Byczyca, 26 kwietnia - Kobieta

Byczyca, 26 kwietnia - Kobieta
planeta Wenus
metal miedź
Byczyca, która urodziła się dnia 26 4, jest to osoba zorganizowana, umie rozsądnie zawiadywać swoimi zasobami, potrafi się odpowiednio motywować, jednak kiepsko daje sobie radę z dynamicznie zmieniającymi się okolicznościami. Lubi zachowywać się egoistycznie, do swoich kumpli posiada stosunek absolutnie egoistyczny i pozostali ludzie muszą rozplątywać jej problemy. Cechuje się cierpliwością, w ogólniau częstokroć uzyskuje bardzo dobre noty, często jest wyśmienitym mentorem i upór pozwala jej dostrzec zależności niedostrzegalne dla innych osób. Bywa władcza, pragnie opanować całą Ziemię i przemawianie do jej rozsądku częstokroć nie daje rezultatu, zatem często natrafia na pasywny bunt względem swoich aktywności. Jest to jednostka szczera, jest zacnym i odpowiedzialnym podkomendnym, usiłuje zachowywać się stosownie do swoich poglądów, aczkolwiek częstokroć w tej immanentnej uprzejmości umie nie zatroszczyć się o osobiste potrzeby. To osobnik łagodny, nie wykorzystuje przemocy w relacjach z innymi ludźmi, nie osiąga posłuszeństwa surowością ani nie przywiązuje wagi do sławy. To jednostka tradycjonalistyczna, stroni od nieoczekiwanych reorganizacji i udziwniań, jest przeświadczona o niezmiennej poprawności wcześniej wytworzonych opinii, a zatem często czuje się nie na miejscu we współczesnej, rzeczywistości. To osoba prostolinijna, jej życzliwość przynosi jej uznanie, nie znosi używać eufemizmów, jednakże częstokroć drażni takim zachowaniem wspólników. Bywa osobnikiem formalnym, jej zachowanie jest często stereotypowe, zdaje się być trwale zamknięta w nieodmiennym trybie funkcjonowania, toteż jest to idealny mistrz ceremonii.
Jest to jednostka zdecydowana, konkretnie i starannie wyraża swoje oczekiwania, nie odczuwa obiekcji przed demolowaniem dotychczasowego ładu oraz nie pozwala się zbić z tropu. Jest to człowiek opanowany, jest podobna do średniowiecznego pustelnika, dlatego niezmiernie nienawidzi być rozliczana z terminów i z reguły mozoli się odpowiedzialnie, lecz we własnym tempie. Częstokroć bywa powściągliwa, jest uznawana za gbura, potrafi bez powodu zrażać do siebie, bowiem nie umie komunikować wzruszeń. Jest to osobnik rozważny, to dalekowzroczny i ambitny planista, dokładnie układa najdrobniejsze posunięcia oraz dąży ku sukcesowi powoli, ale systematycznie. To osoba flegmatyczna, wydaje się bez reszty zrelaksowaną, potrafi przekroczyć każdy dopuszczalny termin, jakby doskonale bawiła się przy takim marnowaniu życia. Uwielbia zachowywać się powolnie, nie interesuje jej kozaczenie, bo szczególnie ceni ergonomiczność i wszelki obiekt musi mieć dla niej jakąś funkcję. Jest to osobnik dzielny, nie przerażają jej żadne przeciwności, albowiem bardzo dobrze radzi sobie z napięciem i ubóstwia żyć na wysokich obrotach. To człowiek sumienny, zadanie jest dla niej sprawą nienaruszalną, utrzymuje jednolity, jednakże efektywny rytm działalności, a więc można uczyć się od niej skuteczności oraz pragmatyzmu.

Pozostałe przymioty celnie odzwierciedlające owego osobnika to także: uprzejmy, melancholijny, destrukcyjny, krytykancki, hojny, przebiegły, dokuczliwy, przyjacielski, schematyczny, grubiański, wytrzymały, sarkastyczny, wyzwolony, stabilny, skąpy, zblazowany, zdystansowany, niewrażliwy, nieufny, logiczny, natrętny, fanatyczny, nieznośny, kochliwy, nadgorliwy i przyjazny.
Zawodami, w których perfekcyjnie się będzie sprawdzał, są: plantator, pianista, organista, agrotechnik, aktor, gitarzysta, ubezpieczyciel, bankowiec, kupiec oraz akwizytor.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Chen Joan - (1961-) - aktorka chińska.
 • Coslovich Claudia - (1972-) - włoska sportowiec, lekkoatletyka, rzut oszczepem.
 • Czarnecki Bartosz - (1994-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Dubiel Artur - (1969-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Gałązka Janusz - (1987-) - sportowiec, piłka siatkowa.
 • Gates Jennifer Katharine - (1996-) - córka Jenny i Billa Gates`ów.
 • Grabarczyk Cezary - (1960-) - adwokat, polityk.
 • Jabłecki Daniel - (1984-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Kostrzewski Franciszek - (1826-1911) - malarz, rysownik karykaturzysta.
 • Kowalczuk Maksym - (1989-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Moroder Giorgio - (1940-) - włoski kompozytor muzyki filmowej.
 • Neururer Peter - (1955-) - niemiecki trener piłkarski.
 • Ponlid Wijan - (1976-) - tajski sportoweic, boks.
 • Poźniak Wiktor Genrikowicz - (1901-) - generał radziecki.
 • Schmitt Sandra - (1981-2000) - niemiecka sportowiec, narciarstwo dowolne.
 • Spokojny Piotr II - (1648-1706) - regent Portugalii 1667-1683, król Portugalii 1683-1706.
 • Szczepkowski Andrzej - (1923-1997) - aktor, reżyser teatralny, dyrektor teatru, pedagog, polityk.
 • Temesvári Andrea - (1966-) - węgierska sportowiec, tenis ziemny.
 • Uchida Tomu - (1898-1970) - japoński reżyser filmowy.
 • Ñíguez Aarón - (1989-) - hiszpański sportowiec, piłka nożna.
super horoskop
o stronie    indeks
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.