Byczyca, 08 maja - Kobieta

Byczyca, 08 maja - Kobieta
planeta Wenus
metal miedź
Zodiakalna pani byk urodzona dnia 8 5 to osobnik szczery, jej prostolinijność przynosi jej uznanie, nie lubi mówić nie wprost, lecz niestety, niejednokrotnie formułuje myśli nazbyt dosadnie. Jest to jednostka konserwatywna, ubóstwia posiadać wyrazistą opinię wobec wszelkich kwestii, w swoich dzieciach z największą przyjemnością widziałaby własne repliki, a zatem często wchodzi w wybuchowe utarczki z własnymi pociechami. Bywa osobą egocentryczną, jest absolutnie zafiksowana na sobie, charakteryzuje ją niedobór empatii i ludzie wokoło mają obowiązek zabiegać o jej samopoczucie. To jednostka autokratyczna, nie znosi kwestionowania swoich koncepcji i uznaje za zagrożenie osoby nieakceptujące jej punktu widzenia, a więc częstokroć staje się wyalienowanym i unikanym tyranem. Cechuje się systematycznością, okazuje upór i dyscyplinę, działa w sposób powściągliwy i przemyślany, jednak momentami zbytnio przyzwyczaja się do wcześniej opracowanych pomysłów. Jest to osobnik sztywny, wygląda jak lokomotywa bez zderzaków, jest dość oficjalna pomimo tego że zawsze także bardzo uprzejma, więc najwspanialsze wyniki uzyskuje w technicznych przedmiotach wyzutych ze szpanerskich ornamentów. To człowiek wierny, potrafi być prawdziwym towarzyszem użytecznym w kłopotach, do małżeństw odnosi się niezwykle na serio, aczkolwiek jej przyrodzona praworządność umie być powodem erupcji antypatii. Jest to jednostka dobroduszna, nie usiłuje ukazywać kolegom posiadanej siły ani nie daje się łatwo zdenerwować. To osoba cierpliwa, potrafi osiągnąć biegłość w zagadnieniach narzucających konieczność długotrwałego przeszkolenia, umie wnikliwie przysłuchiwać się czyimś gawędom i spełnia się w charakterze lubianego nauczyciela.
Jest to osobnik odpowiedzialny, zadanie jest dla niej rzeczą niepodważalną, postępuje podług dokładnie wykonanego scenariusza, toteż pomimo fałszywej powolności zazwyczaj urzeczywistnia swoje plany. Jest to jednostka opanowana, pracuje powoli oraz bez pośpiechu, dlatego odczuwa pociąg do ospałych, flegmatycznych czynności i potrafi zapanować nad sobą w niespokojnych sytuacjach. Jest to osoba powolna, sfinalizowanie czegokolwiek na czas to dla niej nierealna sprawa, umie przekroczyć każdy akceptowalny czas realizacji, jakby dysponowała na załatwienie jakichkolwiek zadań całym stuleciem. To osobnik flegmatyczny, nie zwraca uwagi na fasady, albowiem w każdym wypadku analizuje pożądane zarobki i próbuje funkcjonować wedle obranych grafików. To człowiek dzielny, nie zatrważają jej nijakie problemy, bo potrafi przezwyciężyć własny przestrach i przejawia powściągliwość bez względu na warunki. Znamionuje się rozwagą, dokłada starań, by nie odpowiadać emocjonalnie, drobiazgowo układa najsubtelniejsze działania oraz mknie ku finansowemu dobrobytowi mozolnie, jednakże metodycznie. Uwielbia zachowywać się oschle, jest uznawana za impertynenta, nie umie nawiązać poufałego kontaktu z inną osobą, bowiem nie uświadamia sobie cudzych afektów. Lubi zachowywać się stanowczo, zrozumiale i precyzyjnie manifestuje swoje oczekiwania, gdy trzeba, śmiało i rzetelnie argumentuje swoje sądy i nie stroni od inicjowania kłótni.

Pozostałe atrybuty trafnie ukazujące ową jednostkę to również: roztropny, naiwny, zrzędliwy, ociężały, litościwy, despotyczny, potężny, perfekcjonistyczny, brutalny, niepohamowany, sympatyczny, logiczny, gospodarny, nieelastyczny, namiętny, prawy, konformistyczny, ugodowy, solidny oraz marudny.
Zawodami, w których perfekcyjnie będzie funkcjonował, są: tancerz, biznesmen, organista, plantator, aktor, pianista, kontrabasista, tatuażysta, kupiec i prezenter.

rokowania na dziś

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Acácio - (1959-) - brazylijski sportowiec, piłka nożna.
 • Agalcow Filip Aleksandrowicz - (1900-1980) - radziecki marszałek lotnictwa.
 • Brockstedt Nora - (1923-) - piosenkarka norweska.
 • Chmielewski Jacek - (1985-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Kriesel Gregory - (1965-) - amerykański muzyk, basista.
 • Lebioda Łukasz - (1987-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Lowe Crystal - (1981-) - aktorka kanadyjska.
 • Ludkiewicz Seweryn - (1882-1964) - polityk.
 • Maylene Michelle - (1987-) - amerykańska aktorka w filmach erotycznych.
 • Miśkiewicz Michał - (1989-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Piston Walter - (1894-) - amerykański kompozytor, pedagog.
 • Soto Geovany - (1983-) - portorykański sportowiec, baseball.
 • Suárez Jeffrén - (1988-) - hiszpański sportowiec, piłka nożna.
 • Tabęcki Hadrian Filip - (1975-) - kompozytor, muzyk, pianista.
 • Tena Luis Fernando - (1958-) - meksykański sportowiec, piłka nożna.
 • Torrisi Pietro - (1940-) - aktor włoski.
 • Tudor David - (1926-1996) - amerykański pianista, kompozytor.
 • Własow Aleksandr - (1932-2002) - polityk rosyjski.
Super Horoskop
o stronie    indeks
 
 
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.