Byczyca, 28 kwietnia - Kobieta

Byczyca, 28 kwietnia - Kobieta
planeta Wenus
metal miedź
Pani byk, która urodziła się dnia 28 4, jest to człowiek dobroduszny, nie jest zachłanna i okrutna, nie dba o postawienie na swoim nawet po trupach ani nie lubi wydzierać się na towarzyszy. To osoba konserwatywna, uznaje zmiany za metodę zepsucia dobrych mechanizmów, jej współpracownicy muszą osądzać rzeczywistość w taki sam sposób jak ona, więc często wszczyna zapalczywe spory z własnymi dziećmi. Cechuje się cierpliwością, na studiach częstokroć zdobywa doskonałe oceny, potrafi umiejętnie oczekiwać na sposobną okazję i często jest cudownym nauczycielem. Bywa jednostką egoistyczną, umie być zwinnym oszustem i nie baczy na pragnienia innych ludzi. To osobnik szczery, jest zacnym i słownym pracownikiem, do miłości podchodzi niezwykle poważnie, lecz niejednokrotnie w swojej wierności dochodzi aż do braku powagi. Częstokroć bywa konwencjonalna, jej styl życia jest często stereotypowy, ekscentryczność to dla niej niemal pseudonim nieodpowiedniej postawy, a zatem optymalne efekty osiąga w ścisłych dziedzinach wiedzy wypranych z kuglarskich błyskotek. Bywa autokratyczna, jest urodzonym uosobieniem kaprala i zwracanie się do jej rozumu częstokroć nie sprawdza się, dlatego często przemienia się w osamotnionego i nielubianego szefa. Jest to osoba otwarta, częstokroć jest bardzo urocza, uczciwość to jej najlepszy przydomek, aczkolwiek powściągliwość nie jest jej silną stroną. To osobnik metodyczny, mozoli się bez bezsensownych zrywów, przeciwności nie potrafią łatwo jej zdeprymować, jednak często nie starcza jej elastyczności niezbędnej w niespodziewanych okolicznościach.
Charakteryzuje się zrównoważeniem, pracuje niespiesznie oraz z rozwagą, a więc niezmiernie nie znosi być rozliczana z terminów i męczy ją współpraca z ludźmi energicznymi. To jednostka śmiała, umie urzeczywistnić zadania niemożliwe dla pozostałych ludzi, ponieważ pracuje nad tym, by zazwyczaj nie zamartwiać się z wyprzedzeniem i wydaje się innym ludziom nieporuszonym głazem. Jest to człowiek rozważny, to dalekowzroczny i posiadający duże aspiracje przywódca, bierze pod uwagę różne harmonogramy działań oraz prze ku finansowemu dobrobytowi powoli, jednakże metodycznie. Jest to osobnik flegmatyczny, wszelkie projekty istnieją dla niej wyłącznie teoretycznie, zachowuje się tak, jakby miała na załatwienie jakichkolwiek spraw całą wieczność. To osoba powolna, nie kusi jej kozaczenie, bowiem szczególnie ceni ergonomię i każdy obiekt musi posiadać dla niej jakieś zastosowanie. Jest to jednostka zdecydowana, zwykle działa bystro i żywiołowo, z zapałem wdraża wielkie przełomy i innowacje oraz nie boi się wszczynania kłótni. To osobnik chłodny, jest uważana za gbura, częstokroć bywa zbyt surowa i nieugięta, bo manifestowanie czułości nie wychodzi jej bez trudności. Jest to osoba odpowiedzialna, obowiązek jest dla niej rzeczą niepodważalną, utrzymuje jednostajne, ale produktywne tempo pracy, toteż w długookresowym ujęciu z reguły wyprzedza gwałtownych pionierów.

Pozostałe atrybuty adekwatnie odzwierciedlające niniejszą jednostkę to także: nietaktowny, nadęty, srogi, zawzięty, zblazowany, marudny, wyniosły, tkliwy, namówiony, światły, samotny, lodowaty, pracowity, szorstki, uprzejmy, beznamiętny, badawczy, skąpy, nadgorliwy, miłosierny, nieelastyczny, przesądny, umiarkowany, uparty, czuły oraz natrętny.
Zawodami, w których perfekcyjnie się będzie czuł, są: agrotechnik, rolnik, przemysłowiec, tatuażysta, gitarzysta, prezenter, aktor, organista i przedsiębiorca.

rokowania na dziś

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Abutbul Shay - (1983-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Artymowska Zofia - (1923-) - artysta malarz, pedagog.
 • Bała Tomasz - (1986-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Clarke Dameon - (1972-) - aktor kanadyjski.
 • Darín Ricardo - (1957-) - argentyński aktor, scenarzysta, reżyser filmowy.
 • George Francis Eugene - (1937-) - amerykański duchowny katolicki, arcybiskup Portland i Chicago, kardynał.
 • Januchta Jolanta - (1955-) - sportowiec, lekkoatletyka, biegi średniodystansowe.
 • Lattek Udo - (1935-2015) - niemiecki sportowiec, piłka nożna, trener piłkarski.
 • Lynn Barbara - (1942-) - piosenkarka amerykańska.
 • Pareto Paula - (1986-) - argentyńska sportowiec, judo.
 • Petrova Olinka - (1960-) - francuska aktorka w filmach erotycznych.
 • Rau Johannes - (1931-2006) - polityk niemiecki.
 • Ryder Charles Wolcott - (1892-1960) - generał amerykański.
 • Sontag Susan - (1933-) - pisarka, eseistka, publicystka, krytyk literacki.
 • Stępiński Patryk - (1995-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Tanjič Almir - (1979-) - sportowiec, piłka nożna.
Super Horoskop
o stronie    indeks
 
 
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.