Byczyca, 21 maja - Kobieta

Byczyca, 21 maja - Kobieta
planeta Wenus
metal miedź
Byczyca urodzona dnia 21 5 jest to człowiek konserwatywny, nie lubi niespodziewanych ekstrawagancji i zmian, jej wspólnicy mają osądzać rzeczywistość w taki sam sposób jak ona, zatem często gubi się w teraźniejszym, otoczeniu. To osoba naturalna, jest lubiona w grupie, bardzo ceni uczciwość, jednak wielkoduszność nie jest jej silną stroną. To jednostka zdyscyplinowana, umie dociągnąć swoje przedsięwzięcia do szczęśliwego zamknięcia, przeszkody nie potrafią szybko jej odstręczyć, jednak nieraz nadmiernie przywiązuje się do wcześniej stworzonych koncepcji. Jest to osobnik wyrozumiały, nie bierze udziału w zwadach i sporach, nie troszczy się o rozgłos ani nie używa swojej siły względem słabszych ludzi. Jest to jednostka autokratyczna, łaknie zniewolić całą kulę ziemską i częstokroć nie zna zbiorowego postrzegania swojej persony, toteż często ma do czynienia z bierną opozycją dla swoich działań. Jest to osobnik wierny, przyjaciele są dla niej niezmiernie cenni, wierność w rodzinie jest dla niej sprawą nie budzącą wątpliwości, aczkolwiek nierzadko w swoim oddaniu dosięga aż do przesady. To osoba wytrwała, umie osiągnąć mistrzostwo w dziedzinach wymagających długotrwałej praktyki, na studiach częstokroć osiąga pierwszorzędne wyniki i umie uważnie słuchać czyichś gawęd. Bywa egocentryczna, nie absorbuje jej rozwijanie dobrych związków z kolegami i znamionuje ją niedostatek uczuciowości. Często bywa konwencjonalna, lubuje się w skomplikowanym publicznym ceremoniale, jako członek społeczeństwa jest częstokroć godna zaufania, chociaż jednocześnie niespecjalnie łebska, a więc jest to idealny koordynator.
To człowiek flegmatyczny, nie pociąga jej kozaczenie, bo stara się jedynie o autentycznie przydatne rzeczy i każdy produkt musi posiadać dla niej jakiś cel. To jednostka powolna, nie można jej zwykle scharakteryzować jako uporządkowaną, do własnych zadań zabiera się tak, jakby w ogóle nie zajmowała się ukończeniem swoich prac. To osobnik śmiały, niezwykle rzadko obawia się zaskakujących trudności, gdyż rewelacyjnie daje sobie radę z napięciem i okazuje pokaźne opanowanie. Cechuje się zrównoważeniem, bez pośpiechu przeprowadza ukochane obrzędy, a zatem odczuwa pociąg do niespiesznych, uspokajających zajęć i denerwuje ją współdziałanie z osobami pospiesznymi. To człowiek przewidujący, wystrzega się pochopnych aktywności, skrupulatnie aranżuje najsubtelniejsze ruchy oraz nie pokłada ufności w projektach wykonanych byle jak. Jest to osobnik stanowczy, bardzo dobrze pojmuje swoje pragnienia, chętnie toczy walki z innymi i nie obawia się inicjowania zatargów. Charakteryzuje się słownością, swoje obowiązki postrzega na serio, utrzymuje jednorodne, jednakże produktywne tempo działalności, więc w długoterminowej perspektywie z reguły prześciga narowistych aktywistów. Jest to osoba wstrzemięźliwa, często złości swoją obcesowością, na ogół zajmują ją wyłącznie suche efekty i fakty, albowiem manifestowanie emocji stanowi dla niej problem.

Inne cechy celnie odzwierciedlające tę jednostkę to również: badawczy, srogi, nieufny, roztropny, kochliwy, bezbarwny, ordynarny, wiarygodny, przesądny, wyzwolony, niedostępny, litościwy, krytyczny, bezlitosny, stabilny, lodowaty, niezawodny, nieuprzejmy, tajemniczy, pusty, namówiony, uparty, konformistyczny, ustatkowany, nadgorliwy, fanatyczny, naiwny, przyjacielski oraz czuły.
Zawodami, w których perfekcyjnie się będzie sprawdzał, są: biznesmen, finansista, ubezpieczyciel, przemysłowiec, kupiec, hodowca, gitarzysta, prezenter i artysta.

rokowania na dziś

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Atiq-uz-Zaman - (1975-) - pakistański sportowiec, krykiet.
 • Daniels Faith - (1988-) - amerykańska aktorka w filmach erotycznych.
 • Delors Jacques - (1925-) - francuski polityk, ekonomista.
 • Ferguson Ian - (1952-) - nowozelandzki sportowiec, kajakarstwo.
 • Fitzpatrick Colleen - (1969-) - amerykańska piosenkarka, aktorka.
 • Giddins Ed - (1971-) - angielski sportowiec, krykiet.
 • Goldman Lucien - (1913-1970) - francuski filozof, socjolog i krytyk literacki.
 • Hagen Erik - (1975-) - norweski sportowiec, piłka nożna.
 • Jarocha Ferdynand - (1922-2013) - rzeźbiarz.
 • Krawczyk Paweł - (1974-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Lorek Manfred Oskar - (1940-2008) - zootechnik, profesor.
 • Markham Clement Robert - (1830-1916) - angielski geograf, podróżnik.
 • Musampa Kiki - (1977-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Ponomariew Aleksandr N - (1903-2002) - generał radziecki.
 • Prentice Jim - (1956-) - polityk kanadyjski.
 • Reichstein Tadeusz - (1897-1996) - biochemik szwajcarski.
 • Rhind-Tutt Julian - (1968-) - aktor angielski.
 • Rigg Diana - (1938-) - aktorka angielska.
 • Sothern Hugh - (1881-1947) - aktor amerykański.
 • Şimşek Yusuf - (1975-) - sportowiec, piłka nożna.
Super Horoskop
o stronie    indeks
 
 
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.