Byczyca, 05 maja - Kobieta

Byczyca, 05 maja - Kobieta
planeta Wenus
metal miedź
Astrologiczna kobieta byk, która przyszła na świat w dniu 5 5, jest to osobnik konwencjonalny, wykazuje podobieństwo do wehikułu bez hamulców, jest raczej oficjalna chociaż w każdym wypadku również bardzo uprzejma, więc nie bywa lubianym społecznikiem. To człowiek władczy, nie znosi podważania własnych nakazów i nie lęka się oceniania swojego stylu życia, a więc potrafi prowokować rebelie pośród swoich podkomendnych. To osoba cierpliwa, częstokroć ekscytuje ją wędkarstwo, nieustępliwość pomaga jej spostrzec zależności nieuchwytne dla innych ludzi i umie być wyrozumiałym i empatycznym towarzyszem. Jest to jednostka zachowawcza, unika niespodziewanych reorganizacji i wymyślności, jej koledzy mają obowiązek postrzegać sprawy tak samo jak ona, a zatem nie toleruje wokół siebie jakichkolwiek rewolucjonistów. Charakteryzuje się wiernością, jest zacnym i sumiennym podwładnym, ofiarność w parze małżeńskiej jest dla niej rzeczą niezaprzeczalną, jednakże czasem w swojej szczerości posuwa się aż do pompatyczności. Jest to osobnik łagodny, nie próbuje ukazywać wspólnikom posiadanej siły, nie komunikuje się z dziećmi wyłącznie ogłaszaniem przykazań i zakazów ani nie pozwala się prędko zdenerwować. Bywa egocentryczna, powiązania interpersonalne oznaczają dla niej czerpanie korzyści i tylko jej prywatne zmartwienia są istotne. Znamionuje się systematycznością, konsekwentnie dąży do finału, potrafi się adekwatnie inspirować, jednak często nie daje rady wykazywać się kreatywnością w wymagających tego sytuacjach. Jest to osoba bezpośrednia, jej bezpośredniość dostarcza jej uznania, nie lubi krążyć dookoła tematu, lecz częstokroć irytuje takim zachowaniem współpracowników.
Bywa człowiekiem powściągliwym, jest poczytywana za grubianina, nie umie stworzyć bliskiej więzi z drugą osobą, ponieważ pokazywanie uczuć stanowi dla niej trudność. Jest to człowiek spokojny, działa leniwie oraz rozważnie, toteż cały rok po roku z największą przyjemnością trwoni na odosobnionych kontemplacjach i przeważnie pracuje sumiennie, aczkolwiek we własnym rytmie. Jest to osobnik stanowczy, z reguły żyje szybko i żwawo, w razie potrzeby odważnie i merytorycznie udowadnia swoje sądy oraz radośnie reaguje na wszelkie pozytywne przemiany w życiu. Jest to osoba powolna, nie można ją zwykle uznać za terminową, do własnych zadań odnosi się tak, jakby dysponowała na załatwienie dowolnych spraw kompletnym stuleciem. Uwielbia zachowywać się powolnie, nie marnuje wysiłków na całkowicie niepotrzebne kwestie, bowiem decydujący jest dla niej faktyczny pożytek i każdy obiekt musi posiadać dla niej jakieś zastosowanie. Jest to jednostka przezorna, stroni od nieprzemyślanych działań, drobiazgowo organizuje najbłahsze ruchy oraz nie darzy zaufaniem projektów wykonanych na kolanie. Cechuje się sumiennością, swoje misje odbiera na serio, jej koncepcje nie zawierają defektów, zatem w długotrwałej perspektywie zazwyczaj wyprzedza postrzelonych aktywistów. Znamionuje się śmiałością, potrafi urzeczywistnić zadania nierealne dla pozostałych ludzi, bo stara się nie zastanawiać się nad strachem i wydaje się innym ludziom niewzruszoną kolumną.

Pozostałe przymioty trafnie wyrażające opisywanego człowieka to także: chciwy, zbolały, hojny, krytykancki, bezwzględny, stabilny, skąpy, prawy, zrzędliwy, lodowaty, denerwujący, gorliwy, poukładany, szorstki, ustatkowany, zimny, charyzmatyczny, dokuczliwy, wyrachowany, przesądny, grubiański, sarkastyczny, schematyczny, łaskawy, cyniczny oraz nadgorliwy.
Zawodami, w których doskonale się będzie realizował, są: tatuażysta, dyrygent, lutnik, ubezpieczyciel, bankowiec, wokalista, organista, rolnik, hodowca, finansista, tancerz, przemysłowiec i kupiec.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Aegerter Silvan - (1980-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Amiel Irit - (1931-) - izraelska poetka, tłumaczka, pisarka.
 • Bafia Jerzy - (1926-1991) - prawnik, profesor zwyczajny nauk prawnych 1978-.
 • Duncan Chris - (1981-) - amerykański sportowiec, baseball.
 • Jakovlevski Dragan - (1985-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Kartheiser Vincent - (1979-) - aktor amerykański.
 • Kulas Michał - (1988-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Lewis Monica - (1922-) - aktorka amerykańska.
 • Marzec Grażyna - (1946-) - aktorka.
 • Persky Lisa Jane - (1955-) - aktorka amerykańska.
 • Saré Bakary - (1990-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Schawlow Arthur Leonard - (1921-1999) - fizyk amerykański.
 • Sienkiewicz Henryk - (1846-1916) - pisarz, publicysta, działacz społeczny.
 • Slits Anton I - (1894-1945) - generał radziecki.
 • Teruzzi Attilio - (1882-1950) - generał włoski.
super horoskop
o stronie    indeks
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.