Bliźniaczka, 08 czerwca - Kobieta

Bliźniaczka, 08 czerwca - Kobieta
planeta Merkury
metal rtęć
Kobieta bliźnięta urodzona w dniu 8 6 to osobnik komunikatywny, dysponuje szerokim i chętnie używanym zasobem językowym, lubi debatować jawnie na temat różnych kwestii, ale częstokroć nie umie w sensownej ilości czasu przejść do sedna. Bywa emocjonalna, nie unika zmysłowych afektów, kalkulacje i tabelki odrzucają ją, zatem często wolałaby urodzić się o wieki wcześniej. Cechuje się wszechstronnością, słowo „niewykonalne” nie znajduje się w jej słowniku i potrafi sprawdzać się w dowolnych okolicznościach. Jest to osoba chwiejna, częstokroć nie wystarcza jej uporu i ciężko jest jej upierać się przy powziętych decyzjach, dlatego niezmiernie trudno prowadzi się z nią negocjacje. Uwielbia zachowywać się egoistycznie, umie beznamiętnie posługiwać się pozostałymi ludźmi i stosunki dwustronne implikują dla niej uzyskiwanie profitów. Jest to jednostka ciekawska, pragnie dowiedzieć się więcej niż inni śmiertelnicy, a więc ochoczo wałęsa się po całej planecie oraz spełnia się w zajęciach wiążących się z dociekliwością. To osobnik towarzyski, jest wulkanem różnorodnych pomysłów, lubi hipnotyzować swoich obserwatorów, jednak często posiada także zbytnio pochlebną opinię o sobie. To osoba konsekwentna, potrafi umiejętnie wykorzystywać swoje rezerwy, trudności nie umieją łatwo jej zdeprymować, jednak nieraz nazbyt obstaje za poprzednio stworzonymi planami.
To człowiek tolerancyjny, ma niezwykle uważny i wszechstronny umysł i ekscytuje ją urozmaicenie życia i wspólników, a zatem jest aktywistą prospołecznym starającym się o równość osób marginalizowanych. To człowiek uczciwy, podejmuje próby, by podnieść się nad osobiste urazy oraz nie spieszy się z przyjmowaniem działania, więc chętnie bywa powoływana do mediowania kłótni. To jednostka ustępliwa, częstokroć musi parać się realizowaniem lekceważonych przez siebie czynności, ponieważ lęka się uczestniczyć w utarczkach z innymi i skonfrontowana z cudzym naporem nie daje rady obronić swoich racji. Jest to osoba powolna, nie zaprząta jej kozaczenie, bo w największym stopniu ceni funkcjonalność i zawsze działa przytomnie oraz przezornie. Jest to osobnik impulsywny, stanowi ucieleśniony dowód, iż permanentna, w pewnym stopniu szaleńcza jazda na oślep też może przedstawiać sobą jakąś koncepcję na egzystencję i często nasze spontaniczne czyny wykazują najwyższą sprawność. To człowiek subtelny, można jej polecić wykonywanie ryzykanckich misji, które stanowią prawdziwe wyzwanie także dla kompetentnych i zmyślnych męży stanu i zazwyczaj przerastają pozostałe osoby. Jest to jednostka pobieżna, potrafi szybko rozpatrzyć ogromną liczbę wiadomości, lecz jej szybkie wybory częstokroć niestety dają się poznać jako błędne, toteż często sama nie ogarnia całkowicie swoich ruchów. Jest to człowiek wysublimowany, swoją kwaterę zagospodarowuje z naprawdę dostojną pomysłowością i jej publiczne maniery są w każdym wypadku bezbłędne, a zatem wniebowzięta jest jako dysponent dużego majątku.

Inne cechy trafnie ukazujące przedstawianego osobnika to również: zadufany, gościnny, ospały, bezwzględny, niestabilny, rozsądny, bałaganiarski, pożądliwy, szorstki, seksowny, umiarkowany, uroczy, bałaganiarski, ponętny, rozhisteryzowany, współczujący, wytworny, zimny, wspaniałomyślny, bezpruderyjny, kreatywny, chytry, logiczny oraz afektowany.
Zawodami, w których perfekcyjnie się będzie sprawdzał, są: muzyk, pisarz, dziennikarz, asystent, sprawozdawca, statystyk, sekretarz, dramatopisarz, powieściopisarz, akwizytor, lektor, telemarketer, komiwojażer, spiker, felietonista i referent.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Andrzejewski Wiesław - (1931-1993) - pisarz.
 • Bush Barbara - (1925-) - pierwsza dama USA, żona 41.
 • Cammalleri Michael - (1982-) - kanadyjski sportowiec, hokej na lodzie.
 • Chmiel Adam - (1991-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Consalvi Ercole - (1757-1824) - dyplomata papieski, kardynał.
 • DeVito Torrey - (1984-) - aktorka amerykańska.
 • Fronczewski Piotr - (1946-) - aktor.
 • Goeyvaerts Karel - (1923-1993) - belgijski kompozytor, muzykolog.
 • Gutiérrez Gustavo - (1928-) - teolog peruwiański.
 • Kowalczyk Michał - (1976-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Petrova Nadia - (1982-) - rosyjska sportowiec, tenis ziemny.
 • Scarfe Alan - (1946-) - aktor angielski.
 • Schmidt Erica - (1975-) - żona Petera Dinklage.
 • Shetty Shlipa - (1975-) - hinduska aktorka, modelka.
 • Sołłohub-Dewoyno Stanisław - (1885-1939) - generał brygady 1927-.
 • Sutcliffe David - (1969-) - aktor kanadyjski.
 • Tolewska Krystyna - (1955-) - aktorka.
super horoskop
o stronie    indeks
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.