Byczyca, 13 maja - Kobieta

Byczyca, 13 maja - Kobieta
planeta Wenus
metal miedź
Byczyca, która urodziła się dnia 13 5, to osoba cierpliwa, umie wykonać sprawy bardzo nieatrakcyjne dla normalnych ludzi, często jest świetnym mentorem i częstokroć cieszy ją wędkarstwo. Lubi zachowywać się konsekwentnie, wykazuje zdyscyplinowanie i cierpliwość, problemy nie potrafią łatwo jej odstręczyć, jednak kiepsko znosi błyskawicznie przeobrażające się warunki. Bywa jednostką oficjalną, jej zachowanie jest często sztampowe, spontaniczność to dla niej prawie że inne określenie błędnej postawy, a więc perfekcyjne rezultaty osiąga w matematycznych dziedzinach wypranych z krzykliwych fajerwerków. Bywa osobnikiem egoistycznym, relacje dwustronne oznaczają dla niej zdobywanie korzyści i umie bez emocji używać pozostałych osób. Jest to jednostka wierna, jest odpowiedzialnym i słownym podkomendnym, stara się zachowywać się odpowiednio do swoich poglądów, lecz niejednokrotnie w swojej uczciwości posuwa się aż do bufonerii. To osobnik poczciwy, nie komunikuje się z dziećmi jedynie stosowaniem dyspozycji i zasad, nie lubi wydzierać się na kompanów ani nie jest chciwa i sroga. Jest to człowiek szczery, jej bezpośredniość gwarantuje jej powodzenie w towarzystwie, pragnie wyrażać się otwarcie, ale częstokroć drażni takim zachowaniem kolegów. Często bywa autokratyczna, uważa się za osobę kompetentną w dowolnym zagadnieniu i częstokroć nie posiada wiedzy o zbiorowym odbiorze swojej persony, dlatego często napotyka niejawne nieposłuszeństwo wobec swoich działań. Jest to jednostka tradycjonalistyczna, stroni od wszelkich ekstrawagancji i reorganizacji, na każdą ciekawostkę spogląda bez entuzjazmu i podejrzliwie, toteż częstokroć czuje się zagubiona we współczesnym, życiu.
Bywa chłodna, jest pomijana przy zwoływaniu na balangi, na ogół zajmują ją wyłącznie gołe konkrety i efekty, gdyż demonstrowanie uczuć jest dla niej trudnością. To osobnik przezorny, to rozważny i posiadający duże aspiracje planista, kreuje skomplikowane harmonogramy oraz nie darzy zaufaniem konceptów utworzonych niestarannie. To osoba stanowcza, we wdrażaniu własnych celów potrafi być niezmiernie konsekwentna, niekiedy aż agresywna, z pasją wciela w życie wielkie rewolucje i przemiany oraz radośnie podchodzi do wszelkich pozytywnych innowacji w otoczeniu. To człowiek powolny, jakiekolwiek scenariusze funkcjonują dla niej tylko w teorii, do swoich zleceń ustosunkowuje się tak, jakby miała na wykonanie dowolnych zadań całe stulecie. Charakteryzuje się słownością, obowiązek jest dla niej rzeczą niepodważalną, utrzymuje jednorodne, jednakże produktywne tempo działalności, zatem w długotrwałym podejściu zazwyczaj dystansuje porywczych przodowników. Jest to osoba śmiała, niezwykle rzadko jest zaniepokojona nietypowymi przeszkodami, bo dąży do tego, by nie powracać myślami do lęku i jakiekolwiek przeciwności przeważnie nie zatrważają jej. Jest to jednostka flegmatyczna, nie traci zasobów na zwyczajnie bezsensowne kwestie, bowiem stara się wyłącznie o autentycznie użyteczne sprawy i w osobistych postanowieniach zawsze kieruje się wyrachowanymi obliczeniami. To człowiek opanowany, nie nuży jej pracowita realizacja jednostajnych zadań, więc bardzo nienawidzi być pilnowana i zwykle pracuje odpowiedzialnie, aczkolwiek we własnym rytmie.

Inne przymioty właściwie wyrażające przedstawianą osobę to też: prawy, czuły, wyzwolony, fanatyczny, nadęty, solidny, nadgorliwy, krytyczny, niedostępny, przebiegły, przyjacielski, fanatyczny, srogi, miły, ofiarny, miłosierny, wyniosły, zuchwały, lodowaty, ociężały, szorstki, gorliwy, oszczędny oraz wiarygodny.
Zawodami, w których najlepiej się będzie realizował, są: kupiec, kontrabasista, dyrygent, lutnik, aktor, gitarzysta, prezenter, tatuażysta, malarz, finansista, ubezpieczyciel, przemysłowiec, urzędnik, rzeźbiarz i muzyk.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Barber Frances - (1958-) - aktorka angielska.
 • Braque Georges - (1882-1963) - francuski malarz, rzeźbiarz, grafik.
 • Campos Rafael - (1936-1985) - aktor dominikański.
 • Gorzko Jerzy - (1952-) - aktor.
 • Husejinović Said - (1988-) - bośniacki sportowiec, piłka nożna.
 • Kalousek David - (1975-) - czeski sportowiec, piłka nożna.
 • Langdon Trajan - (1976-) - amerykański sportowiec, piłka koszykowa.
 • Lewandowski Robert - (1920-2006) - dziennikarz.
 • Rumszewicz Tomasz - (1955-) - sportowiec, żeglarstwo, klasa Finn.
 • Ryan Debby - (1993-) - aktorka amerykańska.
 • Scott-Brown Archie - (1927-1958) - angielski kierowca wyścigowy.
 • Thompson Paul - (1951-) - brytyjski muzyk rockowy, perkusista.
 • Wagner Leon - (1934-2004) - amerykański sportowiec, baseball.
 • Walicki Łukasz - (1991-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Walicki Paweł - (1991-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Wielkoduszny Filip I - (1504-1567) - landgraf Hesji 1509-1567.
super horoskop
o stronie    indeks
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.