Byczyca, 30 kwietnia - Kobieta

Byczyca, 30 kwietnia - Kobieta
planeta Wenus
metal miedź
Kobieta byk, która urodziła się dnia 30 4, to jednostka formalna, wygląda jak samochód bez amortyzatorów, improwizacja to dla niej nieomal nazwa niewłaściwej postawy, dlatego idealne wyniki osiąga w technicznych dziedzinach wypranych z efekciarskich ozdobników. To osobnik władczy, nie lubi podważania swoich decyzji i odwoływanie się do jej rozumu częstokroć nie przynosi efektów, a więc potrafi prowokować opory pośród swoich pracowników. Jest to człowiek lojalny, koledzy są dla niej bardzo ważni, jest niezmiernie lubiana przez znajomych, jednakże niejednokrotnie w swojej uczciwości dosięga aż do przesady. Jest to osoba konserwatywna, uwielbia mieć określoną opinię względem wszelkich spraw, w swoich dzieciach z największą satysfakcją dostrzegałaby własne duplikaty, zatem często uporczywie trzyma się od dawna wycofanych z użycia metod i strategii. To człowiek konsekwentny, pracuje bez bezcelowych sprintów, postępuje w sposób przemyślany i zamierzony, jednak nierzadko przesadnie przywiązuje się do uprzednio stworzonych koncepcji. To jednostka bezpośrednia, jest lubiona w zespole, ubóstwia mówić prosto z mostu, aczkolwiek wielkoduszność nie jest jej mocnym atutem. Bywa osobnikiem samolubnym, osoby dookoła muszą troszczyć się o jej dobrostan, umie być sprawnym kombinatorem i bez zapału przekazuje coś innym ludziom. To jednostka dobroduszna, nienawidzi wrzeszczeć na przyjaciół ani nie komunikuje się z pociechami jedynie wygłaszaniem instrukcji i reguł. Charakteryzuje się wytrwałością, determinacja w kroczeniu do finału częstokroć pozwala jej osiągnąć sukces, w minionych wiekach potrafiłaby być mnichem piszącym starodawnych zwojach i umie cierpliwie słuchać ludzkich opowieści.
Znamionuje się dalekowzrocznością, wystrzega się nieprzemyślanych działań, uważnie sprawdza istniejące antycypacje i zapisy oraz śpieszy ku finansowemu dobrobytowi z wolna, lecz metodycznie. Lubi zachowywać się stanowczo, jasno i precyzyjnie wyraża swoje pragnienia, ochoczo prowadzi zmagania z innymi i z radością przyjmuje wszelkie korzystne reorganizacje w rzeczywistości. Jest to człowiek flegmatyczny, leniwiec to przy niej prawdziwe wcielenie szybkości, do własnych obowiązków ustosunkowuje się tak, jakby posiadała na wykonanie dowolnych zadań całą wieczność. Jest to jednostka spokojna, działa bez pośpiechu oraz z namysłem, a zatem jest odporna na ogólny rozgardiasz i potrafi zapanować nad sobą w stresujących okolicznościach. Jest to osobnik chłodny, często złości swoją bezpośredniością, z reguły interesują ją wyłącznie suche rezultaty i fakty, bowiem okazywanie życzliwości nie przychodzi jej bez trudności. Cechuje się śmiałością, niezwykle rzadko lęka się nieprzewidzianych wyzwań, bo umie przezwyciężyć własny strach i przejawia opanowanie nie zważając na warunki. To osoba odpowiedzialna, kompletnie nie opóźnia spraw do zrealizowania, jej projekty nie kryją błędów, toteż w długofalowym ujęciu przeważnie przewyższa krewkich przodowników. Charakteryzuje się powolnością, nie przepuszcza środków na zwyczajnie zbędne rzeczy, gdyż decydujący jest dla niej realny pożytek i każdy obiekt musi mieć dla niej jakąś funkcję.

Pozostałe atrybuty celnie charakteryzujące tego człowieka to także: bezlitosny, namówiony, beznamiętny, pyszałkowaty, nieelastyczny, przesądny, ofiarny, kochliwy, przyjacielski, sympatyczny, miły, przebiegły, nieuprzejmy, chytry, wyzwolony, zimny, dokuczliwy, nieustępliwy, krytyczny, wyciszony, namiętny, logiczny, światły, niedostępny oraz marudny.
Zawodami, w których idealnie się będzie czuł, są: ubezpieczyciel, biznesmen, urzędnik, lutnik, kupiec, przedsiębiorca, finansista, gitarzysta, tancerz i przemysłowiec.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Chojnecki Daniel - (1985-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Dec Paweł - (1989-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Górecka Marta - (1983-) - aktorka.
 • Hüfner Tatjana - (1983-) - niemiecka sportowiec, saneczkarstwo.
 • Jewtimowa Dia - (1987-) - bułgarska sportowiec, tenis ziemny.
 • Kiczyński Marcin - (1980-) - sportowiec, piłka nożna, obrońca.
 • Larsson Peter - (1984-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Neumann Sławomir - (1968-) - ekonomista, polityk.
 • Pokorski Hubert - (1990-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Rich Buddy - (1917-1987) - amerykański muzyk jazzowy, perkusista.
 • Rulewicz Iwona - (1959-) - aktorka.
 • Salle Jan Chrzciciel de la - (1651-1719) - święty, francuski ksiądz, teolog.
 • Shannon Claude - (1916-2001) - amerykański matematyk, inżynier elektryk.
 • Smith Michael J - (1945-1986) - astronauta amerykański.
 • Śmiały Filip III - (1245-1285) - król Francji 1270-1285.
 • Young Burt - (1940-) - aktor amerykański.
super horoskop
o stronie    indeks
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.