Byczyca, 19 maja - Kobieta

Byczyca, 19 maja - Kobieta
planeta Wenus
metal miedź
Byczyca, która przyszła na świat w dniu 19 5, bywa człowiekiem egocentrycznym, do zamierzeń potrafi przeć chociażby przez cudzą szkodę i wszelkie wydarzenia winny obracać się wokoło jej osoby. Jest to jednostka apodyktyczna, chce zniewolić całą planetę i nie martwi się oceną swojego sposobu bycia, więc marnie sprawdza się w trakcie zespołowych zajęć. To osobnik zorganizowany, wykonuje pracę bez zbędnych sprintów, problemy nie umieją łatwo jej zrazić, jednak częstokroć nie starcza jej wszechstronności wymaganej w naglących okolicznościach. To osoba cierpliwa, umie uważnie wsłuchiwać się w ludzkie historie, często cieszy ją wędkarstwo i potrafi nabyć sprawność w zagadnieniach narzucających konieczność długotrwałej praktyki. To osobnik wierny, jest niezmiernie troskliwa w stosunku do własnego małżonka, szczerość w związku jest dla niej sprawą niekwestionowaną, jednakże jej wrodzona praworządność umie powodować wybuchy awersji. To człowiek łagodny, nie przywiązuje wagi do sławy, nie wykorzystuje siły w relacjach z innymi osobami ani nie zdobywa posłuchu surowością. Jest to jednostka konserwatywna, uważa innowacje za metodę unicestwiania porządnych rzeczy, w swoich pociechach z największą satysfakcją widziałaby własne kopie, a więc nie znosi naokoło siebie jakichkolwiek innowatorów. To osobnik oficjalny, chce mieć przygotowaną replikę na każde dające się pomyśleć zapytanie, wydaje się być na zawsze uwięziona w nieodmiennej strategii działania, toteż jest to optymalny aktywista. To człowiek szczery, jej bezpośredniość gwarantuje jej popularność, lubi formułować myśli bez ogródek, ale częstokroć brakuje jej subtelności.
To jednostka flegmatyczna, wydaje się totalnie zdystansowaną, działa tak, jakby upływ czasu wcale nie dotyczył jej persony. To osoba spokojna, nie nuży jej obowiązkowe realizowanie jednostajnych zleceń, dlatego całe życie najchętniej przepędza na intymnych refleksjach i potrafi zachować samokontrolę w niespokojnych sytuacjach. To osobnik rozważny, to dalekowzroczny i wytrawny strateg, bierze pod uwagę przeróżne scenariusze posunięć oraz mknie ku finansowemu dobrobytowi mozolnie, lecz metodycznie. Znamionuje się odwagą, umie urzeczywistnić zadania niewykonalne dla pozostałych ludzi, bowiem podejmuje starania, by nie zastanawiać się nad lękiem i ukazuje potężne opanowanie. Jest to człowiek sumienny, swoje misje postrzega na serio, funkcjonuje wedle drobiazgowo wykonanego projektu, a zatem pomimo pozornej powolności na ogół urzeczywistnia swoje pomysły. Cechuje się flegmatycznością, trudno ją omamić ładnymi zdaniami, bo stara się wyłącznie o autentycznie pożyteczne sprawy i zawsze zachowuje się przytomnie oraz przewidująco. Jest to osoba stanowcza, dąży do celu bez nieuzasadnionych rozterek, potrafi wymóc wykonanie zaordynowanych zarządzeń i nie lęka się zaczynania zwad. Uwielbia zachowywać się oschle, jest pomijana przy zwoływaniu na hulanki, umie bezsensownie zniechęcać do siebie, albowiem nie potrafi manifestować wzruszeń.

Inne określenia odpowiednio opisujące wspomnianą jednostkę to również: nieczuły, namówiony, nieokrzesany, solidny, światły, nieugięty, potężny, pusty, pracowity, srogi, czuły, konformistyczny, przebiegły, obowiązkowy, nieznośny, perfekcjonistyczny, badawczy, schematyczny, stabilny, litościwy, niewrażliwy, ordynarny, gorliwy, natrętny, miłosierny, zrzędliwy, zbolały, poukładany, gospodarny oraz naiwny.
Zawodami, w których najtrafniej się będzie sprawdzał, są: rzeźbiarz, prezenter, biznesmen, tancerz, konferansjer, ubezpieczyciel, finansista, akwizytor, aktor, kontrabasista, kupiec, artysta, przedsiębiorca i plantator.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Amrani Reda El - (1988-) - marokański sportowiec, tenis ziemny.
 • Ando Masanobu - (1975-) - aktor japoński.
 • Badowski Władysław - (1907-1980) - aktor, lalkarz, reżyser, dyrektor teatru.
 • Bent Marcus - (1978-) - angielski sportowiec, piłka nożna.
 • Charlotta Zofia - (1744-) - niemiecka księżniczka Mecklenburg-Strelitz, królowa Wielkiej Brytanii.
 • Cogan Alma - (1932-) - piosenkarka angielska.
 • Ephron Nora - (1941-) - amerykańska pisarka, dziennikarka, reżyser, scenarzysta filmowy.
 • Harper Robert - (1951-) - amerykański aktor telewizyjny.
 • Hervey Augustus - (1724-1779) - brytyjski admirał, polityk.
 • Kim Catherine Haena - (1984-) - aktorka amerykańska.
 • Kingston Natalie - (1905-) - aktorka amerykańska.
 • Monro David Carmichael - (1886-1960) - brytyjski generał, lekarz.
 • Oreiro Natalia - (1977-) - urugwajska aktorka, piosenkarka.
 • Sarniak Robert - (1982-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Shibicky Alex - (1914-2005) - kanadyjski sportowiec, hokej na lodzie.
 • Watson Heather - (1992-) - brytyjska sportowiec, tenis ziemny.
 • Wieczorek Włodzimierz - (1962-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Zięba Robert - (1981-) - sportowiec, piłka nożna.
 • d'Argenlieu Olivier-Charles-Marie Thierry - (1887-1940) - generał francuski.
 • Özkan Yavuz - (1985-) - sportowiec, piłka nożna.
super horoskop
o stronie    indeks
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.