Byczyca, 01 maja - Kobieta

Byczyca, 01 maja - Kobieta
planeta Wenus
metal miedź
Byczyca urodzona w dniu 1 5 częstokroć bywa formalna, kocha wyrafinowaną społeczną etykietę, jest raczej sztywna mimo że zawsze również niezmiernie uprzejma, dlatego jest to doskonały mistrz ceremonii. Często bywa władcza, czuje się osobą fachową w dowolnym zagadnieniu i przemawianie do jej rozwagi częstokroć nie przynosi efektów, zatem często napotyka cichą opozycję względem swoich aktywności. Uwielbia zachowywać się konsekwentnie, umie dociągnąć swoje przedsięwzięcia do szczęśliwego ukończenia, potrafi się należycie motywować, jednak częstokroć nie starcza jej błyskotliwości niezbędnej w naglących sytuacjach. Lubi zachowywać się egoistycznie, wszelkie wydarzenia powinny kręcić się wkoło jej persony, umie beznamiętnie posługiwać się innymi ludźmi i jest całkowicie skoncentrowana na sobie. To jednostka dobroduszna, nie jest zawistna i bezwzględna, nie daje się prędko zirytować ani nie komunikuje się z dziećmi jedynie wygłaszaniem nakazów i dekretów. Jest to osobnik prostolinijny, często jest niezwykle urocza, bardzo ceni prawdomówność, ale częstokroć irytuje w ten sposób wspólników. Cechuje się lojalnością, jest rzetelnym i sumiennym podkomendnym, usiłuje zachowywać się adekwatnie do swoich poglądów, jednakże często w tym naturalnym koleżeństwie potrafi zapomnieć osobiste potrzeby. Jest to osoba cierpliwa, umie urzeczywistnić sprawy niezmiernie odstręczające dla pozostałych ludzi, umie wnikliwie wsłuchiwać się w czyjeś zwierzenia i częstokroć cieszy ją wędkowanie. Jest to osoba konserwatywna, uznaje zmiany za sposób psucia porządnych mechanizmów, jej koledzy mają postrzegać sprawy tak samo jak ona, a zatem często gubi się we współczesnym, otoczeniu.
To jednostka przewidująca, to dalekowzroczny i ambitny przywódca, rozpatruje różne projekty posunięć oraz prze ku sukcesowi mozolnie, aczkolwiek systematycznie. Znamionuje się flegmatycznością, nie zwraca uwagi na fasady, bowiem w każdym wypadku rozważa zakładane korzyści i każda rzecz musi posiadać dla niej jakąś funkcję. Jest to osobnik opanowany, wykonuje pracę z namysłem oraz ostrożnie, toteż całe życie z największą satysfakcją spędza na intymnych refleksjach i potrafi zachować opanowanie w stresujących okolicznościach. Częstokroć bywa powściągliwa, jest uważana za impertynenta, często bywa przesadnie brutalna i zacietrzewiona, albowiem nie umie manifestować emocji. Jest to człowiek śmiały, nie przerażają jej jakiekolwiek trudności, gdyż stara się zwykle nie zamartwiać się na zapas i wydaje się innym ludziom nieporuszoną górą. To osoba stanowcza, doskonale zdaje sobie sprawę ze swoich oczekiwań, jeśli to konieczne, odważnie i konkretnie broni swoich ocen oraz nie boi się rozpoczynania sprzeczek. Jest to osobnik odpowiedzialny, swoje powinności traktuje serio, jej pomysły nie zawierają błędów, a więc pomimo zwodniczej opieszałości zazwyczaj wciela w życie swoje plany. To jednostka powolna, zdaje się zupełnie zdystansowaną, cacka się z każdą możliwą rzeczą tak strasznie, jakby kompletnie nie dbała o zamknięcie swoich działań.

Pozostałe cechy trafnie odzwierciedlające owego osobnika to też: zimny, umiarkowany, pracowity, sarkastyczny, badawczy, nieczuły, pyszałkowaty, przesądny, miły, cyniczny, schematyczny, zgaszony, gorliwy, tkliwy, przyjacielski, litościwy, krytykancki, uprzejmy, bezkompromisowy, poukładany i bezwzględny.
Zawodami, w których perfekcyjnie się będzie realizował, są: tancerz, akwizytor, malarz, tatuażysta, rolnik, przedsiębiorca, bankowiec, konferansjer, finansista, agrotechnik, pianista, dyrygent, lutnik, artysta, muzyk oraz biznesmen.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Bathurst Henry - (1927-2011) - brytyjski arystokrata, polityk.
 • Binalshibh Ramzi - (1972-) - terrorysta jemeński.
 • Dornan Jamie - (1982-) - aktor północnoirlandzki.
 • Fath Farah - (1984-) - aktorka amerykańska.
 • Goral Władysław - (1898-1945) - duchowny katolicki, biskup.
 • Habsburg Rudolf IV Założyciel; Rudolf I - (1218-1291) - hrabia Habsburga i Kyburga, władca Górnej Alzacji jako Rudolf IV, król Niemiec 1273-1291 jako Rudolf I Urodzony Limburg w pobliżu Sasbach am Kaiserstuhl.
 • Hale Sonnie - (1902-1959) - aktor angielski.
 • Jędrzejczyk Norbert - (1990-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Johnston Julanne - (1900-) - aktorka amerykańska.
 • Leśniowski Mateusz - (1988-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Mangan James Clarence - (1803-1849) - poeta irlandzki.
 • McGrain Danny - (1950-) - szkocki sportowiec, piłka nożna, trener piłkarski.
 • Ntibazonkiza Saïdi - (1987-) - sportowiec, piłka nożna.
 • O'Donnell Martin - (1955-) - kompozytor amerykański.
 • Owens Graeme - (1988-) - sportowiec, piłka nożna, pomocnik.
 • Przetak Łukasz - (1991-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Rojek Filip - (1984-) - aktor.
 • Samassa Mamadou - (1986-) - francuski sportowiec, piłka nożna.
 • Spychała Sebastian - (1987-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Wojnarowska Cezaryna Wanda - (1861-) - działaczka rewolucyjna, publicystka.
super horoskop
o stronie    indeks
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.