Bliźniaczka, 06 czerwca - Kobieta

Bliźniaczka, 06 czerwca - Kobieta
planeta Merkury
metal rtęć
Astrologiczna kobieta bliźnięta urodzona w dniu 6 6 bywa osobą egoistyczną, potrafi być biegłym kombinatorem i wszelkie wydarzenia powinny kręcić się wkoło jej postaci. Częstokroć bywa uczuciowa, prędzej ujmuje ją czucie niźli inteligencja, rachunki i równania odrzucają ją, a zatem dzisiejsza rzeczywistość często nie odpowiada jej. Częstokroć bywa niestała, nie umie obstawać przy konsekwentnych zobowiązaniach i potrafi zmieniać strategiczne przekonania z godziny na godzinę, często irytuje swoich ludzi. To jednostka ekstrawertyczna, ubóstwia przebywać z towarzyszami, eskorta obszernego audytorium cechuje dla niej optymalną zabawę, ale częstokroć ma także zbyt pozytywne mniemanie o sobie. To osobnik ciekawy, wypełnia ją potrzeba nauki, toteż na zawsze zostaje w niej szczeniacka skłonność do dziwienia się życiu oraz spełnia się w zajęciach połączonych z dociekliwością. Charakteryzuje się konsekwencją, okazuje opanowanie i determinację, umie się odpowiednio mobilizować, jednak często nie wystarcza jej błyskotliwości wymaganej w niespodziewanych okolicznościach. Jest to osoba elokwentna, jej myśli sprawiają wrażenie wielopłaszczyznowych budowli, lubi imponować kompanom swoim szerokim zasobem wiedzy, aczkolwiek częstokroć potrafi również generować banalne głupoty. Jest to jednostka elastyczna, adaptuje się szybko i zręcznie, zamiłowanie do udoskonalania jest jej niezmienną cechą i wyraz „nierealny” nie egzystuje w jej doktrynie życiowej.
To człowiek porywczy, jest absolutnie przeświadczona, że egzystencja pod presją planu nie jest najtrafniejszym wyborem i nie trzeba zbytnio przesadzać z ciągłym panowaniem nad sobą. To jednostka uczciwa, bardzo drobiazgowo roztrząsa najdrobniejsze sprawy oraz stroni od wypowiadania się o obcych sobie dziedzinach, zatem z reguły jest ogólnie uważana za obiektywnego negocjatora. Często bywa posłuszna, zwykle wypatruje opiekuna i szefa, ponieważ częstokroć zauważalnie nie starcza jej pewności siebie i nie umie udowadniać przed innymi swoich poglądów. To osobnik pobieżny, jest niezmiernie inteligentna, lecz działa często przesadnie lekkomyślnie, więc nie umie uporać się z rozważaniem bardziej rozbudowanych kwestii. To człowiek wyrafinowany, swoje miejsce zamieszkania urządza z zaiste książęcą inwencją i jej publiczne maniery są zawsze perfekcyjne, dlatego dostatek kapitału niezwykle ułatwia jej prowadzenie żywota korelującego z jej temperamentem. Jest to osoba flegmatyczna, nie przepuszcza wysiłków na kompletnie bezsensowne rzeczy, bowiem zabiega wyłącznie o naprawdę przydatne sprawy i stara się postępować podług wytyczonych grafików. Jest to osobnik tolerancyjny, nie przeszkadzają odmienne zainteresowania i cieszy ją różnorodność otoczenia i wspólników, a więc usiłuje unikać nawiedzonych maniaków zaaferowanych głoszeniem najdoskonalszych ideologii. Jest to jednostka taktowna, daje radę wyszukać wydajne obejścia komplikacji, które stanowią autentyczną przeszkodę także dla wytrawnych i zmyślnych polityków i okażą niemożliwe dla jej rozlicznych prekursorów.

Inne określenia kapitalnie ukazujące przedstawianą osobę to także: okropny, słaby, bałaganiarski, ponętny, postępowy, romantyczny, hałaśliwy, kochający, ekscentryczny, kreatywny, zapalczywy, niegrzeczny, cichy, chciwy, przystępny, umiarkowany, rozpasany, zepsuty, czuły oraz logiczny.
Zawodami, w których najlepiej się będzie czuł, są: komiwojażer, spiker, lektor, muzyk, sekretarz, akwizytor, felietonista, księgarz, doradca, referent, kompozytor, sprzedawca, telemarketer, dramatopisarz, poeta i handlowiec.

rokowania na dziś

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Abbas Abu - (1948-2004) - polityk palestyński.
 • Arkadie Kevin - (1957-) - amerykański scenarzysta, realizator telewizyjny.
 • Blok Stef - (1964-) - polityk holenderski.
 • Coleridge Sylvia - (1909-) - aktorka brytyjska.
 • Higuaín Gonzalo - (1987-) - argentyński sportowiec, piłka nożna.
 • Janowski Paweł - (1968-) - historyk, teolog.
 • Kozak Maciej - (1971-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Lamour Dorothy - (1914-) - amerykańska aktorka, piosenkarka.
 • Learczyk Zbigniew - (1953-) - aktor.
 • LuaLua Kazenga - (1990-) - brytyjski sportowiec, piłka nożna.
 • Manley Michael - (1924-1997) - polityk jamajski.
 • Musa Lisa - (1984-) - rosyjska aktorka w filmach erotycznych.
 • Petković Maria od Jezusa Ukrzyżowanego - (1892-) - założycielka Córek Miłosierdzia, błogosławiona katolicka.
 • Rose Reginald - (1920-2002) - pisarz amerykański.
 • Samuel Xavier - (1983-) - aktor australijski.
 • Santiago Rémi - (1980-) - francuski sportowiec, skoki narciarskie.
Super Horoskop
o stronie    indeks
 
 
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.