Bliźniaczka, 31 maja - Kobieta

Bliźniaczka, 31 maja - Kobieta
planeta Merkury
metal rtęć
Pani bliźnięta urodzona w dniu 31 5 jest to osoba błyskotliwa, opowiada o swoich wszelkich rozważaniach, uwielbia urzekać swoich rozmówców, aczkolwiek częstokroć niestety nie umie zmilczeć w sposobnej chwili. Jest to osobnik metodyczny, wykonuje pracę bez zbędnych zrywów, przeciwności nie potrafią łatwo jej zdeprymować, jednak często nie daje rady błyszczeć elokwencją w wymagających tego okolicznościach. Bywa egocentryczna, nie zajmuje jej wzmocnienie konstruktywnych powiązań ze znajomymi i umie na zimno wykorzystywać innych ludzi. To jednostka elastyczna, potrafi sprawdzać się w każdych warunkach i niezmiernie trudno ją czymś zdziwić. Bywa osobą chwiejną, jej sądy i przekonania częstokroć są ambiwalentne i często nie umie dokończyć zaczętych zadań, częstokroć ima się rozmaitych zawodów. To osobnik dociekliwy, ubóstwia dokształcać się w nieznanych dziedzinach, zatem jest prymusem w zagadnieniach unikanych przez pozostałych ludzi oraz chętnie uczy się najrozmaitszych dziedzin wiedzy. To jednostka emocjonalna, nie obawia się uczuciowych afektów, nie wierzy rachunkowej metodzie pozbywania się przeszkód, dlatego często wolałaby urodzić się o setki lat dawniej. Jest to osobnik komunikatywny, pragnie gadać powłóczyście i tajemniczo, jej przemówienia to prawdziwe utwory artystyczne, lecz częstokroć nie potrafi w racjonalnym terminie dotrzeć do sedna.
To osoba taktowna, daje radę wyszukać produktywne rozstrzygnięcia komplikacji, które przedstawiają sobą niezaprzeczalną trudność także dla profesjonalnych i pomysłowych polityków i okażą niemożliwe dla jej rozlicznych poprzedników. To osobnik tolerancyjny, nie unika rzeczy nowych i różniących się od przedtem opanowanych i ludzi różnych i niekonwencjonalnych nie uważa natychmiast za niebezpieczeństwo, a więc bywa wolontariuszem filantropijnym starającym się o równouprawnienie ludzi represjonowanych. Jest to osobnik wysublimowany, lubi wymyślne trunki i potrawy i w dowolnym swoim działaniu podejmuje starania, by osiągać perfekcję, więc posiadanie forsy bardzo upraszcza jej prowadzenie egzystencji zgodnej z jej osobowością. Cechuje się powierzchownością, umie szybko zbadać obszerną dozę informacji, ale wybór przeważnie prześciga u niej analizę kwestii, toteż nie realizuje z reguły kluczowych poszukiwań i odkryć. Znamionuje się flegmatycznością, nie przepuszcza środków na po prostu niepotrzebne sprawy, gdyż w każdym wypadku rozważa zakładane korzyści i zawsze działa planowo oraz ostrożnie. To osoba pobudliwa, ucieleśnia sobą dosyć bezsensowną ideę, że życie pod presją planu nie jest najtrafniejszą decyzją i często nasze spontaniczne reakcje wykazują najwyższą efektywność. Bywa posłuszna, uwielbia poświęcać się spokojnym, niezwiązanym z odpowiedzialnością czynnościom, bo częstokroć znacząco brakuje jej śmiałości i siła i zuchwałość potrafią wydębić na niej modyfikację punktu widzenia. Jest to jednostka obiektywna, usiłuje wydźwignąć się ponad osobiste uprzedzenia oraz nie pokłada ufności w postanowieniach podejmowanych pod wpływem emocji, a zatem ochoczo jest powoływana do rozsądzania zwad.

Inne przymioty adekwatnie obrazujące wspomnianego człowieka to też: życzliwy, spostrzegawczy, bezładny, logiczny, gościnny, rozwiązły, kochający, niepohamowany, płytki, nierozsądny, bałaganiarski, zepsuty, czarujący, liberalny, otwarty, lubieżny, bałaganiarski, obłudny, bezwzględny, dyplomatyczny, pożądliwy, dyskretny, zwariowany, stabilny, podstępny, przenikliwy, wyobcowany, sceptyczny, chytry i szczodry.
Zawodami, w których najskuteczniej się będzie sprawdzał, są: muzyk, dziennikarz, felietonista, komiwojażer, sprzedawca, referent, doradca, asystent oraz akwizytor.

rokowania na dziś

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Błaszczyk Marcin - (1989-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Gardawski Michael - (1990-) - niemiecki sportowiec, piłka nożna.
 • Goszczurny Stanisław - (1929-2003) - powieściopisarz, dziennikarz.
 • Koga Mineichi - (1885-1944) - admirał japoński.
 • Maraš Davor - (1977-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Popchadze Giorgi - (1986-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Prowse Juliet - (1936-) - brytyjska aktorka, tancerka.
 • Suchoň Eugen - (1908-1993) - kompozytor słowacki.
 • Towers Frank - (1969-) - amerykański aktor w filmach erotycznych.
 • Tyler Max Clayton - (1880-1974) - generał amerykański.
 • White Judy - (1976-) - węgierska aktorka w filmach erotycznych.
 • Wiechecki Rafał - (1978-) - prawnik, ekonomista, polityk.
 • Wilson Donal - (1892-1978) - generał amerykański.
 • Zaklukiewicz Kuba - (1949-1998) - aktor.
Super Horoskop
o stronie    indeks
 
 
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.