Byczyca, 08 maja - Kobieta

Byczyca, 08 maja - Kobieta
planeta Wenus
metal miedź
Zodiakalna pani byk urodzona dnia 8 5 to osobnik szczery, jej prostolinijność przynosi jej uznanie, nie lubi mówić nie wprost, lecz niestety, niejednokrotnie formułuje myśli nazbyt dosadnie. Jest to jednostka konserwatywna, ubóstwia posiadać wyrazistą opinię wobec wszelkich kwestii, w swoich dzieciach z największą przyjemnością widziałaby własne repliki, a zatem często wchodzi w wybuchowe utarczki z własnymi pociechami. Bywa osobą egocentryczną, jest absolutnie zafiksowana na sobie, charakteryzuje ją niedobór empatii i ludzie wokoło mają obowiązek zabiegać o jej samopoczucie. To jednostka autokratyczna, nie znosi kwestionowania swoich koncepcji i uznaje za zagrożenie osoby nieakceptujące jej punktu widzenia, a więc częstokroć staje się wyalienowanym i unikanym tyranem. Cechuje się systematycznością, okazuje upór i dyscyplinę, działa w sposób powściągliwy i przemyślany, jednak momentami zbytnio przyzwyczaja się do wcześniej opracowanych pomysłów. Jest to osobnik sztywny, wygląda jak lokomotywa bez zderzaków, jest dość oficjalna pomimo tego że zawsze także bardzo uprzejma, więc najwspanialsze wyniki uzyskuje w technicznych przedmiotach wyzutych ze szpanerskich ornamentów. To człowiek wierny, potrafi być prawdziwym towarzyszem użytecznym w kłopotach, do małżeństw odnosi się niezwykle na serio, aczkolwiek jej przyrodzona praworządność umie być powodem erupcji antypatii. Jest to jednostka dobroduszna, nie usiłuje ukazywać kolegom posiadanej siły ani nie daje się łatwo zdenerwować. To osoba cierpliwa, potrafi osiągnąć biegłość w zagadnieniach narzucających konieczność długotrwałego przeszkolenia, umie wnikliwie przysłuchiwać się czyimś gawędom i spełnia się w charakterze lubianego nauczyciela.
Jest to osobnik odpowiedzialny, zadanie jest dla niej rzeczą niepodważalną, postępuje podług dokładnie wykonanego scenariusza, toteż pomimo fałszywej powolności zazwyczaj urzeczywistnia swoje plany. Jest to jednostka opanowana, pracuje powoli oraz bez pośpiechu, dlatego odczuwa pociąg do ospałych, flegmatycznych czynności i potrafi zapanować nad sobą w niespokojnych sytuacjach. Jest to osoba powolna, sfinalizowanie czegokolwiek na czas to dla niej nierealna sprawa, umie przekroczyć każdy akceptowalny czas realizacji, jakby dysponowała na załatwienie jakichkolwiek zadań całym stuleciem. To osobnik flegmatyczny, nie zwraca uwagi na fasady, albowiem w każdym wypadku analizuje pożądane zarobki i próbuje funkcjonować wedle obranych grafików. To człowiek dzielny, nie zatrważają jej nijakie problemy, bo potrafi przezwyciężyć własny przestrach i przejawia powściągliwość bez względu na warunki. Znamionuje się rozwagą, dokłada starań, by nie odpowiadać emocjonalnie, drobiazgowo układa najsubtelniejsze działania oraz mknie ku finansowemu dobrobytowi mozolnie, jednakże metodycznie. Uwielbia zachowywać się oschle, jest uznawana za impertynenta, nie umie nawiązać poufałego kontaktu z inną osobą, bowiem nie uświadamia sobie cudzych afektów. Lubi zachowywać się stanowczo, zrozumiale i precyzyjnie manifestuje swoje oczekiwania, gdy trzeba, śmiało i rzetelnie argumentuje swoje sądy i nie stroni od inicjowania kłótni.

Pozostałe atrybuty trafnie ukazujące ową jednostkę to również: roztropny, naiwny, zrzędliwy, ociężały, litościwy, despotyczny, potężny, perfekcjonistyczny, brutalny, niepohamowany, sympatyczny, logiczny, gospodarny, nieelastyczny, namiętny, prawy, konformistyczny, ugodowy, solidny oraz marudny.
Zawodami, w których perfekcyjnie będzie funkcjonował, są: tancerz, biznesmen, organista, plantator, aktor, pianista, kontrabasista, tatuażysta, kupiec i prezenter.

rokowania na dziś

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Csányi Sándor - (1975-) - aktor węgierski.
 • Korona Dawid - (1987-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Kosmowska Ada - (1871-) - aktorka teatralna.
 • Kotliński Janusz - (1943-) - sportowiec, kolarstwo torowe.
 • Lawless Tom - (1956-) - amerykański sportowiec, baseball.
 • Lee Alvin - (1944-2013) - angielski muzyk rockowy, gitarzysta, wokalista.
 • Limahl - (1958-) - angielski wokalista, muzyk.
 • Milano Alyssa - (1972-) - aktorka amerykańska.
 • Mojsow Łazar - (1920-2011) - polityk macedoński.
 • Oberek Gabriela - (1986-) - aktorka.
 • Reinhardt - (1968-) - niemiecki aktor w filmach erotycznych.
 • Rudenko Mykoła - (1920-2004) - pisarz ukraiński.
 • Rzewuski Jan - (1916-1994) - fizyk, profesor.
 • Smith Jon - (1975-) - pisarz brytyjski.
 • Swanson Kristy - (1969-) - amerykańska aktorka, modelka.
 • Świercz Dawid - (1991-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Towers Tiffany - (1971-) - kanadyjska aktorka w filmach erotycznych.
 • Wira Albin - (1953-) - sportowiec, piłka nożna.
Super Horoskop
o stronie    indeks
 
 
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.