Byczyca, 25 kwietnia - Kobieta

Byczyca, 25 kwietnia - Kobieta
planeta Wenus
metal miedź
Astrologiczna kobieta byk, która przyszła na świat dnia 25 4, znamionuje się wytrwałością, potrafi przyswoić sobie sprawność w zagadnieniach narzucających konieczność długotrwałego przeszkolenia, umie bacznie wsłuchiwać się w cudze opowieści i spełnia się w charakterze wziętego przewodnika. Cechuje się wiernością, potrafi być autentycznym kolegą dostępnym w opałach, stara się zachowywać się odpowiednio do swoich przekonań, lecz często w tej naturalnej przyjazności umie nie zatroszczyć się o osobiste potrzeby. To jednostka konwencjonalna, pragnie mieć opracowaną replikę na każde możliwe zapytanie, częstokroć jest niezwykle taktowna, aczkolwiek też trochę sztampowa w funkcjonowaniu, toteż najlepsze rezultaty uzyskuje w ścisłych dziedzinach wyzutych z bufońskich ornamentów. Jest to osobnik otwarty, łatwo buduje kontakty, prawdomówność to jej prawdziwa nazwa, jednak w dodatku nie umie być delikatna. To osoba dobroduszna, nie jest zachłanna i mściwa, nie uważa wściekłości za właściwe uzasadnienie ani nie próbuje uzależniać od siebie innych ludzi. Jest to jednostka tradycjonalistyczna, nie znosi niespodziewanych zmian i ekscentryzmów, jest przekonana o nieodmiennej słuszności uprzednio wytworzonych opinii, a więc często czuje się zagubiona w teraźniejszej, rzeczywistości. Jest to osobnik zorganizowany, potrafi umiejętnie gospodarować swoimi środkami, postępuje w sposób rozważny i sprawdzony, jednak częstokroć brakuje jej elastyczności nieodzownej w nagłych wypadkach. Często bywa dominująca, nienawidzi oceniania własnych poleceń i czyjś protest nie posiada dla niej znaczenia, więc częstokroć napotyka niejawny opór wobec swoich działań. Bywa samolubna, z trudem oddaje coś pozostałym osobom, wyłącznie jej prywatne problemy są istotne i charakteryzuje ją deficyt wrażliwości.
Uwielbia zachowywać się oschle, często drażni swoją gruboskórnością, umie niepotrzebnie zniechęcać do siebie, bo nie uświadamia sobie ludzkich wzruszeń. Jest to człowiek powolny, szachista to przy niej urodzone wcielenie gwałtowności, potrafi przekroczyć wszelki realny termin, jakby upływ życia kompletnie nie miał związku z jej personą. Charakteryzuje się stanowczością, w urzeczywistnieniu własnych zamierzeń umie być niezmiernie metodyczna, niejednokrotnie zupełnie bezwzględna, potrafi wydębić załatwienie wydanych rozkazów oraz z radością podchodzi do wszelkich pozytywnych innowacji w otoczeniu. Jest to osoba rzetelna, zlecenie jest dla niej rzeczą niekwestionowaną, utrzymuje jednolite, ale produktywne tempo działalności, a zatem warto uczyć się od niej skuteczności i pragmatyzmu. Znamionuje się zrównoważeniem, działa powoli oraz bez pośpiechu, dlatego lubuje się w opieszałych, wyciszających zawodach i męczy ją kooperacja z ludźmi dynamicznymi. To jednostka dzielna, umie urzeczywistnić zadania nierealne dla innych ludzi, bowiem doskonale radzi sobie w skomplikowanych okolicznościach i objawia powściągliwość nie zważając na warunki. Cechuje się przezornością, usiłuje nie reagować bez zastanowienia, rozpatruje różne harmonogramy posunięć oraz nie pokłada ufności w pomysłach wykonanych w pośpiechu. Lubi zachowywać się powolnie, nie interesuje jej popisywanie się, albowiem w każdym wypadku rozważa oczekiwane dochody i stara się pracować wedle wytyczonych projektów.

Pozostałe przymioty właściwie odzwierciedlające przedstawianego osobnika to również: zrzędliwy, snobistyczny, ordynarny, ustatkowany, wyzwolony, beznamiętny, stabilny, zblazowany, tajemniczy, samotny, nieuczciwy, badawczy, przebiegły, natrętny, nieelastyczny, niedostępny, wyniosły, despotyczny, ugodowy, apodyktyczny, niewrażliwy oraz namiętny.
Zawodami, w których najlepiej będzie działał, są: bankowiec, rzeźbiarz, rolnik, lutnik, kontrabasista, tancerz, ubezpieczyciel, akwizytor, dyrygent, przedsiębiorca, konferansjer, hodowca, gitarzysta, muzyk i wokalista.

rokowania na dziś

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Acri Anioł z - (1669-1739) - włoski kapucyn, błogosławiony.
 • Avery Brian - (1973-) - amerykański kaskader filmowy.
 • Bernoldi Enrique - (1978-) - brazylijski kierowca wyścigowy.
 • Dausset Jean - (1916-2009) - francuski immunolog, hematolog.
 • Dudek Marcin - (1986-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Fenton George - (1950-) - kompozytor angielski.
 • Ficino Marsilio - (1433-1499) - włoski filozof, teoretyk sztuki, lekarz.
 • Gecko Seth - (1969-) - amerykański aktor w filmach erotycznych.
 • Grzondziel Rafał - (1912-1998) - ksiądz katolicki, twórca polskich "Kaszub" w kanadyjskiej prowincji Ontario.
 • Kammerling Anna-Karin - (1980-) - szwedzka sportowiec, pływanie.
 • Landes Bertha - (1868-1943) - polityk amerykański.
 • Olejarz Łukasz - (1989-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Page LaWanda - (1920-) - aktorka amerykańska.
 • Perey Marguerite - (1909-) - fizyk francuska.
 • Ponsford Bill - (1900-1991) - australijski sportowiec, krykiet.
 • Starović Saša - (1988-) - serbski sportowiec, piłka siatkowa.
 • Woźniak Sławomir - (1957-) - realizator produkcji filmowej i telewizyjnej.
Super Horoskop
o stronie    indeks
 
 
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.