Byczyca, 22 kwietnia - Kobieta

Byczyca, 22 kwietnia - Kobieta
planeta Wenus
metal miedź
Byczyca urodzona w dniu 22 4 bywa samolubna, jest zupełnie skupiona na sobie i umie beznamiętnie eksploatować pozostałe osoby. Bywa jednostką konwencjonalną, pragnie dysponować kompletną repliką na dowolną potencjalną zaczepkę, jest raczej formalna pomimo tego że w każdym wypadku także bardzo miła, a zatem najlepsze rezultaty osiąga w ścisłych dziedzinach wiedzy wyzbytych efekciarskich fajerwerków. Jest to człowiek bezpośredni, potrafi momentalnie nawiązać znajomość, nie kryje swoich wzruszeń, ale na dodatek nie umie być powściągliwa. To osobnik lojalny, jest niezwykle opiekuńcza dla własnego małżonka, oddanie w rodzinie jest dla niej rzeczą oczywistą, lecz niekiedy w swojej uczciwości posuwa się aż do braku powagi. Uwielbia zachowywać się konsekwentnie, systematycznie prze do finału, funkcjonuje w sposób roztropny i zaplanowany, jednak częstokroć nie wystarcza jej polotu wskazanego w naglących wypadkach. To jednostka tradycjonalistyczna, uważa reorganizacje za strategię destrukcji sprawdzonych obiektów, na każdą nowinkę popatruje niechętnie i z obawami, zatem często czuje się zagubiona w teraźniejszym, życiu. To osoba wyrozumiała, nie pozwala się prędko rozzłościć ani nie stara się o postawienie na swoim nie licząc się z kosztami. Jest to osobnik wytrwały, w szkole częstokroć uzyskuje wybitne noty, umie wnikliwie wysłuchiwać czyichś zwierzeń i potrafi urzeczywistnić sprawy niezmiernie zniechęcające dla innych ludzi. Często bywa autokratyczna, czuje się jednostką wykwalifikowaną w dowolnym zagadnieniu i częstokroć nie posiada wiedzy o społecznym postrzeganiu swojej persony, dlatego często natyka się na bierny sprzeciw w stosunku do swoich działań.
To osoba przewidująca, to ostrożny i śmiały przywódca, dokładnie organizuje najdrobniejsze akcje oraz nie darzy zaufaniem koncepcji wykonanych w pośpiechu. Bywa oschła, jest uznawana za aroganta, nie umie stworzyć zażyłej relacji z drugim człowiekiem, albowiem nie potrafi komunikować uczuć. To jednostka odważna, nie przerażają jej żadne przeciwności, ponieważ doskonale sprawdza się w powikłanych warunkach i wszelkie problemy zwykle nie zatrważają jej. Jest to osobnik spokojny, jest to urodzony urzędas, więc zostaje odporna na zbiorowy pośpiech i irytuje ją kooperacja z osobami energicznymi. Jest to człowiek stanowczy, przejrzyście i precyzyjnie manifestuje swoje pragnienia, jeśli to konieczne, nieustępliwie i merytorycznie udowadnia swoje opinie oraz nie unika zaczynania zwad. Jest to jednostka słowna, pod żadnym pozorem nie odkłada zadań do zrealizowania, jej projekty nie mają błędów, toteż pomimo iluzorycznej ociężałości na ogół urzeczywistnia swoje pomysły. To osoba flegmatyczna, nie zwraca uwagi na fasady, gdyż decydująca jest dla niej rzeczywista funkcjonalność i każdy produkt musi posiadać dla niej jakieś zastosowanie. Jest to jednostka powolna, jawi się absolutnie zdystansowaną, umie wykroczyć poza wszelki sensowny czas realizacji, jakby upływ dnia kompletnie nie tyczył się jej istoty.

Pozostałe cechy adekwatnie odzwierciedlające opisywanego osobnika to także: apodyktyczny, nieokrzesany, gospodarny, hojny, bezwzględny, niezawodny, kochliwy, potężny, ordynarny, fanatyczny, czujny, naiwny, tkliwy, zgaszony, bezbarwny, srogi, pusty, ugodowy, oszczędny, nieznośny, nieugięty, gorliwy, szorstki oraz chytry.
Zawodami, w których najlepiej się będzie spełniał, są: konferansjer, urzędnik, przedsiębiorca, gitarzysta, hodowca, rolnik, agrotechnik, kupiec, artysta, bankowiec, akwizytor i ubezpieczyciel.

rokowania na dziś

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Acácio - (1959-) - brazylijski sportowiec, piłka nożna.
 • Agalcow Filip Aleksandrowicz - (1900-1980) - radziecki marszałek lotnictwa.
 • Brockstedt Nora - (1923-) - piosenkarka norweska.
 • Chmielewski Jacek - (1985-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Kriesel Gregory - (1965-) - amerykański muzyk, basista.
 • Lebioda Łukasz - (1987-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Lowe Crystal - (1981-) - aktorka kanadyjska.
 • Ludkiewicz Seweryn - (1882-1964) - polityk.
 • Maylene Michelle - (1987-) - amerykańska aktorka w filmach erotycznych.
 • Miśkiewicz Michał - (1989-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Piston Walter - (1894-) - amerykański kompozytor, pedagog.
 • Soto Geovany - (1983-) - portorykański sportowiec, baseball.
 • Suárez Jeffrén - (1988-) - hiszpański sportowiec, piłka nożna.
 • Tabęcki Hadrian Filip - (1975-) - kompozytor, muzyk, pianista.
 • Tena Luis Fernando - (1958-) - meksykański sportowiec, piłka nożna.
 • Torrisi Pietro - (1940-) - aktor włoski.
 • Tudor David - (1926-1996) - amerykański pianista, kompozytor.
 • Własow Aleksandr - (1932-2002) - polityk rosyjski.
Super Horoskop
o stronie    indeks
 
 
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.