyczny, ofiarny, twórczy, szorstki, despotyczny, namówiony, nieprzejednany, badawczy, samotny, uparty, namiętny, nadgorliwy, srogi, zgryźliwy, wystraszony i litościwy.
Zawodami, w których doskonale będzie funkcjonował, są: saper, strażnik, rachmistrz, buchalter, nadzorca, kamieniarz, prokurator oraz murarz.

rokowania na dziś

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Finsen Niels Ryberg - (1860-1904) - lekarz duński.
 • Gibernau Sete - (1972-) - motocyklista hiszpański.
 • Imedaszwili Dawit - (1984-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Kowalik Adam - (1933-) - prawnik, polityk.
 • Pankiewicz Eugeniusz - (1857-1898) - kompozytor, pianista.
 • Półchłopek Arkadiusz - (1983-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Quinn James - (1974-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Retlewski Adam - (1988-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Sawka Karolina - (1991-) - aktorka dziecięca.
 • Wilhelm Manuel - (1980-) - niemiecki sportowiec, rugby.
 • Wydrzyński Maciej - (1974-) - przedsiębiorca, polityk.
 • Yasgur Max - (1919-1973) - farmer amerykański.
 • Zamenhof Ludwik - (1859-1917) - poliglota, lekarz.
Super Horoskop
o stronie    indeks
 
 
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.