Byczyca, 03 maja - Kobieta

Byczyca, 03 maja - Kobieta
planeta Wenus
metal miedź
Zodiakalna kobieta byk, która przyszła na świat w dniu 3 5, to osobnik wytrwały, częstokroć jest świetnym opiekunem, potrafi przyswoić sobie sprawność w zagadnieniach narzucających konieczność długotrwałej nauki i często raduje ją wędkowanie. To człowiek szczery, bez problemów zawiera kontakty, prawdomówność to jej najlepszy przydomek, aczkolwiek jednocześnie nie umie być subtelna. Bywa osobą egocentryczną, nie zajmuje jej rozbudowa pozytywnych stosunków ze znajomymi i tylko jej własne problemy są znaczące. Charakteryzuje się konsekwencją, potrafi dowieść swoje plany do korzystnego końca, pracuje w sposób powściągliwy i przemyślany, jednak nierzadko nadmiernie przywiązuje się do wcześniej obmyślonych pomysłów. Jest to jednostka wierna, umie być prawdziwym towarzyszem pomocnym w trudnościach, oddanie w małżeństwie jest dla niej sprawą nie budzącą wątpliwości, ale jej spontaniczny legalizm potrafi być przyczyną erupcji awersji. Jest to człowiek poczciwy, nie daje się szybko zirytować ani nie próbuje zawiadywać innymi osobami. Jest to osobnik tradycjonalistyczny, uwielbia posiadać jednoznaczną opinię wobec wszelkich rzeczy, jest przeświadczona o niezmiennej prawdziwości przedtem nabytych stanowisk, a zatem częstokroć uporczywie trzyma się już dawno anachronicznych strategii i procedur. Jest to jednostka sztywna, chce dysponować przygotowaną ripostą na każde potencjalne zapytanie, często jest bardzo grzeczna, lecz również trochę szablonowa w zachowaniu, więc nie jest wziętym aktywistą. Częstokroć bywa apodyktyczna, chce zniewolić całą Ziemię i często nie posiada wiedzy o zbiorowej percepcji swojej persony, a więc częstokroć zmienia się w opuszczonego i nielubianego tyrana.
Cechuje się śmiałością, umie wykonać zadania nierealne dla pozostałych ludzi, bo wspaniale sprawdza się w niezrozumiałych okolicznościach i okazuje potężną samokontrolę. To człowiek zdecydowany, w urzeczywistnieniu własnych celów potrafi być niezmiernie zdyscyplinowana, chwilami na wskroś grubiańska, nie odczuwa obiekcji przed burzeniem dotychczasowego porządku oraz z radością odbiera wszelkie pomyślne innowacje w rzeczywistości. To osoba sumienna, swoje misje postrzega poważnie, działa wedle dokładnie wykonanego grafiku, toteż należy uczyć się od niej skuteczności i pragmatyzmu. To osobnik flegmatyczny, zamknięcie czegokolwiek w wyznaczonym terminie to dla niej niewykonalne wyzwanie, do własnych obowiązków odnosi się tak, jakby wcale nie interesowała się ukończeniem swoich prac. Znamionuje się opanowaniem, jest to naturalny biurokrata, dlatego umie docenić elitarną sztukę i potrafi zapanować nad sobą w niespokojnych sytuacjach. Często bywa oschła, jest uważana za aroganta, umie bezsensownie zniechęcać względem swojej osoby, ponieważ nie potrafi komunikować wzruszeń. Jest to jednostka powolna, ciężko ją omamić wykwintnymi słowami, albowiem zawsze rozważa oczekiwane korzyści i każdy przedmiot musi mieć dla niej jakieś zastosowanie. Charakteryzuje się ostrożnością, wystrzega się nieroztropnych działań, cierpliwie analizuje posiadane zbiory danych i prognozy oraz prze ku finansowemu dobrobytowi wolno, jednakże systematycznie.

Inne cechy adekwatnie charakteryzujące przedstawianego człowieka to też: destrukcyjny, uprzejmy, hojny, niezawodny, samotny, gorliwy, zuchwały, beznamiętny, skąpy, czujny, nieuczciwy, zawzięty, nieufny, nieugięty, obowiązkowy, snobistyczny, poważany, potężny, pusty, nieznośny, namiętny, melancholijny, wyrachowany, wytrzymały, ociężały, badawczy, przesądny, zrzędliwy i nieustępliwy.
Zawodami, w których najtrafniej się będzie sprawdzał, są: pianista, kontrabasista, dyrygent, lutnik, ubezpieczyciel, urzędnik, malarz oraz hodowca.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Allmenroder Karl - (1896-1917) - niemiecki pilot, as myśliwski podczas I wojny światowej.
 • Bielecki Jan Krzysztof - (1951-) - ekonomista, polityk.
 • Côté Alain - (1957-) - kanadyjski sportowiec, hokej na lodzie.
 • D'Albrook Sidney - (1886-1948) - aktor amerykański.
 • Domin Krzysztof - (1980-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Falla Norris Stephen - (1883-1945) - generał nowozelandzki.
 • Gracz Adrian - (1992-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Koch David - (1940-) - amerykański przedsiębiorca, polityk.
 • Kociołek Stanisław - (1933-2015) - działacz komunistyczny, polityk, dyplomata.
 • Lehman Kristin - (1972-) - aktorka kanadyjska.
 • Ostrowski Krzysztof - (1982-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Plocke Kazimierz - (1958-) - inżynier rolnik, polityk.
 • Skarði Símun av - (1872-1942) - farerski poeta, polityk, nauczyciel.
 • Zalewski Aleksander - (1854-1906) - botanik, profesor.
super horoskop
o stronie    indeks
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.