Byczyca, 02 maja - Kobieta

Byczyca, 02 maja - Kobieta
planeta Wenus
metal miedź
Zodiakalna pani byk, która urodziła się dnia 2 5, jest to osoba poczciwa, nie próbuje rządzić innymi ludźmi, nie zyskuje posłuchu okrucieństwem ani nie uważa wściekłości za dobrą inspirację. Jest to osobnik tradycjonalistyczny, nie lubi niespodziewanych ekstrawagancji i przemian, jest przekonana o nieodmiennej słuszności już wykształconych punktów widzenia, dlatego częstokroć czuje się zagubiona w dzisiejszym, życiu. Cechuje się wiernością, jest zacnym i rzetelnym pracownikiem, usiłuje zachowywać się odpowiednio do swoich poglądów, ale jej immanentny legalizm umie powodować erupcje antypatii. Charakteryzuje się zdyscyplinowaniem, systematycznie prze do mety, przeszkody nie potrafią szybko jej zdeprymować, jednak kiepsko wytrzymuje żywiołowo przeistaczające się warunki. To jednostka otwarta, łatwo zawiera kontakty, pragnie wyrażać się bezpośrednio, aczkolwiek wyrozumiałość nie jest jej wybijającym się atrybutem. Jest to osoba wytrwała, często ekscytuje ją łowienie ryb, częstokroć jest kapitalnym opiekunem i wytrwałość dopomaga jej dojrzeć powiązania nieuchwytne dla normalnych ludzi. Jest to osobnik sztywny, jej postępowanie jest często rutynowe, nieszablonowość to dla niej niemal synonim błędnej postawy, zatem jest to najlepszy animator. Uwielbia zachowywać się egoistycznie, osoby dokoła mają zabiegać o jej samopoczucie, do celów umie podążać choćby przez czyjąś niedolę i nie zwraca uwagi na interesy pozostałych ludzi. Jest to jednostka władcza, jest prawdziwą inkarnacją policjanta i nie martwi się ocenianiem swojego stylu życia, toteż bywa nielubiana w swoim otoczeniu.
Znamionuje się przezornością, unika lekkomyślnych działań, kreuje skomplikowane plany oraz pędzi ku sukcesowi z wolna, lecz konsekwentnie. To osobnik dzielny, nie przerażają jej nijekie przeciwności, albowiem potrafi zwalczyć własny strach i ubóstwia żyć energicznie. Jest to osoba flegmatyczna, nie można jej z reguły nazwać punktualną, działa tak, jakby upływanie dnia wcale nie miało związku z jej postacią. Jest to osobnik opanowany, jest to naturalny urzędnik, a zatem niezwykle nie znosi być nadzorowana i umie zachować samokontrolę w stresujących sytuacjach. Bywa człowiekiem wstrzemięźliwym, jest opuszczana przy rekrutowaniu na imprezy, nie potrafi nawiązać bliskiej więzi z drugą osobą, ponieważ emocjonalność nie jest jej imponującą cnotą. Jest to człowiek zdecydowany, w urzeczywistnieniu swoich zamierzeń umie być bardzo zorganizowana, czasami kompletnie bezwzględna, chętnie wciela w życie wielkie reformy i przełomy oraz radośnie przyjmuje wszelkie pomyślne reorganizacje w rzeczywistości. Lubi zachowywać się powolnie, nie szacuje wyłącznie po pozorach, bo w szczególności ceni przydatność i w każdym wypadku stara się konstruować długookresowe ekstrapolacje. Cechuje się sumiennością, jest niezmiernie zawzięta i zdyscyplinowana, jej pomysły nie posiadają dziur, więc należy doszkalać się od niej skuteczności oraz ergonomii.

Inne cechy właściwie wyrażające przedstawianą osobę to również: gospodarny, miły, obowiązkowy, zawzięty, wyniosły, roztropny, sarkastyczny, stabilny, oszczędny, denerwujący, beznamiętny, nieokrzesany, nieufny, ociężały, ofiarny, nieuprzejmy, litościwy, fanatyczny, prawy, bezwzględny, hojny, zgaszony, konformistyczny, sympatyczny, apodyktyczny, gorliwy, wyciszony, przebiegły i skąpy.
Zawodami, w których idealnie się będzie spełniał, są: prezenter, przedsiębiorca, hodowca, finansista, lutnik, tancerz, kontrabasista, akwizytor, rolnik, artysta, agrotechnik, malarz, wokalista, pianista oraz gitarzysta.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Benn Gottfried - (1886-1956) - niemiecki poeta, prozaik.
 • Borzęcka Ewa - (1960-) - realizator filmów dokumentalnych.
 • Boswall John - (1920-2011) - aktor angielski.
 • Curtis Jade - (1990-) - brytyjska sportowiec, tenis.
 • Jasiński Tomasz - (1979-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Kowalewski Sławomir - (1968-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Łukacz Bartłomiej - (1985-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Murray Matt - (1981-) - angielski sportowiec, piłka nożna.
 • O'Leary David - (1958-) - irlandzki sportowiec, piłka nożna, trener piłkarski.
 • O'Rourke Patricia - (1922-) - amerykańska aktorka w filmie "Jungle Book", 1942: Mahala.
 • Pele Pedro - (1978-) - sportowiec, piłka nożna, obrońca.
 • Pietrzak Wanda - (1963-) - operator filmowy.
 • Rigozzi Christa - (1983-) - modelka szwajcarska.
 • Schwaller Anita - (1975-) - szwajcarska sportowiec, snowboard.
 • Žniderčič Tomaž - (1977-) - sportowiec, piłka nożna.
super horoskop
o stronie    indeks
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.