Byczyca, 27 kwietnia - Kobieta

Byczyca, 27 kwietnia - Kobieta
planeta Wenus
metal miedź
Astrologiczna pani byk, która przyszła na świat w dniu 27 4, jest to osobnik konserwatywny, pragnie posiadać wyrazistą opinię wobec wszelkich spraw, jej ludzie muszą postrzegać sprawy identycznie jak ona, a zatem nie znosi dookoła siebie jakichkolwiek reformatorów. To osoba lojalna, jest niezwykle serdeczna w stosunku do swojej drugiej połowy, usiłuje działać stosownie do swoich przekonań, jednakże niejednokrotnie w swoim zaangażowaniu dosięga aż do bufonerii. Charakteryzuje się konsekwencją, umie dociągnąć swoje zamierzenia do pomyślnego finału, funkcjonuje w sposób rozumny i zaplanowany, jednak kiepsko daje sobie radę z żywiołowo przeistaczającymi się sytuacjami. Często bywa apodyktyczna, nie cierpi krytykowania własnych koncepcji i cudzy protest nie ma dla niej wagi, toteż słabo spełnia się w trakcie kolektywnych zajęć. To jednostka otwarta, bez problemu zawiązuje przyjacielskie stosunki, nienawidzi krążyć dookoła tematu, ale częstokroć drażni tym współpracowników. Często bywa konwencjonalna, lubuje się w wyrafinowanej publicznej etykiecie, ekscentryczność to dla niej nieomalże nazwa błędnego postępowania, więc nie jest lubianą duszą towarzystwa. Cechuje się wytrwałością, częstokroć jest kapitalnym wychowawcą, determinacja w dążeniu do mety często pomaga jej osiągnąć dostatek i radzi sobie w roli wziętego przewodnika. To osobnik łagodny, nie posługuje się przemocą w relacjach z innymi ludźmi, nie jest zazdrosna i sroga ani nie stara się o udowodnienie swojej racji nie bacząc na koszty. Bywa osobą samolubną, nie absorbuje jej rozbudowa pozytywnych powiązań ze znajomymi, tylko jej prywatne zmartwienia są znaczące i do swoich współtowarzyszy posiada podejście czysto egoistyczne.
Znamionuje się śmiałością, bardzo rzadko jest zaniepokojona nieznanymi wyzwaniami, bowiem podejmuje starania, by nie krążyć myślami dookoła lęku i okazuje opanowanie nie zważając na warunki. To osobnik flegmatyczny, nie trwoni wysiłków na najzwyczajniej nieuzasadnione kwestie, gdyż stara się jedynie o naprawdę praktyczne rzeczy i w każdym wypadku próbuje sporządzać dalekowzroczne analizy. Jest to człowiek silny, rewelacyjnie pojmuje swoje pragnienia, jeśli trzeba, odważnie i rzeczowo tłumaczy swoje osądy oraz z radością przyjmuje wszelkie korzystne innowacje w otoczeniu. To osoba powolna, jakiekolwiek plany istnieją dla niej wyłącznie w teorii, ślimaczy się z każdym zagadnieniem tak okropnie, jakby dobrze spędzała czas przy takim trwonieniu żywota. Jest to jednostka ostrożna, stara się nie reagować intuicyjnie, bacznie analizuje dostępne statystyki i prognozy oraz nie ufa projektom utworzonym na kolanie. To człowiek odpowiedzialny, kompletnie nie przeciąga zadań do załatwienia, pracuje według skrupulatnie dopracowanego harmonogramu, dlatego mimo zwodniczej powolności zwykle realizuje swoje pomysły. Bywa osobnikiem wstrzemięźliwym, częstokroć wkurza swoją obcesowością, potrafi bez sensu zniechęcać względem siebie, albowiem nie umie uzewnętrzniać emocji. Charakteryzuje się zrównoważeniem, wygląda jak średniowieczny zakonnik, a więc potrafi właściwie uhonorować kunsztowną wirtuozerię i umie nie stracić głowy w nerwowych okolicznościach.

Pozostałe określenia odpowiednio portretujące przedstawianą jednostkę to też: nadgorliwy, wyzwolony, pracowity, uprzejmy, łaskawy, nadęty, namiętny, ofiarny, cyniczny, brutalny, zdystansowany, tkliwy, despotyczny, poukładany, niewrażliwy, zawzięty, hojny, uparty, oszczędny oraz roztropny.
Zawodami, w których doskonale się będzie spełniał, są: kupiec, tatuażysta, przemysłowiec, lutnik, urzędnik, agrotechnik, muzyk, aktor, konferansjer, rzeźbiarz, kontrabasista i rolnik.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Bammer Sybille - (1980-) - austriacka sportowiec, tenis ziemny.
 • Bejm Tadeusz - (1929-1988) - polityk.
 • Blegen Judith - (1941-) - śpiewaczka operowa.
 • Carpenter Chris - (1975-) - amerykański sportowiec, baseball.
 • Hiż Tadeusz Leon - (1883-1945) - dziennikarz, pisarz.
 • Hornsby Rogers - (1896-1963) - amerykański sportowiec, baseball.
 • Kożuchowska Małgorzata - (1971-) - aktorka.
 • Kurtuluş Mehmet - (1972-) - aktor niemiecki.
 • Lorimer Glennis - (1913-) - aktorka angielska.
 • Petty George - (1894-1975) - artysta amerykański.
 • Price Ruth - (1938-) - aktorka amerykańska.
 • Prochorow Iwan Pawłowicz - (1901-1961) - generał radziecki.
 • Stefaniak Krzysztof - (1985-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Utley Adrian - (1957-) - angielski muzyk, gitarzysta jazzowy.
super horoskop
o stronie    indeks
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.