Byczyca, 13 maja - Kobieta

Byczyca, 13 maja - Kobieta
planeta Wenus
metal miedź
Byczyca, która urodziła się dnia 13 5, to osoba cierpliwa, umie wykonać sprawy bardzo nieatrakcyjne dla normalnych ludzi, często jest świetnym mentorem i częstokroć cieszy ją wędkarstwo. Lubi zachowywać się konsekwentnie, wykazuje zdyscyplinowanie i cierpliwość, problemy nie potrafią łatwo jej odstręczyć, jednak kiepsko znosi błyskawicznie przeobrażające się warunki. Bywa jednostką oficjalną, jej zachowanie jest często sztampowe, spontaniczność to dla niej prawie że inne określenie błędnej postawy, a więc perfekcyjne rezultaty osiąga w matematycznych dziedzinach wypranych z krzykliwych fajerwerków. Bywa osobnikiem egoistycznym, relacje dwustronne oznaczają dla niej zdobywanie korzyści i umie bez emocji używać pozostałych osób. Jest to jednostka wierna, jest odpowiedzialnym i słownym podkomendnym, stara się zachowywać się odpowiednio do swoich poglądów, lecz niejednokrotnie w swojej uczciwości posuwa się aż do bufonerii. To osobnik poczciwy, nie komunikuje się z dziećmi jedynie stosowaniem dyspozycji i zasad, nie lubi wydzierać się na kompanów ani nie jest chciwa i sroga. Jest to człowiek szczery, jej bezpośredniość gwarantuje jej powodzenie w towarzystwie, pragnie wyrażać się otwarcie, ale częstokroć drażni takim zachowaniem kolegów. Często bywa autokratyczna, uważa się za osobę kompetentną w dowolnym zagadnieniu i częstokroć nie posiada wiedzy o zbiorowym odbiorze swojej persony, dlatego często napotyka niejawne nieposłuszeństwo wobec swoich działań. Jest to jednostka tradycjonalistyczna, stroni od wszelkich ekstrawagancji i reorganizacji, na każdą ciekawostkę spogląda bez entuzjazmu i podejrzliwie, toteż częstokroć czuje się zagubiona we współczesnym, życiu.
Bywa chłodna, jest pomijana przy zwoływaniu na balangi, na ogół zajmują ją wyłącznie gołe konkrety i efekty, gdyż demonstrowanie uczuć jest dla niej trudnością. To osobnik przezorny, to rozważny i posiadający duże aspiracje planista, kreuje skomplikowane harmonogramy oraz nie darzy zaufaniem konceptów utworzonych niestarannie. To osoba stanowcza, we wdrażaniu własnych celów potrafi być niezmiernie konsekwentna, niekiedy aż agresywna, z pasją wciela w życie wielkie rewolucje i przemiany oraz radośnie podchodzi do wszelkich pozytywnych innowacji w otoczeniu. To człowiek powolny, jakiekolwiek scenariusze funkcjonują dla niej tylko w teorii, do swoich zleceń ustosunkowuje się tak, jakby miała na wykonanie dowolnych zadań całe stulecie. Charakteryzuje się słownością, obowiązek jest dla niej rzeczą niepodważalną, utrzymuje jednorodne, jednakże produktywne tempo działalności, zatem w długotrwałym podejściu zazwyczaj dystansuje porywczych przodowników. Jest to osoba śmiała, niezwykle rzadko jest zaniepokojona nietypowymi przeszkodami, bo dąży do tego, by nie powracać myślami do lęku i jakiekolwiek przeciwności przeważnie nie zatrważają jej. Jest to jednostka flegmatyczna, nie traci zasobów na zwyczajnie bezsensowne kwestie, bowiem stara się wyłącznie o autentycznie użyteczne sprawy i w osobistych postanowieniach zawsze kieruje się wyrachowanymi obliczeniami. To człowiek opanowany, nie nuży jej pracowita realizacja jednostajnych zadań, więc bardzo nienawidzi być pilnowana i zwykle pracuje odpowiedzialnie, aczkolwiek we własnym rytmie.

Inne przymioty właściwie wyrażające przedstawianą osobę to też: prawy, czuły, wyzwolony, fanatyczny, nadęty, solidny, nadgorliwy, krytyczny, niedostępny, przebiegły, przyjacielski, fanatyczny, srogi, miły, ofiarny, miłosierny, wyniosły, zuchwały, lodowaty, ociężały, szorstki, gorliwy, oszczędny oraz wiarygodny.
Zawodami, w których najlepiej się będzie realizował, są: kupiec, kontrabasista, dyrygent, lutnik, aktor, gitarzysta, prezenter, tatuażysta, malarz, finansista, ubezpieczyciel, przemysłowiec, urzędnik, rzeźbiarz i muzyk.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Arthur Bea - (1922-) - amerykańska aktorka komediowa.
 • Axentowicz Teodor - (1859-1938) - malarz.
 • Bragança Jan VI - (1769-1826) - król Portugalii 1816-1826.
 • Bromirski Jerzy - (1915-) - profesor, maszyny matematyczne.
 • Carnot Lazare Nicolas Marguerite - (1753-1823) - francuski polityk, generał, matematyk.
 • Ikeda Yukihiko - (1937-2004) - polityk japoński.
 • Kalbarczyk Krzysztof - (1991-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Masur Wally - (1963-) - australijski sportowiec, tenis ziemny.
 • Parrish Hunter - (1987-) - aktor amerykański.
 • Rejmer Jakub - (1983-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Sage Stephanie - (1985-) - amerykańska aktorka w filmach erotycznych.
 • Sektioui Tarik - (1977-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Sudreau Pierre - (1919-2012) - polityk francuski.
 • Wanamaker Zoë - (1949-) - aktorka.
 • Zabałkański Iwan I Dybicz - (1785-1831) - feldmarszałek rosyjski.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.