Byczyca, 16 maja - Kobieta

Byczyca, 16 maja - Kobieta
planeta Wenus
metal miedź
Byczyca urodzona dnia 16 5 jest to jednostka wyrozumiała, nie używa siły w relacjach z innymi ludźmi ani nie jest pazerna i sroga. Jest to osobnik naturalny, jest uznawana w zespole, pragnie wyrażać się bez owijania w bawełnę, ale często nie wystarcza jej delikatności. Jest to osoba tradycjonalistyczna, ubóstwia posiadać określony punkt widzenia względem wszelkich spraw, w swoich dzieciach najchętniej dostrzegałaby własne duplikaty, więc częstokroć toczy zapalczywe konflikty z własnymi pociechami. Jest to jednostka szczera, jest bardzo troskliwa dla swojego towarzysza życia, jest niezwykle szanowana przez wspólników, lecz jej spontaniczna praworządność umie być przyczyną erupcji niechęci. Lubi zachowywać się egoistycznie, do celów potrafi dążyć chociażby poprzez cudzą szkodę i powiązania dwustronne znaczą dla niej otrzymywanie korzyści. Uwielbia zachowywać się konsekwentnie, mozoli się bez niepotrzebnych sprintów, przeciwności nie umieją łatwo jej odstręczyć, jednak czasami zbytnio przywiązuje się do wcześniej obmyślonych pomysłów. Jest to człowiek wytrwały, cierpliwość pomaga jej dojrzeć korelacje niezauważalne dla pozostałych osób, umie z uwagą wysłuchiwać czyichś historii i spełnia się w charakterze lubianego opiekuna. Bywa formalna, chce mieć gotową odpowiedź na każdą możliwą wątpliwość, jest raczej konwencjonalna mimo że zawsze także niezmiernie uprzejma, a zatem nie jest wziętym społecznikiem. Bywa apodyktyczna, jest prawdziwą personifikacją kaprala i nie lęka się oceny swojego zachowania, zatem często natrafia na niejawny bunt wobec swoich działań.
To jednostka silna, zwykle pracuje gwałtownie i żwawo, nie czuje obiekcji przed burzeniem istniejącego porządku oraz nie pozwala się zbić z pantałyku. Jest to osobnik sumienny, swoje misje postrzega serio, działa podług skrupulatnie wykonanego projektu, a więc należy uczyć się od niej pragmatyczności i skuteczności. Jest to osoba zrównoważona, niespiesznie sprawuje umiłowane ceremoniały, dlatego cały dzień za dniem z największą przyjemnością spędza na intymnych przemyśleniach i potrafi nie stracić głowy w niespokojnych sytuacjach. Częstokroć bywa chłodna, jest omijana przy zwoływaniu na balangi, nie umie zbudować poufałej więzi z drugim człowiekiem, bowiem wrażliwość nie jest jej dobrą stroną. Jest to osoba dalekowzroczna, to przezorny i wytrawny przywódca, dokładnie organizuje najmniejsze ruchy oraz nie polega na koncepcjach stworzonych niestarannie. To jednostka odważna, bardzo rzadko boi się zaskakujących wyzwań, albowiem stara się przeważnie nie bać się z wyprzedzeniem i utrzymuje spokój bez względu na okoliczności. To osobnik flegmatyczny, nie można jej zazwyczaj określić przewidywalną, potrafi wykroczyć poza wszelki realny termin, jakby upływanie czasu zupełnie nie dotyczyło jej persony. Charakteryzuje się powolnością, nie zwraca uwagi na pozory, gdyż stara się wyłącznie o naprawdę użyteczne rzeczy i każdy obiekt musi posiadać dla niej jakąś funkcję.

Inne cechy adekwatnie charakteryzujące przedstawianą osobę to też: zbolały, ustatkowany, przyjacielski, badawczy, bezlitosny, poukładany, pusty, hojny, ugodowy, srogi, marudny, melancholijny, beznamiętny, samotny, bezbarwny, nieokrzesany, wyrachowany, litościwy, tajemniczy, denerwujący, czujny, stabilny, despotyczny, nieznośny, wyniosły, chciwy, zawzięty, konformistyczny oraz ociężały.
Zawodami, w których optymalnie się będzie spełniał, są: prezenter, kupiec, rzeźbiarz, pianista, tatuażysta, akwizytor, konferansjer, aktor, plantator, finansista, przemysłowiec i wokalista.

rokowania na dziś

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Csányi Sándor - (1975-) - aktor węgierski.
 • Korona Dawid - (1987-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Kosmowska Ada - (1871-) - aktorka teatralna.
 • Kotliński Janusz - (1943-) - sportowiec, kolarstwo torowe.
 • Lawless Tom - (1956-) - amerykański sportowiec, baseball.
 • Lee Alvin - (1944-2013) - angielski muzyk rockowy, gitarzysta, wokalista.
 • Limahl - (1958-) - angielski wokalista, muzyk.
 • Milano Alyssa - (1972-) - aktorka amerykańska.
 • Mojsow Łazar - (1920-2011) - polityk macedoński.
 • Oberek Gabriela - (1986-) - aktorka.
 • Reinhardt - (1968-) - niemiecki aktor w filmach erotycznych.
 • Rudenko Mykoła - (1920-2004) - pisarz ukraiński.
 • Rzewuski Jan - (1916-1994) - fizyk, profesor.
 • Smith Jon - (1975-) - pisarz brytyjski.
 • Swanson Kristy - (1969-) - amerykańska aktorka, modelka.
 • Świercz Dawid - (1991-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Towers Tiffany - (1971-) - kanadyjska aktorka w filmach erotycznych.
 • Wira Albin - (1953-) - sportowiec, piłka nożna.
Super Horoskop
o stronie    indeks
 
 
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.