Byczyca, 20 maja - Kobieta

Byczyca, 20 maja - Kobieta
planeta Wenus
metal miedź
Byczyca urodzona w dniu 20 5 to osoba otwarta, jest rozchwytywana w ekipie, nie znosi mówić nie wprost, aczkolwiek częstokroć irytuje swoim podejściem kolegów. To człowiek władczy, jest autentyczną personifikacją kaprala i czyjś protest nie ma dla niej wagi, toteż często przemienia się w wyobcowanego i wyalienowanego dowódcę. To jednostka wytrwała, w ogólniau częstokroć uzyskuje imponujące oceny, potrafi przyswoić sobie sprawność w sprawach narzucających konieczność długofalowej praktyki i często jest wyśmienitym wychowawcą. Charakteryzuje się konsekwencją, umie dowieść swoje plany do pomyślnego końca, potrafi się odpowiednio mobilizować, jednak źle wytrzymuje prędko przeobrażające się okoliczności. Bywa osobnikiem samolubnym, wyłącznie jej indywidualne kłopoty są znaczące, jest totalnie skupiona na sobie i umie na chłodno wyzyskiwać inne osoby. To człowiek wyrozumiały, nie cierpi wrzeszczeć na przyjaciół, nie zdobywa uległości bezwzględnością ani nie komunikuje się z pociechami jedynie używaniem przykazań i zasad. To jednostka zachowawcza, z największym zapałem postępuje zawsze tak samo jak przedtem, w swoich dzieciach najchętniej postrzegałaby własne repliki, więc częstokroć gubi się w dzisiejszym, życiu. Jest to człowiek konwencjonalny, kocha skomplikowaną publiczną etykietę, często jest pełna ogłady, ale także trochę rutynowa w zachowaniu, zatem jest to doskonały koordynator. Cechuje się lojalnością, potrafi być prawdziwym kompanem przydatnym w strapieniach, ofiarność w związku jest dla niej rzeczą niezaprzeczalną, jednakże nierzadko w swojej wierności sięga aż do sztuczności.
To osobnik powolny, leniwiec to przy niej naturalne wcielenie bystrości, działa tak, jakby wyśmienicie bawiła się przy takim marnowaniu żywota. Znamionuje się zrównoważeniem, nie nudzi jej gorliwa realizacja jednostajnych zleceń, a więc lubuje się w opieszałych, relaksujących działaniach i umie zapanować nad sobą w stresujących sytuacjach. Jest to jednostka silna, jasno i dokładnie uzewnętrznia swoje oczekiwania, z zapałem wciela w życie wielkie innowacje i rewolucje oraz nie daje się zbić z pantałyku. Uwielbia zachowywać się powolnie, trudno ją ogłupić wytwornymi frazesami, bo w szczególności lubi przydatność i w każdym wypadku zachowuje się celowo oraz ostrożnie. Cechuje się sumiennością, zadanie jest dla niej sprawą nienaruszalną, funkcjonuje wedle drobiazgowo sprokurowanego projektu, dlatego mimo pozornej opieszałości na ogół urzeczywistnia swoje pomysły. Bywa chłodna, jest pomijana przy zwoływaniu na zabawy, potrafi niepotrzebnie zniechęcać względem swojej osoby, ponieważ wrażliwość nie jest jej olśniewającą cechą. Charakteryzuje się przezornością, próbuje nie reagować innstynktownie, tworzy wyrafinowane harmonogramy i nie ufa konceptom napisanym byle jak. Znamionuje się męstwem, niezmiernie rzadko lęka się nieznanych wyzwań, gdyż doskonale spełnia się w trudnych warunkach i wydaje się pozostałym ludziom nieugiętą górą.

Inne określenia właściwie portretujące wspomnianą osobę to także: logiczny, skąpy, dokuczliwy, lodowaty, schematyczny, zgaszony, łaskawy, ordynarny, fanatyczny, nieelastyczny, nieuprzejmy, denerwujący, przyjazny, prawy, nieuczciwy, nieczuły, poukładany, solidny, nietaktowny, chytry, zbolały, marudny, fanatyczny, samotny, grubiański, niesympatyczny, wiarygodny, zawzięty, naiwny oraz gorliwy.
Zawodami, w których najskuteczniej będzie działał, są: muzyk, tancerz, malarz, plantator, finansista, organista, agrotechnik, kontrabasista, artysta, kupiec i rolnik.

rokowania na dziś

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Acácio - (1959-) - brazylijski sportowiec, piłka nożna.
 • Agalcow Filip Aleksandrowicz - (1900-1980) - radziecki marszałek lotnictwa.
 • Brockstedt Nora - (1923-) - piosenkarka norweska.
 • Chmielewski Jacek - (1985-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Kriesel Gregory - (1965-) - amerykański muzyk, basista.
 • Lebioda Łukasz - (1987-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Lowe Crystal - (1981-) - aktorka kanadyjska.
 • Ludkiewicz Seweryn - (1882-1964) - polityk.
 • Maylene Michelle - (1987-) - amerykańska aktorka w filmach erotycznych.
 • Miśkiewicz Michał - (1989-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Piston Walter - (1894-) - amerykański kompozytor, pedagog.
 • Soto Geovany - (1983-) - portorykański sportowiec, baseball.
 • Suárez Jeffrén - (1988-) - hiszpański sportowiec, piłka nożna.
 • Tabęcki Hadrian Filip - (1975-) - kompozytor, muzyk, pianista.
 • Tena Luis Fernando - (1958-) - meksykański sportowiec, piłka nożna.
 • Torrisi Pietro - (1940-) - aktor włoski.
 • Tudor David - (1926-1996) - amerykański pianista, kompozytor.
 • Własow Aleksandr - (1932-2002) - polityk rosyjski.
Super Horoskop
o stronie    indeks
 
 
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.