Byczyca, 30 kwietnia - Kobieta

Byczyca, 30 kwietnia - Kobieta
planeta Wenus
metal miedź
Kobieta byk, która urodziła się dnia 30 4, to jednostka formalna, wygląda jak samochód bez amortyzatorów, improwizacja to dla niej nieomal nazwa niewłaściwej postawy, dlatego idealne wyniki osiąga w technicznych dziedzinach wypranych z efekciarskich ozdobników. To osobnik władczy, nie lubi podważania swoich decyzji i odwoływanie się do jej rozumu częstokroć nie przynosi efektów, a więc potrafi prowokować opory pośród swoich pracowników. Jest to człowiek lojalny, koledzy są dla niej bardzo ważni, jest niezmiernie lubiana przez znajomych, jednakże niejednokrotnie w swojej uczciwości dosięga aż do przesady. Jest to osoba konserwatywna, uwielbia mieć określoną opinię względem wszelkich spraw, w swoich dzieciach z największą satysfakcją dostrzegałaby własne duplikaty, zatem często uporczywie trzyma się od dawna wycofanych z użycia metod i strategii. To człowiek konsekwentny, pracuje bez bezcelowych sprintów, postępuje w sposób przemyślany i zamierzony, jednak nierzadko przesadnie przywiązuje się do uprzednio stworzonych koncepcji. To jednostka bezpośrednia, jest lubiona w zespole, ubóstwia mówić prosto z mostu, aczkolwiek wielkoduszność nie jest jej mocnym atutem. Bywa osobnikiem samolubnym, osoby dookoła muszą troszczyć się o jej dobrostan, umie być sprawnym kombinatorem i bez zapału przekazuje coś innym ludziom. To jednostka dobroduszna, nienawidzi wrzeszczeć na przyjaciół ani nie komunikuje się z pociechami jedynie wygłaszaniem instrukcji i reguł. Charakteryzuje się wytrwałością, determinacja w kroczeniu do finału częstokroć pozwala jej osiągnąć sukces, w minionych wiekach potrafiłaby być mnichem piszącym starodawnych zwojach i umie cierpliwie słuchać ludzkich opowieści.
Znamionuje się dalekowzrocznością, wystrzega się nieprzemyślanych działań, uważnie sprawdza istniejące antycypacje i zapisy oraz śpieszy ku finansowemu dobrobytowi z wolna, lecz metodycznie. Lubi zachowywać się stanowczo, jasno i precyzyjnie wyraża swoje pragnienia, ochoczo prowadzi zmagania z innymi i z radością przyjmuje wszelkie korzystne reorganizacje w rzeczywistości. Jest to człowiek flegmatyczny, leniwiec to przy niej prawdziwe wcielenie szybkości, do własnych obowiązków ustosunkowuje się tak, jakby posiadała na wykonanie dowolnych zadań całą wieczność. Jest to jednostka spokojna, działa bez pośpiechu oraz z namysłem, a zatem jest odporna na ogólny rozgardiasz i potrafi zapanować nad sobą w stresujących okolicznościach. Jest to osobnik chłodny, często złości swoją bezpośredniością, z reguły interesują ją wyłącznie suche rezultaty i fakty, bowiem okazywanie życzliwości nie przychodzi jej bez trudności. Cechuje się śmiałością, niezwykle rzadko lęka się nieprzewidzianych wyzwań, bo umie przezwyciężyć własny strach i przejawia opanowanie nie zważając na warunki. To osoba odpowiedzialna, kompletnie nie opóźnia spraw do zrealizowania, jej projekty nie kryją błędów, toteż w długofalowym ujęciu przeważnie przewyższa krewkich przodowników. Charakteryzuje się powolnością, nie przepuszcza środków na zwyczajnie zbędne rzeczy, gdyż decydujący jest dla niej realny pożytek i każdy obiekt musi mieć dla niej jakąś funkcję.

Pozostałe atrybuty celnie charakteryzujące tego człowieka to także: bezlitosny, namówiony, beznamiętny, pyszałkowaty, nieelastyczny, przesądny, ofiarny, kochliwy, przyjacielski, sympatyczny, miły, przebiegły, nieuprzejmy, chytry, wyzwolony, zimny, dokuczliwy, nieustępliwy, krytyczny, wyciszony, namiętny, logiczny, światły, niedostępny oraz marudny.
Zawodami, w których idealnie się będzie czuł, są: ubezpieczyciel, biznesmen, urzędnik, lutnik, kupiec, przedsiębiorca, finansista, gitarzysta, tancerz i przemysłowiec.

rokowania na dziś

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Castello Willy - (1910-1953) - aktor holenderski.
 • Duchovny Madelaine West - (1999-) - córka Davida Duchovnego i Téi Leoni.
 • Faron Katarzyna Celestyna - (1913-) - zakonnica Zgromadzenia Sióstr Służebniczek NMP w Starej Wsi.
 • Flourens Pierre Marie Jean - (1794-1867) - francuski fizjolog, anatom.
 • Hopfer Tomasz - (1935-1982) - sportowiec, lekkoatletyka, dziennikarz sportowy.
 • Kalisz Tomasz - (1990-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Klemensiewicz Zymunt Aleksander - (1886-1963) - fizyk, fizykochemik, alpinista, fotograf.
 • Kobart Ruth - (1924-) - amerykańska aktorka, piosenkarka.
 • Kozłowski Robert - (1984-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Leonard Jack E - (1911-1973) - amerykański aktor komediowy.
 • Leśniewski Marek - (1963-) - sportowiec, kolarstwo szosowe.
 • Luckinbill Thad - (1975-) - aktor amerykański.
 • Matyjaszek Przemysław - (1978-) - sportowiec, judo.
 • Morrell David - (1943-) - pisarz kanadyjski.
 • Pétain Henri Philippe - (1856-1951) - francuski dowódca wojskowy, marszałek Francji, polityk.
 • Snow Eric - (1973-) - amerykański sportowiec, piłka koszykowa.
 • Spitteler Carl - (1845-1924) - pisarz szwajcarski.
 • Szewczyk Wiesław - (1929-1994) - aktor, lalkarz.
 • Thanisch Jennifer - (1964-) - aktorka angielska.
 • Vejar Harry J - (1889-1968) - aktor amerykański.
Super Horoskop
o stronie    indeks
 
 
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.