Bliźniaczka, 19 czerwca - Kobieta

Bliźniaczka, 19 czerwca - Kobieta
planeta Merkury
metal rtęć
Astrologiczna pani bliźnięta, która urodziła się w dniu 19 6, to jednostka uczuciowa, nie boi się romantycznych afektów, nie pokłada ufności w akademickiej technice pozbywania się kłopotów, zatem często wolałaby przyjść na świat o stulecia wcześniej. Jest to osobnik wszechstronny, podejmuje decyzje prędko i efektywnie, nie trwoni chwil na bezpłodne gderanie i doskonale radzi sobie na dowolnej posadzie. To osoba dociekliwa, chce przeniknąć więcej niźli pozostali śmiertelnicy, a zatem pociągają ją koncepcje ekstrawaganckie i niekonwencjonalne oraz osiąga znakomite lokaty w preferowanych dziedzinach. Bywa człowiekiem towarzyskim, gada o swoich najdrobniejszych rozważaniach, lubi hipnotyzować swoich widzów, ale umie także nużyć mówieniem bez ustanku o jednej rzeczy. Uwielbia zachowywać się konsekwentnie, wykonuje pracę bez zbędnych zrywów, działa w sposób rozsądny i zamierzony, jednak czasami nadmiernie upiera się przy przedtem obmyślonych planach. Lubi zachowywać się egoistycznie, osoby dookoła mają zabiegać o jej humor, z trudem przekazuje coś innym ludziom i potrafi na chłodno wyzyskiwać pozostałe osoby. Cechuje się komunikatywnością, ubóstwia zabierać głos rozwlekle i niejasno, ochoczo rozmyśla, lecz częstokroć umie również formułować przeciętne dyrdymały. Jest to osobnik chwiejny, nie potrafi zdecydować się na jedno stanowisko i często nie umie dokończyć rozpoczętych spraw, dlatego niezmiernie źle spełnia się jako opiekun lub mentor.
Częstokroć bywa pobieżna, potrafi szybko przetrawić bezkresny zasób wiadomości, aczkolwiek zachowuje się często zbytnio nieroztropnie, a więc nie urzeczywistnia z reguły kluczowych reform i dociekań. To człowiek wyrafinowany, poświęca się ekskluzywnym uciechom i pragnie sprawować się ze szlachecką elegancją, toteż obfitość forsy bardzo upraszcza jej toczenie życia zgodnego z jej temperamentem. Bywa osobą uległą, częstokroć musi zajmować się realizacją pogardzanych przez siebie zajęć, ponieważ inne jednostki często uznaje za wyrocznie i nazbyt swobodnie poddaje się czyimś wpływom. Jest to osobnik taktowny, nie boi się podejmować się arbitrażu utarczek, które zdają się nierealnymi a nawet szalonymi i mierzących się z nimi ludzi na ogół błyskawicznie skłaniają do poddania się. To jednostka kompromisowa, chętnie uczy się nowatorskich i wciągających rzeczy i raduje ją urozmaicenie otoczenia i wspólników, więc podejmuje próby, by wystrzegać się postrzelonych ekstremistów pochłoniętych wygłaszaniem jedynie słusznych poglądów. To osoba flegmatyczna, nie zwraca uwagi na pozory, bowiem najbardziej ceni użyteczność i stara się funkcjonować według ustalonych projektów. Jest to osobnik uczciwy, niezwykle skrupulatnie bada najsubtelniejsze kwestie oraz wszelkie sprawy chce przemyśleć wielokrotnie, zatem raczej jest powszechnie uważana za bezstronnego arbitra. To człowiek pobudliwy, prezentuje sobą dosyć nonsensowną ideę, iż permanentna, trochę pomylona jazda bez trzymanki też może przedstawiać sobą jakiś pomysł na egzystencję i częstokroć nasze spontaniczne działania wykazują największą sprawność.

Pozostałe określenia poprawnie odzwierciedlające tę jednostkę to również: lubiany, zepsuty, rozpasany, zdolny, słaby, brutalny, logiczny, seksowny, ujmujący, ufny, uroczy, zawzięty, dyskretny, twórczy, okropny, czarujący, zapalczywy, lubieżny, chciwy, kochający oraz chytry.
Zawodami, w których najlepiej będzie działał, są: kompozytor, sprawozdawca, felietonista, doradca, statystyk, księgarz, sekretarz, muzyk, powieściopisarz i telemarketer.

rokowania na dziś

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Acri Anioł z - (1669-1739) - włoski kapucyn, błogosławiony.
 • Avery Brian - (1973-) - amerykański kaskader filmowy.
 • Bernoldi Enrique - (1978-) - brazylijski kierowca wyścigowy.
 • Dausset Jean - (1916-2009) - francuski immunolog, hematolog.
 • Dudek Marcin - (1986-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Fenton George - (1950-) - kompozytor angielski.
 • Ficino Marsilio - (1433-1499) - włoski filozof, teoretyk sztuki, lekarz.
 • Gecko Seth - (1969-) - amerykański aktor w filmach erotycznych.
 • Grzondziel Rafał - (1912-1998) - ksiądz katolicki, twórca polskich "Kaszub" w kanadyjskiej prowincji Ontario.
 • Kammerling Anna-Karin - (1980-) - szwedzka sportowiec, pływanie.
 • Landes Bertha - (1868-1943) - polityk amerykański.
 • Olejarz Łukasz - (1989-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Page LaWanda - (1920-) - aktorka amerykańska.
 • Perey Marguerite - (1909-) - fizyk francuska.
 • Ponsford Bill - (1900-1991) - australijski sportowiec, krykiet.
 • Starović Saša - (1988-) - serbski sportowiec, piłka siatkowa.
 • Woźniak Sławomir - (1957-) - realizator produkcji filmowej i telewizyjnej.
Super Horoskop
o stronie    indeks
 
 
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.