Bliźniaczka, 20 czerwca - Kobieta

Bliźniaczka, 20 czerwca - Kobieta
planeta Merkury
metal rtęć
Bliźniaczka, która urodziła się dnia 20 6, często bywa empatyczna, łatwiej ujmuje ją przeczucie niźli intelekt, nie szanuje typowo logicznej strategii, toteż powszechna industrializacja częstokroć stanowi dla niej niezaprzeczalny koszmar. Lubi zachowywać się konsekwentnie, potrafi doprowadzić swoje projekty do zyskownego zakończenia, funkcjonuje w sposób przemyślany i sprawdzony, jednak często nie wystarcza jej kreatywności nieodzownej w naglących sytuacjach. Bywa samolubna, cechuje ją deficyt uczuciowości, ludzie dokoła muszą zabiegać o jej humor i opornie daje coś innym osobom. Jest to jednostka dociekliwa, chce pojąć więcej aniżeli pozostałe umysły, zatem ochoczo włóczy się po całym globie oraz jest odpowiednia na znakomitego badacza. To osobnik towarzyski, jest zdrojem rozlicznych planów, bardzo uwielbia zaznaczać swoją obecność, lecz częstokroć pragnie ogłaszać osądy mało powściągliwe. Charakteryzuje się wszechstronnością, pojęcie „niemożliwe” nie znajduje się w jej doktrynie życiowej i w razie potrzeby umie zbudować łódź podwodną z papieru i linki. Jest to człowiek komunikatywny, posiada szeroki i chętnie stosowany zasób pojęć, wysłuchiwanie jej wypowiedzi może przynosić faktyczną przyjemność, aczkolwiek często potrafi też formułować proste banialuki. Bywa osobą niestałą, częstokroć nie starcza jej hartu ducha i umie błyskawicznie odpuścić na moment przed uzyskaniem finału, często ima się rozmaitych zajęć.
Jest to osobnik uczciwy, niezwykle dokładnie bada najbłahsze sprawy oraz nie ufa ocenom podejmowanym pod presją wzruszeń, a zatem zazwyczaj jest powszechnie uważana za bezstronnego sędziego. To jednostka powolna, nie interesuje się fasadami, bo zawsze rozpatruje oczekiwane dochody i w każdym wypadku usiłuje sporządzać długookresowe przewidywania. To człowiek taktowny, nie obawia się brać się za arbitraż zatargów, które nastręczają potrzebę zastosowania przebiegłych i nieraz zupełnie powikłanych wywodów i okażą nierealne dla jej licznych prekursorów. Jest to osobnik szykowny, swój dom organizuje z naprawdę wielkopańską inwencją i jej społeczne zwyczaje są zawsze idealne, dlatego mnogość kapitału niezmiernie ułatwia jej prowadzenie żywota korespondującego z jej osobowością. Jest to jednostka nieuważna, jest bezustannie w coś zaangażowana, ale jej sądy częstokroć są niespecjalnie dalekowzroczne, a więc często sama nie ogarnia w pełni swoich posunięć. Znamionuje się kompromisowością, nie boi się zagadnień awangardowych i różniących się od wcześniej przyswojonych i ludzi niepodobnych i niespotykanych nie uznaje natychmiast za zagrożenie, więc bywa aktywistą dobroczynnym starającym się o równość mniejszości. To osobnik porywczy, ukazuje sobą całkiem absurdalną koncepcję, iż permanentna, odrobinę szaleńcza jazda na oślep też może przedstawiać sobą jakiś pomysł na życie i nie można nadto przeginać z nieustanną samokontrolą. Cechuje się ustępliwością, ubóstwia poświęcać się flegmatycznym, niezwiązanym z obciążeniem zawodom, bowiem boi się wdawać się w utarczki z innymi i nie potrafi dowodzić przed innymi swoich poglądów.

Inne określenia kapitalnie opisujące ową osobę to także: powabny, podstępny, współczujący, rozwiązły, zdolny, wytworny, niegrzeczny, staranny, ospały, elegancki, bałaganiarski, inteligentny, życzliwy, twórczy, kochający, jowialny, rozhisteryzowany, płytki, chciwy, nierozsądny, buntowniczy, sceptyczny, zimny, sentymentalny, rozsądny oraz ufny.
Zawodami, w których perfekcyjnie się będzie czuł, są: poeta, powieściopisarz, doradca, spiker, sekretarz, asystent, felietonista, muzyk, referent, handlowiec, dziennikarz, księgarz i pisarz.

rokowania na dziś

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Abutbul Shay - (1983-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Artymowska Zofia - (1923-) - artysta malarz, pedagog.
 • Bała Tomasz - (1986-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Clarke Dameon - (1972-) - aktor kanadyjski.
 • Darín Ricardo - (1957-) - argentyński aktor, scenarzysta, reżyser filmowy.
 • George Francis Eugene - (1937-) - amerykański duchowny katolicki, arcybiskup Portland i Chicago, kardynał.
 • Januchta Jolanta - (1955-) - sportowiec, lekkoatletyka, biegi średniodystansowe.
 • Lattek Udo - (1935-2015) - niemiecki sportowiec, piłka nożna, trener piłkarski.
 • Lynn Barbara - (1942-) - piosenkarka amerykańska.
 • Pareto Paula - (1986-) - argentyńska sportowiec, judo.
 • Petrova Olinka - (1960-) - francuska aktorka w filmach erotycznych.
 • Rau Johannes - (1931-2006) - polityk niemiecki.
 • Ryder Charles Wolcott - (1892-1960) - generał amerykański.
 • Sontag Susan - (1933-) - pisarka, eseistka, publicystka, krytyk literacki.
 • Stępiński Patryk - (1995-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Tanjič Almir - (1979-) - sportowiec, piłka nożna.
Super Horoskop
o stronie    indeks
 
 
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.