Bliźniaczka, 11 czerwca - Kobieta

Bliźniaczka, 11 czerwca - Kobieta
planeta Merkury
metal rtęć
Pani bliźnięta urodzona w dniu 11 6 bywa niestała, jej stanowiska i poglądy często są niespójne i umie modyfikować najważniejsze założenia z minuty na minutę, zatem niezwykle słabo radzi sobie jako opiekun lub trener. Bywa osobnikiem błyskotliwym, pragnie obcować z przyjaciołami, niezmiernie lubi popisywać się, aczkolwiek częstokroć ma też nadto optymistyczne przeświadczenie o sobie. To jednostka wszechstronna, jeśli sytuacja tego wymaga, potrafi zbudować rakietę z tektury i żyłki i umie spełniać się w dowolnych warunkach. Charakteryzuje się komunikatywnością, w bardzo wyszukany sposób łączy wyrazy, uwielbia dyskutować jawnie na temat różnych kwestii, jednakże często nie potrafi w sensownej ilości czasu dotrzeć do sedna. Bywa wrażliwa, wyjść z problemów wypatruje w czarach i w przepowiedniach, nie przywiązuje wagi do czysto rozumowej strategii, więc przed laptopem częstokroć reaguje niczym pingwin na pustyni. Bywa osobą egocentryczną, powiązania międzyludzkie oznaczają dla niej otrzymywanie dochodów, inni ludzie mają obowiązek rozwiązywać jej zmartwienia i umie być skutecznym kanciarzem. Lubi zachowywać się konsekwentnie, potrafi doprowadzić swoje projekty do korzystnego zakończenia, umie się adekwatnie inspirować, jednak momentami zanadto upiera się przy wcześniej stworzonych planach. To osobnik dociekliwy, ubóstwia uczyć się nieznanych dziedzin, toteż na stałe zostaje w niej dziecięca predyspozycja do dziwienia się otoczeniu oraz uzyskuje bardzo dobre efekty w preferowanych zagadnieniach.
Jest to jednostka kompromisowa, dysponuje niezwykle uważną i wieloaspektową psychiką i osobników różniących się i egzotycznych nie uważa na wstępie za zagrożenie, a więc jest wolontariuszem charytatywnym starającym się o swobodę ludzi represjonowanych. Jest to osoba uczciwa, zawsze próbuje poznać możliwie dużo oraz unika rozstrzygania o dalekich sobie sprawach, a zatem zazwyczaj jest powszechnie uważana za bezstronnego sędziego. Jest to jednostka popędliwa, ukazuje zdecydowanie całemu globowi, że nieustanna, nieco stuknięta jazda na oślep też może przedstawiać sobą jakiś pomysł na egzystencję i nie można przesadnie przesadzać z permanentną samokontrolą. Jest to człowiek kulturalny, można jej zlecić realizację śmiałych operacji, które stanowią niezaprzeczalną trudność także dla zaprawionych i zmyślnych graczy politycznych i okażą niemożliwe dla jej licznych prekursorów. Bywa nieuważna, jest niezmiernie mądra, lecz jej oceny często bywają niespecjalnie przezorne, dlatego nie daje sobie rady z ocenianiem bardziej wyrafinowanych koncepcji. Cechuje się flegmatycznością, nie traci wysiłków na całkowicie nieuzasadnione kwestie, bo w największym stopniu ceni ergonomię i w każdym wypadku usiłuje tworzyć dalekowzroczne prognozy. Jest to jednostka szykowna, podziwia chyże, sportowe gabloty i w każdej swojej aktywności stara się zdobywać wirtuozerię, więc częstokroć jest kwalifikowana jako tubylczy arbiter elegancji. Znamionuje się ustępliwością, przeważnie poszukuje zwierzchnika i nauczyciela, ponieważ często zasadniczo nie wystarcza jej wiary w sukces i śmiałość i przemoc potrafią wymusić na niej modyfikację punktu widzenia.

Pozostałe określenia celnie opisujące przedstawianą osobę to także: obłudny, ospały, gościnny, zręczny, zawzięty, rozwiązły, pożądliwy, chciwy, staranny, przenikliwy, neurotyczny, wyobcowany, olśniewający, zapalczywy, zadufany, seksowny, ekscentryczny, wyrachowany, brutalny, przystępny, podstępny, hałaśliwy, histeryczny, bałaganiarski, poszukujący, cichy oraz zwariowany.
Zawodami, w których najtrafniej się będzie spełniał, są: poeta, sekretarz, handlowiec, pisarz, referent, akwizytor, felietonista, telemarketer, komiwojażer, statystyk, asystent, lektor, sprawozdawca, muzyk, dziennikarz i spiker.

rokowania na dziś

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Acri Anioł z - (1669-1739) - włoski kapucyn, błogosławiony.
 • Avery Brian - (1973-) - amerykański kaskader filmowy.
 • Bernoldi Enrique - (1978-) - brazylijski kierowca wyścigowy.
 • Dausset Jean - (1916-2009) - francuski immunolog, hematolog.
 • Dudek Marcin - (1986-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Fenton George - (1950-) - kompozytor angielski.
 • Ficino Marsilio - (1433-1499) - włoski filozof, teoretyk sztuki, lekarz.
 • Gecko Seth - (1969-) - amerykański aktor w filmach erotycznych.
 • Grzondziel Rafał - (1912-1998) - ksiądz katolicki, twórca polskich "Kaszub" w kanadyjskiej prowincji Ontario.
 • Kammerling Anna-Karin - (1980-) - szwedzka sportowiec, pływanie.
 • Landes Bertha - (1868-1943) - polityk amerykański.
 • Olejarz Łukasz - (1989-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Page LaWanda - (1920-) - aktorka amerykańska.
 • Perey Marguerite - (1909-) - fizyk francuska.
 • Ponsford Bill - (1900-1991) - australijski sportowiec, krykiet.
 • Starović Saša - (1988-) - serbski sportowiec, piłka siatkowa.
 • Woźniak Sławomir - (1957-) - realizator produkcji filmowej i telewizyjnej.
Super Horoskop
o stronie    indeks
 
 
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.