Koziorożyca, 24 grudnia - Kobieta

Koziorożyca, 24 grudnia - Kobieta
planeta Saturn
metal ołów
Zodiakalna kobieta koziorożec, która urodziła się dnia 24 12, jest to osobnik cierpliwy, nieustępliwość w posuwaniu się do mety często pozwala jej osiągnąć dostatek, w dawnych czasach umiałaby być benedyktynem piszącym starożytnych zwojach i umie bacznie wsłuchiwać się w ludzkie historie. Znamionuje się konsekwencją, metodycznie podąża do celu, funkcjonuje w sposób rozważny i zaplanowany, jednak źle wytrzymuje błyskawicznie przeobrażające się sytuacje. Jest to człowiek dominujący, nie cierpi osądzania własnych opinii i nie zamartwia się ocenianiem swojego postępowania, dlatego częstokroć ma do czynienia z pasywnym buntem w stosunku do swoich aktywności. To osoba zachowawcza, uważa reorganizacje za technikę destrukcji sprawdzonych mechanizmów, jej koledzy mają obowiązek postrzegać sprawy tak samo jak ona, a zatem często zaczyna burzliwe spory z własnymi dziećmi. Charakteryzuje się wiernością, jest rzetelnym i sumiennym podkomendnym, jest bardzo ceniona przez towarzyszy, ale jej przyrodzona praworządność potrafi powodować przypływy antypatii. Jest to jednostka sztywna, kocha skomplikowany publiczny ceremoniał, jako składnik zbiorowości jest częstokroć godna zaufania, mimo że przy tym niespecjalnie bystra, więc jest to optymalny koordynator. To osobnik energiczny, bardzo dobrze radzi sobie z niespokojną mordęgą i nie umie usiedzieć na miejscu. Bywa pedantyczna, widzi konstrukcję niczym wielką gromadę niuansów i nie widzi struktury spoza szczegółów, dlatego niestety uczone przemyślenia potrafią być dla niej bardziej znaczące niż rzeczywiste poszukiwanie sposobu działania.
Jest to człowiek kulturalny, daje radę wypatrzyć skuteczne rozwiązania problemów, które nastręczają przymus wykorzystania sprytnych i w szeregu przypadków dość karkołomnych uzasadnień i na ogół przytłaczają inne osoby. To jednostka tolerancyjna, nie wadzą odmienne gusty i nie kręci jej nakłanianie kompanów do swoich poglądów, zatem nie aprobuje u wspólników tylko braku wielkoduszności. To osobnik stanowczy, wyśmienicie zna swoje pragnienia, w razie potrzeby śmiało i rzetelnie tłumaczy swoje sądy oraz nie obawia się inicjowania sprzeczek. To człowiek odpowiedzialny, swoje misje odbiera serio, postępuje według drobiazgowo sprokurowanego planu, toteż w długofalowym kontekście przeważnie dystansuje narowistych przodowników. Lubi zachowywać się powolnie, nie interesuje jej kozaczenie, bo liczy się dla niej nade wszystko praktyczna użyteczność i zawsze działa z rozmysłem oraz przezornie. To osoba dzielna, nie zatrważają jej nijakie kłopoty, albowiem umie przezwyciężyć własny lęk i wszelkie przeciwności zazwyczaj nie trwożą jej. To człowiek wysublimowany, swoją kwaterę zagospodarowuje z prawdziwie imponującą inwencją i jej społeczne zachowania są w każdym wypadku perfekcyjne, a więc często uznaje się za znawcę dobrej estetyki. To jednostka przewidująca, to ostrożny i posiadający duże aspiracje strateg, wnikliwie bada istniejące ekstrapolacje i informacje oraz prze ku sukcesowi powoli, jednakże konsekwentnie.

Pozostałe określenia adekwatnie wyrażające wspomnianego osobnika to także: apodyktyczny, namówiony, rzutki, marudny, nietaktowny, łaskawy, litościwy, szorstki, ofiarny, gorliwy, zręczny, narcystyczny, nieuczciwy, natarczywy, pyszałkowaty, bezbarwny, solidny, nieustępliwy, potężny i poważany.
Zawodami, w których optymalnie się będzie realizował, są: broker, spawacz, kaskader, buchalter, rachmistrz, żołnierz, ochroniarz, strażnik, makler, ślusarz, nadzorca oraz konstruktor.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Aleś - (1913-1986) - Kułakouski, pisarz białoruski.
 • Berzeviczy Egyed - (1835-1906) - węgierski właściciel ziemski.
 • Biłan Dima - (1981-) - piosenkarz rosyjski.
 • Bori Lucrezia - (1888-) - hiszpańska śpiewaczka,.
 • Branny Przemysław - (1970-) - aktor, wokalista.
 • Cody John - (1907-1982) - amerykański duchowny katolicki, arcybiskup Chicago, kardynał.
 • Cross Gillian - (1945-) - pisarka brytyjska.
 • Daniels Delaney - (1974-) - amerykańska aktorka w filmach erotycznych.
 • DiBiase Michael - (1923-1969) - amerykański sportowiec, wrestling.
 • Górska Helena - (1881-) - aktorka teatralna i filmowa.
 • Kotlica Jacek - (1939-2010) - poeta, krytyk sztuki, działacz kulturalny.
 • Kwieciński Wincenty Jerzy - (1916-1984) - podpułkownik.
 • Murphy Zola Ivy - (1999-) - córka Eddie'go Murphy i Nicole Mitchell Murphy.
 • Nolasco Amaury - (1970-) - aktor puertorykański.
 • Shelson Mayara - (1981-) - brazylijska aktorka w filmach erotycznych.
super horoskop
o stronie    indeks
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.