Byczyca, 18 maja - Kobieta

Byczyca, 18 maja - Kobieta
planeta Wenus
metal miedź
Astrologiczna pani byk urodzona dnia 18 5 jest to człowiek dominujący, jest urodzonym wcieleniem policjanta i częstokroć nie zdaje sobie sprawy ze zbiorowej percepcji swojej persony, a zatem potrafi prowokować opory pomiędzy swoimi podwładnymi. Jest to osobnik konserwatywny, uznaje reorganizacje za technikę destrukcji porządnych obiektów, w swoich dzieciach najchętniej postrzegałaby własne repliki, toteż często uparcie trzyma się od dawna wycofanych z użycia strategii i rozwiązań. Jest to jednostka cierpliwa, w zamierzchłych dniach umiałaby być mnichem notującym zdobionych tomach, potrafi być wspaniałomyślnym i empatycznym partnerem i umie urzeczywistnić zadania niezmiernie odpychające dla pozostałych osób. Częstokroć bywa oficjalna, pragnie mieć przemyślaną ripostę na dowolne możliwe zapytanie, spontaniczność to dla niej nieomal pseudonim nieodpowiedniego zachowania, dlatego nie jest uznaną duszą towarzystwa. To człowiek szczery, jej prostolinijność dostarcza jej powodzenia w towarzystwie, bardzo ceni prawdomówność, jednakże często złości takim zachowaniem kolegów. Bywa osobnikiem egocentrycznym, inne osoby muszą rozwikływać jej problemy i nie interesuje jej rozbudowa twórczych powiązań ze znajomymi. To jednostka zorganizowana, ukazuje upór i opanowanie, potrafi się adekwatnie mobilizować, jednak częstokroć nie daje rady wykazywać się kreatywnością w wymagających tego sytuacjach. To człowiek lojalny, kumple są dla niej niezwykle cenni, jest niezmiernie chwalona przez towarzyszy, ale nieraz w swojej ofiarności posuwa się aż do sztuczności. Jest to osobnik łagodny, nie wykorzystuje przemocy w kontaktach z innymi osobami, nie troszczy się o udowodnienie swojej racji nie licząc się z kosztami ani nie jest zazdrosna i okrutna.
Jest to jednostka wstrzemięźliwa, jest omijana przy zapraszaniu na zabawy, nie umie stworzyć zażyłego związku z drugim człowiekiem, bo okazywanie zrozumienia nie przychodzi jej bez problemów. Jest to osoba zrównoważona, wygląda jak średniowieczny pustelnik, więc każdy dzień za dniem z największą satysfakcją przepędza na samotnych rozmyślaniach i męczy ją współdziałanie z ludźmi pochopnymi. To osobnik przewidujący, to ostrożny i odważny dowódca, dokładnie planuje najdrobniejsze działania oraz śpieszy ku finansowemu dobrobytowi pomału, lecz konsekwentnie. To jednostka powolna, nie marnuje energii na po prostu zbędne rzeczy, gdyż liczy się dla niej głównie rzeczywista użyteczność i w osobistych ocenach w każdym wypadku rządzi się beznamiętnymi rachunkami. Jest to osoba flegmatyczna, żółw to przy niej autentyczna personifikacja bystrości, cacka się z każdą możliwą rzeczą tak dalece, jakby posiadała na załatwienie wszelkich spraw całą wieczność. To jednostka odpowiedzialna, jest bardzo uparta i konsekwentna, działa podług drobiazgowo wypracowanego planu, zatem mimo złudnej ospałości z reguły realizuje swoje pomysły. Cechuje się śmiałością, niezmiernie rzadko jest zaniepokojona nieprzewidzianymi przeszkodami, albowiem doskonale znosi napięcie i okazuje pokaźną samokontrolę. Charakteryzuje się siłą, wyśmienicie rozumie swoje potrzeby, w razie potrzeby odważnie i pragmatycznie uzasadnia swoje sądy oraz nie porzuca realizowania dalekosiężnych koncepcji dla doraźnego i pozornego udogodnienia.

Pozostałe przymioty trafnie odzwierciedlające owego osobnika to też: zgryźliwy, samotny, lodowaty, konformistyczny, niepohamowany, uparty, schematyczny, stabilny, logiczny, fanatyczny, tajemniczy, beznamiętny, namówiony, skąpy, cyniczny, uprzejmy, bezbarwny, zawzięty, sarkastyczny i despotyczny.
Zawodami, w których perfekcyjnie się będzie spełniał, są: lutnik, artysta, plantator, urzędnik, finansista, tancerz, hodowca, przemysłowiec, rolnik oraz gitarzysta.

rokowania na dziś

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Abbas Abu - (1948-2004) - polityk palestyński.
 • Arkadie Kevin - (1957-) - amerykański scenarzysta, realizator telewizyjny.
 • Blok Stef - (1964-) - polityk holenderski.
 • Coleridge Sylvia - (1909-) - aktorka brytyjska.
 • Higuaín Gonzalo - (1987-) - argentyński sportowiec, piłka nożna.
 • Janowski Paweł - (1968-) - historyk, teolog.
 • Kozak Maciej - (1971-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Lamour Dorothy - (1914-) - amerykańska aktorka, piosenkarka.
 • Learczyk Zbigniew - (1953-) - aktor.
 • LuaLua Kazenga - (1990-) - brytyjski sportowiec, piłka nożna.
 • Manley Michael - (1924-1997) - polityk jamajski.
 • Musa Lisa - (1984-) - rosyjska aktorka w filmach erotycznych.
 • Petković Maria od Jezusa Ukrzyżowanego - (1892-) - założycielka Córek Miłosierdzia, błogosławiona katolicka.
 • Rose Reginald - (1920-2002) - pisarz amerykański.
 • Samuel Xavier - (1983-) - aktor australijski.
 • Santiago Rémi - (1980-) - francuski sportowiec, skoki narciarskie.
Super Horoskop
o stronie    indeks
 
 
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.